Trwa ładowanie...
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski
|

Te pary DŁUGO skrywały informację o rozstaniu: Will Smith i Jada Pinkett Smith, Meryl Streep i Don Gummer, Kamilla Baar i Piotr Kochański... (ZDJĘCIA)

37
Podziel się:
37
Podziel się:

Wiele znanych par uwielbia publicznie afiszować się ze swoim uczuciem. Kiedy jednak w sieci pojawia się coraz mniej ich wspólnych zdjęć, zaczynają rodzić się plotki o pierwszych kryzysach, a finalnie rozstaniach. Które słynne związki rozpadły się w tajemnicy przed mediami?

1
 / 9
Te pary DŁUGO skrywały informację o rozstaniu: Will Smith i Jada Pinkett Smith, Meryl Streep i Don Gummer, Kamilla Baar i Piotr Kochański... (ZDJĘCIA)
Te pary DŁUGO skrywały informację o rozstaniu: Will Smith i Jada Pinkett Smith, Meryl Streep i Don Gummer, Kamilla Baar i Piotr Kochański... (ZDJĘCIA)
Te znane pary ukrywały rozstanie przed mediami (AKPA, Getty Images)
0
0

Gdy człowiek się zakochuje i towarzyszy mu uczucie motyli w brzuchu, chciałby wykrzyczeć całemu światu o swoim szczęściu. Znani i lubiani nawiązujący nowe relacje miłosne przeważnie jednak uprzedzani są przez fotoreporterów, którym często udaje się "ustrzelić" zdjęcie pary jeszcze przed oficjalnym poinformowaniem o tym w mediach, wspólnym pojawieniem się na czerwonym dywanie lub sesją zdjęciową na okładkę kolorowego magazynu.

Niestety, jeszcze cięższe do utrzymania w tajemnicy jest bolesne rozstanie, zwłaszcza kiedy zapewniało się publicznie o swym gorącym uczuciu, co chwila udostępniając fotografie z ukochaną osobą. Na naszym podwórku idealnym przykładem jest wciąż głośno komentowany związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, którzy przez długi czas nie mogli odciąć się od przeszłości nieustannie rozgrzebywanej przez ich rozwścieczonych byłych małżonków.

Bardziej wprawione w show biznesowych bojach gwiazdy potrafią nawet dalej stwarzać pozory idealnego związku, mimo tego, że w rzeczywistości łączą ich jedynie kwestie rodzinne, jak np. liczne potomstwo. W ubiegłym roku dwie pary znane na cały świat zupełnie nieoczekiwanie ogłosiły życie w separacji od 6 lat. Nikt przecież nie mógł przypuszczać, że Meryl Streep i jej mąż czy Will Smith i Jada Pinkett Smith przeżyli olbrzymie kryzysy, po których nie byli już w stanie uratować swoich związków.

A jak sytuacja wygląda w kręgu naszych celebrytów? Przekonajcie się, sprawdzając naszą galerię.

2
 / 9
Meryl Streep i Don Gummer

Ta wiadomość wstrząsnęła niemal całym celebryckim światem. Meryl Streep i jej mąż Don Gummer, którzy zawarli związek małżeński w 1978 r., uchodzili za wzór zgodności i stałości uczuć dla innych, znacznie mniej doświadczonych par. Tymczasem okazało się, że tuż przed obchodami 40. rocznicy ślubu, tzw. rubinowych godów, podjęli decyzję o separacji. Dla niepoznaki gwiazda kina przez kolejne lata wciąż pokazywała się podczas publicznych wyjść z obrączką na palcu serdecznym. Mimo tego ostatecznie ich drogi rozeszły się.

3
 / 9
Will Smith i Jada Pinkett Smith

Podobnie potoczyły się losy innej gwiazdorskiej pary. Will SmithJada Pinkett Smith również od dłuższego czasu pozostają w separacji. Dopiero po 6 latach od zakończenia związku aktorka wyjawiła w jednym z telewizyjnych wywiadów, że wspólnie z mężem "byli wyczerpani próbami ratunku małżeństwa". Cieniem na ich relacji położyły się zdrady, jakie oboje mieli na swoich kontach. Kilka lat temu wyszła na jaw informacja o romansie Jady z młodszym o ponad 20 lat raperem Augustem Alsiną. Z kolei zdobywca Oscara rzekomo umawiał się na potajemne spotkania z mężczyznami...

