Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

TVP ZAMAZAŁO serduszko WOŚP w swoim materiale? Jerzy Owsiak komentuje

187
Podziel się:

Serduszko WOŚP, które zdobiło ubranie jednej z bohaterek materiału TVP, zniknęło w tajemniczych okolicznościach. Przedstawiciele "Wiadomości" tłumaczą, jak do tego doszło.

TVP ZAMAZAŁO serduszko WOŚP w swoim materiale? Jerzy Owsiak komentuje
TVP wymazało serduszko WOŚP w swoim materiale? (Facebook, TVP)

Spore kontrowersje w sieci budzi materiał TVP Info, który poświęcony był świętom Polaków w USA. W relacji przygotowanej przez Rafała Stańczyka i Joannę Pinkwart możemy zobaczyć, jak reporter rozmawia z Krystyną Ahrens, właścicielką sklepu z polską żywnością w Waszyngtonie. Uwagę widzów zwróciła dość nieudolna próba zamazania serduszka WOŚP, które zdobiło ubranie pani Krystyny. Gdy rozmówczyni dziennikarza TVP znajdowała się na pierwszym planie, symbol WOŚP był "zablurowany" niemal przez cały czas. Telewizja Polska postanowiła skomentować ten dziwny zbieg okoliczności...

Intencją dziennikarzy nie było "zamazywanie serduszka WOŚP". Jest ono widoczne w materiale. Chodziło o przesłonięcie znaku handlowego, który rozmówczyni miała na ubraniu oprócz logo WOŚP. Jednak wskutek niedokładnego montażu na sekundę został przesłonięty także znak WOŚP - czytamy na oficjalnym twitterowym koncie Wiadomości TVP.

Zobacz także: Koronawirus. Jerzy Owsiak krytykuje organizację szpitala polowego na PGE Narodowym

Co do intencji realizatorów materiału wątpliwości nie ma sam Jurek Owsiak, który odniósł się do doniesień o zamazywaniu znaku WOŚP.

Miałem nadzieję, że czas świąt to czas z ciepłymi życzeniami w każdym kierunku, a jednak nie do końca. Ze swojej strony autorom tego newsa TVP z Waszyngtonu świątecznie życzę zdrowia i przyjaźni w sercu - napisał na Facebooku.

Owsiak zdradził też, że wysyłał bohaterce materiału komplet kolorowych koszulek WOŚP i podziękował za angażowanie się w akcję.

Przypomnijmy, że na początku 2017 roku TVP wymazało serduszko WOŚP z kurtki posła PO. TVP pokazywała tez krytyczne materiały o Przystanku Woodstock organizowanym przez Fundację WOŚP.

Wierzycie w tłumaczenie TVP?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(187)
Otto
rok temu
Tata Zbigniew – I sekretarz egzekutywy POP PZPR, mama Maria – urzędnik Prokuratury Wojewódzkiej w Gdańsku, brat Andrzej – członek Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej. To najbliższa rodzina Jerzego Owsiaka, o której w udzielanych mediom wywiadach stara się on raczej nie wspominać.
Soja
rok temu
Jurek lubi tluste sumki
duch
rok temu
To nie pieniadze owsika, że wiecznie się rządzi nimi, cała jego rodzina i szwagry żyją z kasy podarowanej przez ludzi, sprzet również to jego własność i potrafił zabrać jednemu ze szpitali, a wstawić do drugiego, a babcie oddaja złoto, które nie jest nadzorowane i co się z nim dzieje.
Kolo
rok temu
Owsiak lubi 💰💰💰
Jola
rok temu
Lepiej napiszcie jak Owsiak rozliczył się z tych swoich akcji "charytatywnych", no i oczywiście o tym, gdzie pracował jego tatuś. To może niektórym oczy się roztworzą.
Najnowsze komentarze (187)
Kubuś
12 miesięcy temu
Czytam komentarze i jestem przerażony. Skąd tyle nienawiści w tym narodzie. Ludzie, opamiętajcie się. Kiedy znajdziecie się w szpitalu, deklarujcie, że nie zgadzacie się na leczenie przy użyciu sprzętu zakupionego przez WOŚP. A swoje oszczędności zanoście ojcu dyrektorowi. On już wie, jak je spożytkować.
Czarek
12 miesięcy temu
Przeżyłem stalinizm, komunę i wolną Polskę. Dziś widzę, że wróciły czasy ponurej komuny. Ten rząd i jego lizusy posługują się podobnymi metodami. Kłamstwo i obłuda.
bigos
rok temu
Jest tu tyle miejsca do interpretacji że szok bo dowodów zero. Szkoda czasu na takie niepotwierdzone ploty
braslava
rok temu
każdy kto patrzy widzi że nie celem serducho WOŚP było bo ten znaczek lata po tej bluzce od prawej do lewej za jakimś innym logiem
foba
rok temu
Już nie macie się o co czepiać naprawde... guzik przysłonięte, czasami najeżdżą tylko znak wodny na serce a nie że cały czas przysłania
hanka7
rok temu
Są kontrowersje bo je nakręcacie, tam miało być zamazane logo firmy, nie serduszko wośp.
kijka8
rok temu
Wiem, że lubicie sensacje ale tutaj jej nie znajdziecie, to nie było celowe zagranie mam nadzieję, że większość ludzi jednak przeczyta więcej niż nagłowek.
Wawrzuta
rok temu
Władza dalej kombinuje jak dobrać się do kasy którą Owsiak zbiera na chorych i potrzebujących
Lidia
rok temu
Gdyby nie Jurek Owsiak to niejeden by umarł w tym kraju. Jurku dziękuję
LiW
rok temu
Widziałam to i postanowiłam dać w tym roku dwa razy więcej.
anka
rok temu
A to czasem nie jest zamazany znak firmowy koszulki tej pani? Bo ja się przyglądam i serduszka tam jakoś nie widzę.
dumka
rok temu
Tvp przyznalo się że chodziło im o zamalowanie znaku towarowego na fartuszku a przy okazji zasloniego serduszko i tyle. Wpadka
znowu
rok temu
Nie podoba wam się co robi Owsiak? to nie dawajcie kasy, proste. Wszyscy szczekacze w komentarzach, ile dobrego zrobiliście dla drugiego człowieka w tym roku? Może jakieś dowody, druczki, skany wpłat? Tacy jestescie pierwsi do szkalowania innych.
Ulka
rok temu
Jakoś ja normalnie widzę to serduszko, zostało na chwileczkę zamazane i to całkiem przypadkiem..
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie