Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Tomasz O. ZABIERA GŁOS w sprawie afery podatkowej: "Jestem przekonany, że wszelkie wątpliwości ZOSTANĄ WYJAŚNIONE"

70
Podziel się:

Tomasz O., popularny w pewnych kręgach gwiazdor filmów Patryka Vegi, usłyszał dziś zarzut posługiwania się fakturą poświadczającą nieprawdę. Został już przesłuchany i nie przyznaje się do winy. "Sprawa jest w toku" - zapewnia.

Tomasz O. ZABIERA GŁOS w sprawie afery podatkowej: "Jestem przekonany, że wszelkie wątpliwości ZOSTANĄ WYJAŚNIONE"
Tomasz O. zabiera głos w sprawie stawianych mu zarzutów (AKPA)
bELmXHTp

W piątek rano Radio ZET poinformowało, że znany z produkcji Patryka Vegi Tomasz O. został przesłuchany w sprawie wyłudzenia pieniędzy na fałszywą fakturę. Jak przekazano do wiadomości publicznej, aktor mógł być zamieszany w oszustwo finansowe szacowane wstępnie na 15 milionów złotych. Sprawę bada Prokuratura Regionalna w Warszawie.

Tomasz O. został dziś przesłuchany w sprawie i postawiono mu zarzut posługiwania się fakturą poświadczającą nieprawdę. Sprawa ma dotyczyć wyłudzeń pieniędzy na podstawie fałszywych dokumentów, a gwiazdor filmów Patryka Vegi miał otrzymać fakturę opiewającą na kwotę 300 tysięcy złotych, która dotyczyła kontraktu z federacją sztuk walki KSW.

bELmXHTr

Podczas przesłuchania Tomasz O. nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i przedstawił swoją wersję wydarzeń, która ma kontrastować z zeznaniami księgowej pracującej w badanej przez służby firmie eventowej. Sam aktor wcześniej nie ustosunkowywał się do sprawy i ograniczył jedynie możliwość dodawania komentarzy na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Żona Oświecińskiego nie chce być celebrytką. "Ktoś musi ogarniać dom"

Teraz O. postanowił przerwać milczenie i odpowiedział na pytanie Wirtualnej Polski o toczące się postępowanie. W odpowiedzi Tomasz przesłał redakcji krótkie oświadczenie, które jest jego pierwszym komentarzem w sprawie.

bELmXHTx

Obecnie trwa postępowanie w sprawie. Nie mogę ujawniać szczegółów śledztwa. Sprawa jest w toku i jestem przekonany, że wszelkie wątpliwości zostaną wyjaśnione - zapewnił krótko.

Jeśli jednak "wszelkie wątpliwości" nie zostaną wyjaśnione, to aktorowi może grozić nawet do 8 lat więzienia. Warto wspomnieć, że nie jest to jego pierwszy konflikt z prawem. W przeszłości O. przyznawał się do kierowania agencją towarzyską i przynależności do gangu, a za przewinienia trafił w końcu do więzienia na dwa lata.

Posłuchaj najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

bELmXHTy
bELmXHTS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(70)
Zycieee
miesiąc temu
"Nie mogę ujawniać szczegółów śledztwa "a niby czemu? Co ty prowadzisz ,ta sprawę czy jak? Jeśli to dotyczy ciebie, to możesz gadać co tylko chcesz. Potem oczywiście możesz narobić sobie kłopotów jeszcze większych wiec lepiej siedz cicho I się nie odzywaj. Nabrałeś lewych faktur, to teraz mam nadzieję, że zapłacisz. Ja mam firmę I jak tylko kilka dni się spóźnię z vatem do do mnie pisma wysyłają i odsetki naliczają, a tu proszę faktury na setki tysięcy i pewnie winny jest kto inny. Standard 🤭
Ola
miesiąc temu
Niech odda tera, to co sobie na lewo przytulił albo odliczał i nie płacił podatków plus odsetki. Bo do więzienia, to raczej go nie wsadza. Za mały wałek.
Hihi
miesiąc temu
A mi się wydaje , że Kukiz w ramach zemsty podpie... swojego kolegę z LP i się zaczęło:D
bELmXHTT
Gitkumpel
miesiąc temu
Misiu,pod celą sobie na pewno wszysciutko "wyjaśnimy"
CELA NR3
miesiąc temu
Bedziemy cię "kochać"
Najnowsze komentarze (70)
😺😺😺
miesiąc temu
Ładnie mu będzie w pasiaku
🥸🥸🥸
miesiąc temu
Niemożliwe, taka miła twarz i co będzie z tymi majątkami?! Zgroza
Nina
miesiąc temu
Koles w rubryce zawód wpisuje -AKTOR jakim prawem?cała reszta poczynań nie jest zaskoczeniem!
Lol
miesiąc temu
Pewnie ze tak każdy dostanie w łapę bo złodzieje milonow są nie do ruszenia w tym kraju a wiezieniach siedzi się za niezapłacony mandat
Pitu pitu
miesiąc temu
E w tym kraju jak krasc to MILIONY potem udawac chorego jeszcze szybciej potem zniknac i CICHO SZA a co to tam guzik tylko pogloski 🤣😂
hiro
miesiąc temu
chyba sam nie wierzy w to co mówi
###
miesiąc temu
Ales se "gwiazdor" nagrabił
Zygzak
miesiąc temu
My też jesteśmy przekonani że wszystkie wątpliwości zostaną wyjaśnione i trafisz wreszcie do pudła na wiele lat a majątek trafi na poczet zagarniętej nielegalnie forsy!!!
bELmXHTL
MjakMdłosci
miesiąc temu
Zrobią zrzutkę w Grabinie a Zdunskiego kancelaria wybroni
😅😅😅
miesiąc temu
Panie Tomku. Wyglada Pan jak św. Tomasz z Akwinu. Nie wierze, w żaden Pana przewinienia.
Azaaza
miesiąc temu
Ciekawe skąd aktor kilku filmów ma kasę na dom w wilanowie
Aas
miesiąc temu
A ten z lady punk? Co u córki stręczycielki?
Dhcbdhd
miesiąc temu
Nie znam wypocin cęgi, więc i jego ,, aktorów ", hmm
Gość
miesiąc temu
A tak się chwalił, że piękny dom buduje..i po co ?! 😜
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELmXHUE
bELmXHUF
bELmXHUG
bELmXHUH
bELmXHUI
bELmXHUn