4
 / 9
Izabella Łukomska-Pyżalska i Jakub Pyżalski

Ciekawie dzieje się też na naszym podwórku. Izabella Łukomska-Pyżalska i jej mąż Jakub Pyżalski tworzyli z pozoru bajeczne życie. Po czasie okazało się jednak, że pokazywana rzeczywistość daleka jest od prawdy.

Postępowanie toczy się z mojej inicjatywy. Obraz naszej rodziny przedstawiany w mediach nie był prawdziwy. Żyłam w ciągłym strachu przed moim mężem i jego wybuchami złości, agresji i przemocy. To był także bezpośredni powód, dla którego mojemu małżonkowi została założona niebieska karta. W końcu znalazłam w sobie odwagę, aby opuścić dom, w którym nie mogłam czuć się bezpiecznie - opowiadała w oświadczeniu.

Obecnie pomiędzy małżonkami toczy się sprawa rozwodowa.

5
 / 9
Kamilla Baar i Piotr Kochański

Kamilla Baar obdarzyła uczuciem starszego o 18 lat adwokata Piotra Kochańskiego. Serialowa gwiazda w przeszłości spotykała się z kolegą po fachu, Wojciechem Błachem, z którym wychowuje syna, a jako 26-latka zawarła związek małżeński z aktorem Wojciechem Solarzem. Prawnik był zatem drugim mężem Kamilli. Również i tym razem nie udało jej się zbudować trwałego związku. Zaledwie kilka tygodni temu okazało się, że w 2021 r. sfinalizowali rozwód po 6 wspólnie spędzonych latach. Oboje zdążyli już jednak znaleźć nowych partnerów.

6
 / 9
Sylwia Grzeszczak i Liber

Sylwia GrzeszczakLiber przez lata tworzyli zgrany duet nie tylko na estradzie, ale również w życiu prywatnym. Ich pierwsza muzyczna współpraca miała miejsce w 2006 r., kiedy raper należał jeszcze do formacji Ascetoholix, a 17-letnia wówczas piosenkarka nagrała trzy utwory na płytę zespołu. Kilka lat później ich wspólne utwory grane były w największych rozgłośniach radiowych. 10 lat temu stanęli na ślubnym kobiercu, a już rok później przywitali na świecie córkę Bognę. Z czasem w mediach zaczęły pojawiać się pierwsze plotki o rozpadzie ich związku i nowym wybranku serca Sylwii. Nie wiadomo, czy ktoś faktycznie zdołał zyskać jej względy, lecz wokalistka i raper we wrześniu ub.r. oficjalnie potwierdzili rozstanie.

7
 / 9
Sonia Bohosiewicz i Paweł Majewski

Sonia Bohosiewicz w 2008 r. przeżywała bardzo udany czas zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. To właśnie wtedy poślubiła biznesmena Pawła Majewskiego. Małżonkowie spędzili u swojego boku aż 14 lat. Co ciekawe, przez cały ten okres nigdy razem nie zapozowali na ściankach. Na próżno też szukać choćby jednego ich wspólnego zdjęcia w mediach społecznościowych. Podobnie dużą ostrożnością wykazali się w trakcie rozwodu. Aktorka dopiero niedawno otworzyła się na temat rozpadu ich związku.

8
 / 9
Marcin Wrona i Aleksandra Wrona

W tym przypadku można by rzec - klasyka gatunku. Wieloletni korespondent "Faktów" w Stanach Zjednoczonych jeszcze kilka lat temu dumnie pozował do zdjęcia z żoną Aleksandrą i dwójką ich dorastających pociech. Zamieszczona na Facebooku fotografia była ostatnią rodzinną pamiątką. Niedługo potem Marcin Wrona rozstał się z żoną, co udawało mu się utrzymywać w tajemnicy przed mediami przez prawie 5 lat. Dziennikarz ostatecznie ulokował swoje uczucia w młodszej o 9 lat Polce poznanej na obczyźnie.

