Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Top of the Top Sopot Festival. Piotr Kraśko też żartuje politycznie ze sceny: "To jest REASUMPCJA NASZEGO WYSTĘPU"

286
Podziel się:

Przez trzy dni z sopockiej sceny padło wiele politycznych aluzji, wymierzonych oczywiście w stronę Prawa i Sprawiedliwości. Z głosowania nad "lex TVN" drwił i Piotr Kraśko. Bawi Was to?

Top of the Top Sopot Festival. Piotr Kraśko też żartuje politycznie ze sceny: "To jest REASUMPCJA NASZEGO WYSTĘPU"
Piotr Kraśko żartuje z głosowania nad "lex TVN" (East News)
bEEnkFbF

Tegoroczny Top of the Top Sopot Festival przebiegał w specyficznej atmosferze: wciąż panuje pandemia koronawirusa, a na dodatek środowisko pracowników TVN-u całkiem poważnie obawia się o to, że stacja straci koncesję na mocy tzw. lex TVN. Być może to dlatego z sopockiej sceny padło wiele mocnych słów o zabarwieniu politycznym.

bEEnkFbH

Trzeciego dnia festiwalu w ogóle było mocno "aluzyjnie" - w Sopocie odbył się bowiem koncert z okazji 20-lecia TVN24. Na scenie, oprócz gwiazd muzyki, pojawili się także dziennikarze stacji, którzy nie potrafili powstrzymać się od znaczących komentarzy. politycznym tonie wypowiedział się oczywiście i Piotr Kraśko, pracujący w TVP do 2016 roku, czyli momentu objęcia stanowiska prezesa przez Jacka Kurskiego.

Zobacz także: Lex TVN. Suski o braniu przykładu z TVP. Były szef KRRiT: TVP sprzeniewierzyła się swojej misji

Aluzje zostały sprowokowane tym, że Piotr Kraśko i Monika Olejnik wyszli na sopocką scenę ponownie, już po 22:00. Wtedy zaczęli żartować, że mają do tego prawo, bo "zasięgnęli opinii prawników". Trzy grosze dorzuciła też Olejnik:

bEEnkFbN

Dziękujemy kochani. Od początku pandemii powtarzam szacunek, a nie hejt. Bo hejt to wiecie, gdzie jest. Nie w wolnych mediach. Dziękujemy tym, którzy nam pomagali w czasach pandemii #owacjedlalekarzy #owacjedlanauczycieli - powiedziała, a Kraśko dodał:

Zacznijmy od początku. Dlaczego oni znowu tutaj są? Przecież powinna być kolejna nowa para. Otóż zasięgnęliśmy z Moniką opinii pięciu wybitnych prawników, wszystkie są... to jest reasumpcja naszego występu - żartował ze sceny, nawiązując do słynnej już reasumpcji głosowania zarządzonej przez marszałek Sejmu Elżbietę Witek.

Faktycznie wyszło tak zabawnie, jak chcieli tego prowadzący?

Przypomnijmy, że żarty z reasumpcji okazały się stałym elementem tegorocznej edycji sopockiego festiwalu: Marcin Prokop z sopockiej sceny wbija szpilę rządzącym: "REASUMPCJI głosowania nie przewidujemy"

bEEnkFbO
bEEnkFbP
bEEnkFci
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(286)
Aga
miesiąc temu
Idąc na festiwal chce posłuchać muzyki a nie politycznych bredni i proszę to uszanować.
Kjy
miesiąc temu
Resortowi sie bawią, sama śmietanka, kraśko, olejnik, sekielski itd. Ich rodzinki to elity PRL
Coco
miesiąc temu
I kto tu ciagle jątrzy ile można
bEEnkFcj
Betti
miesiąc temu
To.mial być festiwal piosenki a wyszedł więc polityczny ,prawda jest taka że jesteśmy podzielonym narodem przez stację telewizyjne które plują jadem jedna na drugą
Cell
miesiąc temu
Nie oglądałam, ale jeśli było tyle politycznych aluzji, o których pudeł wciąż się produkuje, to średnio. Chciałoby się chociaż chwilę przewietrzyć głowę od tego przy okazji rozrywki, ale widać nie da rady.
Najnowsze komentarze (286)
Crown
miesiąc temu
No i w końcu skąd są te parówki na Orlenie ?
ADA
miesiąc temu
Super impreza .TVN to jest najlepsza stacja. Akcenty polityczne w punkt.BRAWO.
Facet z LA
miesiąc temu
Nie, nie bawi. Co za dużo to niezdrowo... Ponadto ich buta, przerost formy nad treścią irytuje. Ponadto, w którym państwie rząd pozwala, by tv było mu wrogie... Delikatnie mówiąc?
Kelner!
miesiąc temu
To było...niesmaczne
A idź pan
miesiąc temu
Kiedy im się znudzi te szczucie..
🥲🥲🥲🥲
miesiąc temu
Ludzie nastała nowa władza.
😪😪😪😪
miesiąc temu
Państwo artyści nie występowali na Festiwalu w Sopocie, państwo artyści śpiewali na polityczne hucpie z wielką dawką hejtu. Festiwalu już nie ma. Padł.
Tak tylko
miesiąc temu
Olejnik nawet jak się uśmiecha to i tak jad przebija
bEEnkFcb
Meryl
miesiąc temu
Cieszę się , że w końcu więcej ludzi wypowiada się głośno i inaczej niż *PIS*, bo dlaczego tylko im wolno !!! Sopot ogląda b.duzo ludzi i może właśnie w ten sposób co niektórym otworzą się oczy na to , co dzieje się w kraju. Każdy myśli po swojemu, ale nie każdy ma odwagę powiedzieć tego głośno! TVN brawoooooo 👏🌸
Ciekawy
miesiąc temu
Scenariusze przychodzą w kopercie z USA czy jest dowolność ich tworzenia w polskim oddziale?
Smutne to
miesiąc temu
Zaborcy wybili nam ponad 60% intelektualistów,spolecznikow,elit. Stalin wiedział co robi,nie odbudujemy tego nawet w 4 pokolenia,niestety! Struktury władzy tworzył od początku,swoim elementem.
MGM
miesiąc temu
ohoho, hahaha, karuzela śmiechu normalnie! kraśko wyjdź! albo umów się do logopedy lepiej
Mina
miesiąc temu
To był brak klasy ze strony tvn- jak zawsze
Mikolaj2002
miesiąc temu
Piękni ludzie - przepiękne riposty👍👍👍 nie wyjadę z kraju właśnie dla pani Moniki pana Piotra czy innych cudownych ludzi z TVN na szczęście jest Was tam sporo 💪💪🙏...nie wyjadę dla tych którzy chcą tego samego co ja...chcę każdego dnia - oddechu wolności i tego że dobrze mi w mojej Ojczyźnie...pozdrawiam 🤗 jesteście cudni i przeinteligenti 🙉🤦‍♀️dla takich słów pokrzepienia z ekranu warto żyć i warto walczyć 👍👍🙏❤👋😘
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEnkFcU
bEEnkFcV
bEEnkFcW
bEEnkFcX
bEEnkFcY
bEEnkFcD