Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Tiktokerka chciała zapoczątkować... "CORONAVIRUS CHALLENGE"! Pokazała, jak LIŻE DESKĘ KLOZETOWĄ w samolocie... (WIDEO)

452
Podziel się:

Ava Louise, bo tak nazywa się autorka prawdopodobnie najgłupszego "czelendżu" ostatnich miesięcy, już zyskała międzynarodowy rozgłos. Nie ukrywa też, że właśnie o to jej chodziło.

Tiktokerka chciała zapoczątkować... "CORONAVIRUS CHALLENGE"! Pokazała, jak LIŻE DESKĘ KLOZETOWĄ w samolocie... (WIDEO)
Ava Louise chciała zapoczątkować "coronavirus challenge" (Twitter.com)
bEUYoLDp

Koronawirus wciąż pozostaje tematem numer jeden w światowych mediach. Do tej pory zakażonych zostało ponad 150 tysięcy osób na całym świecie, a tylko w Polsce wykryto jak dotąd 221 przypadków wirusa. Choć w Chinach sytuacja powoli wraca do normy, to przewiduje się, że liczba chorych w Europie może wciąż znacznie wzrosnąć.

Choć COVID-19 zdecydowanie nie dyskryminuje ani ze względu na wiek, ani ze względu na status społeczny, to wiele osób wciąż bagatelizuje obecną sytuację. Kilka dni temu głośno było o koszykarzu Rudym Gobercie, zawodniku Utah Jazz, który podczas konferencji prasowej kpił z koronawirusa i celowo, w teatralny sposób dotykał mikrofonów i dyktafonów dziennikarzy. Potem okazało się, że zachorował w wyniku własnego "żartu".

bEUYoLDr

Teraz na swoje pięć minut w mediach może liczyć z kolei tiktokerka Ava Louise, która poszła jednak o krok dalej i wymyśliła prawdopodobnie najgłupszy internetowy "challenge" ostatnich miesięcy. Louise, która określa samą siebie jako "szczupłą i problematyczną", chciała bowiem zapoczątkować w popularnym serwisie tzw. "Coronavirus Challenge", który polega na polizaniu miejsca, w którym znajdziemy potencjalnie jak najwięcej bakterii i koronawirusów...

To jednak nie wszystko, bo w tym celu tiktokerka nagrała filmik, na którym liże deskę klozetową na pokładzie samolotu. Na końcu nagrania przyjmuje "zwycięską" pozę i wyraźnie liczy na to, że zachęci kolejnych aspirujących celebrytów do powtórzenia tego wątpliwego wyczynu. Na szczęście zarówno ona, jak i garstka jej naśladowców zostali zmiażdżeni przez krytykę internautów, specjalistów, a nawet innych użytkowników TikToka.

Co ciekawe, Ava skomentowała już nawet doniesienia prasy na temat jej "genialnego" pomysłu. Niestety w rozmowie z serwisem Insider tiktokerka raczej rozwiewa wszelkie wątpliwości na temat tego, że był to tylko jednorazowy wybryk...

bEUYoLDx

Byłam zmęczona słuchaniem o jakiejś szmacie o imieniu korona, która budziła większe zainteresowanie ode mnie. Gorące blondynki poradzą sobie z każdą infekcją. (...) Teraz jestem w centrum zainteresowania. Mama powiedziała, że jest ze mnie dumna. Zwróciłam uwagę na pandemię z okularami Fendi na nosie... Tak to się robi - twierdzi aspirująca gwiazdka.

Jednocześnie Louise twierdzi, że wirus i tak by jej nie zabił, bo "nie używa Facebooka", a ludzie powinni zwrócić większą uwagę na szerzącą się ksenofobię niż na 20-latkę liżącą deskę klozetową na TikToku. Przyznała też, że nagrała niesławny filmik "dla rozgłosu", w co akurat wszyscy chyba jesteśmy w stanie uwierzyć.

Myślicie, że teraz widzieliśmy już faktycznie wszystko?

bEUYoLDy
bEUYoLDz
bEUYoLDS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(452)
mmm
2 lata temu
Oto idole młodzieży- osoby, których opary z mózgu niszczą ozon.
Ala
2 lata temu
Selekcja naturalna 😂
gosc
2 lata temu
mam nadzieje,że jak zachoruje lekarze odmówią jej leczenia !
bEUYoLDT
Cghjj
2 lata temu
Jak trzeba być zdesperowaną i głupią, żeby lizać kibel na którym ktoś oddaje stolec i szcza!
Beata
2 lata temu
Einstein dobrze to ujął - tylko dwie rzeczy na tym świecie są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota. Przy czy tego pierwszego nie można być pewnym. Co do drugiego, nie ma wątpliwości. Jak udawadnia niezbicie ta biedna dziewczynka
Najnowsze komentarze (452)
koneser
2 lata temu
suczka chce sie spuscic w jej pusi
Zofia
2 lata temu
Za ćwiczenia niech się weźmie
Czarna
2 lata temu
Naprawdę???są tacy ludzie?
nick srick
2 lata temu
najpierw strzał w potylicę a następnie dół z wapnem.
Marek
2 lata temu
It is awkward and empty!
Gość
2 lata temu
I to tylko po to, żeby o niej mówili. To już jest choroba psychiczna. Błagam, odizolujcie to od społeczeństwa.
DAMSTER313
2 lata temu
Na pierwszy żut oka widać że wykwalifikowana "Blow Job Girl"
Xylomyx
2 lata temu
Czepiacie się, tak wybitnie ambitnej dziewczyny dawno nie widziałam...
bEUYoLDL
No tak..
2 lata temu
.. nie no jak w okularach fędi,to spoko, bo jak by to zrobiła w glasach z bazarku, to by juz chyba już nie było wytłumaczenia na takie zachowanie debilne 🤔
Gość
2 lata temu
Szkoda że jeszcze zawartości tego kibla nie spożyła tylko po to aby zwrócić na siebie uwagę
e.cola
2 lata temu
Ona ma obrączkę okołogardzielową zamiast mózgu? Jak u dżdżownicy :D :D :D
Kama
2 lata temu
Cholera chyba pierwszy raz w życiu ktoś mnie tak poraził swoją głupotą że nawet nie wiem jak to skomentować 😩😵🤬
pelnaszklanka
2 lata temu
Stop Hejt- więc nie pogadamy pudelku...a raz się chciałam wypowiedzieć
??????
2 lata temu
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUYoLEE
bEUYoLEF
bEUYoLEG
bEUYoLEH
bEUYoLEI
bEUYoLEn