9
 / 9
Arkadiusz Janiczek i Anna Janiczek

Znany ze "Złotopolskich", "Leśniczówki" i "Stulecia Winnych" aktor Arkadiusz Janiczek nigdy nie kojarzył się ze skandalami obyczajowymi. Tymczasem jego żona Anna gorzko wspomina ostatnie lata spędzone z mężem. 50-latek kreujący się w mediach na gorliwego katolika kierującego się zasadami Dekalogu, blisko 1,5 roku temu otrzymał pozew rozwodowy z orzeczeniem o winie. Sytuacja była podobno tak napięta, że zdesperowana kobieta wraz z ich nastoletnimi córkami wyprowadziła się z domu. Anna Janiczek wprost wyśmiała wypowiedzi męża na temat bycia "jednym z niewielu, który potrafi utrzymać związek w świecie show-biznesu".

KOMENTARZE
(37)
Ewa
3 miesiące temu
Kto ma kasę, rozwodzi się. Biedaków na to nie stać.
Wacek
3 miesiące temu
Rzeźniczak i Parkingowa
Miko
3 miesiące temu
Meryl Strepp na stare lata kaźdy woli ciszę i spokój bogata rozwódka
ja
3 miesiące temu
To oczywiste, że ludzie się rozstają kiedy uczucie między nimi wygasa. Choć są sławni i bogaci, to tacy sami ludzie jak my z problemami.. :)
Zocha
3 miesiące temu
Sonia karierowiczka...
Najnowsze komentarze (37)
Magda
3 miesiące temu
Co się musi zadziać, żeby rozwodzić się po 40 latach?
Nieee
3 miesiące temu
Tyle lat się męczyć dla dzieci, dla majątku, nieee
Amen
3 miesiące temu
Heterycy zdradzają, maltretują, nie łożą na dzieci ale mogą żyć jak chcą. A obojętnie jak kochający gej nie może nic bo heteryk z góry zaklada że to zły człowiek... I to człowiek człowiekowi czyni... amen
Lllll
3 miesiące temu
A ja cieszę się że wybrałem wolność, życie bez żadnych zobowiązań że nie muszę zabiegać o czyjeś względy a kim jest znowu ta druga osoba w czym jest lepsza ode mnie że mam robić do niej maślane oczy jest mi po prostu tak jak jest bardzo dobrze,mam i tak swoje bogate życie zainteresowania którymi się cieszę i realizuje no i lubię być naprawdę sam
Daria
3 miesiące temu
Niestety życie
aaa
3 miesiące temu
Krolikowski
Gaja
3 miesiące temu
Jak byłam mała, to w mojej sporej rodzinie, ani ze strony mamy, ani ze strony taty nie bylo rozwiedzionych malzenstw. Minelo 25 lat i sie zaczelo ...wujek rozwiedziony, kuzynka rozwiedziona, kuzyn rozwiedziony, druga kuzynka rozwiedziona, corka kuzynki rozwiedziona, to jak kula śnieżna. Ludzie żle się dobierają i potem nie walczą o siebie bo zwyczajnie pomylili miłość z zauroczniem.
KAZEK
3 miesiące temu
BAAR,OJ,OJ.
Qwerty
3 miesiące temu
Jakoś wszyscy małżonkowie są trochę podobni do siebie nawzajem… ciekawe, spójrzcie naprawie jest podobieństwo fizyczne. A co do zgodności czy niezgodności charakterów to nie komentuję, niektórzy faktycznie nie powinni nigdy być razem.
Niki
3 miesiące temu
No nieraz rozwód nie jest rozwiazaniem, ja też z mężem początki miałam trudne i myślam o rozwodzie ale przetrwaliśmy i teraz życia sobie bez niego nie wyobrażam !
🤔🤔🤔
3 miesiące temu
Słabe to ukrywanie o wszystkich rozstaniach już czytaliśmy
Natura człowi...
3 miesiące temu
Prawda jest taka, że ciężko jest wytrzymać z jedną i tą samą osobą całe życie. Jakby nie dzieci, to też bym się rozwiódł.
Rerere
3 miesiące temu
W rankingu brakuje Bosakowej
Polak
3 miesiące temu
Jest mi z tego powodu wszystko jedno
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Monica Bellucci WYMIENIA CZUŁOŚCI na randce z Timem Burtonem. Fajnie razem wyglądają? (ZDJĘCIA)

Monica Bellucci i Tim Burton nie ukrywają, że są parą. Zakochani w zeszłym roku zaliczyli swój debiut na czerwonym dywanie. Nie zamierzają więc udawać, że nic ich nie łączy, toteż śmiało randkują w malowniczych miejscach. Ostatnio byli widziani we Włoszech.
9.

RZADKI WIDOK. Rozpromienieni Henry Cavill i Natalie Viscuso "przyłapani" na spacerze w Nowym Jorku (ZDJĘCIA)

Henry Cavill i Natalie Viscuso zostali "przyłapani" w Nowym Jorku podczas spaceru. Aktor i jego ukochana sprawiali wrażenie szczęśliwych. Miłość kwitnie?
8.

Tak mieszka Dagmara Kaźmierska z "Królowych Życia". Luksus to mało powiedziane: sedes VERSACE i złote dodatki (ZDJĘCIA)

Dagmara Kaźmierska nie uznaje półśrodków. Ma być z rozmachem, luksusowo i na bogato. Takimi właśnie kryteriami kierowała się podczas urządzania jej dwupoziomowego mieszkania w Kłodzku.
7.

Emily Osment grała najlepszą przyjaciółkę Miley Steart w "Hannah Montana". Tak dziś wygląda 32-letnia aktorka. Bardzo się zmieniła? (ZDJĘCIA)

Emily Osment zyskała największą popularność, gdy jako nastolatka wcielała się w przyjaciółkę Miley Stewart w serialu "Hannah Montana". Ostatnio aktorka pojawiła się na festiwalu filmowym w Los Angeles. Zobaczcie, jak dziś wygląda.
6.

Kulisy "Tańca z Gwiazdami": Roxie Węgiel z mężem (?), szczęśliwa Maffashion, dumna z siebie Dagmara Kaźmierska (ZDJĘCIA)

Powoli opadają już emocje po siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Wczoraj jednak tytułowi bohaterowie dali się ponieść pozytywnym wibracjom, wymieniając się czułościami i żywo dyskutując po zejściu z planu. Kogo fotoreporterzy uchwycili późnym wieczorem przed studiem?
5.

Meghan Markle w stylizacji za ponad 140 TYSIĘCY ZŁOTYCH wspiera księcia Harry'ego na planie zdjęciowym (ZDJĘCIA)

W sieci huczy od doniesień, że Netfliksa pracuje obecnie nad nową produkcją z udziałem księcia Harry'ego. Ostatnio na planie zdjęciowym odwiedziła go Meghan Markle. Księżna miała na sobie stylizację wartą fortunę.
4.

Sara Boruc WIETRZY prawe udo w dziurawych jeansach, dzierżąc w dłoni torebkę za 15 TYSIĘCY ZŁOTYCH (ZDJĘCIA)

Sara Boruc ruszyła na podbój warszawskiego Śródmieścia. Jak na współczesną ikonę mody przystało - było stylowo, drapieżnie i... na bogato. Celebrytka doczekała się nowego asystenta, który nie odstępował jej nawet na krok.
3.

Gwiazdy na gali w Londynie: zachwycająca Nicole Scherzinger w czerni, modowy koszmarek Cary Delevingne... (ZDJĘCIA)

Gala brytyjskich nagród teatralnych za nami. Na Laurence Olivier Awards zameldowało się sporo mniej lub bardziej znanych gwiazd. Zobaczcie, kto zaszalał ze stylizacją na imprezie, która od lat słynie ze spektakularnych kreacji.
2.

Opromieniona słońcem Monika Richardson poleruje auto na stacji. Dżentelmeński partner dziennikarki zapłacił za paliwo (ZDJĘCIA)

Mimo krótkiego stażu nowego związku Monika Richardson udowodniła, że jest w stanie wiele znieść dla skazanego partnera. Mężczyzna wyraźnie odżył po uniknięciu kary więzienia. Wybuch wiosny, z której może nieskrępowanie korzystać, skłonił go do wykazania hojnego gestu wobec ukochanej.
1.

Tak mieszka Julia Wieniawa w apartamencie za 2 MILIONY: złote krany, "vintage perełki" i sofa za 90 tysięcy złotych! (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa pochwaliła się ostatnio nowymi zdjęciami i filmikami ze swojego apartamentu na warszawskim Żoliborzu. Celebrytka wciąż wprowadza tam jakieś ulepszenia. Luksus aż bije po oczach?