Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

TYLKO NA PUDELKU: Esmeralda Godlewska staje w obronie PunchDown i zapowiada: "Wzięłabym udział w kolejnej gali, czułam się tam BEZPIECZNIE"

56
Podziel się:

Esmeralda Godlewska twierdzi, że w związku z tragicznym incydentem z udziałem Artura "Walusia" Walczaka "nie można mieć federacji nic do zarzucenia". "Otrzymałam informacje o tym, że karetka oraz medycy są na miejscu aż do zakończenia gali" - przekonywała w rozmowie z Pudelkiem.

TYLKO NA PUDELKU: Esmeralda Godlewska staje w obronie PunchDown i zapowiada: "Wzięłabym udział w kolejnej gali, czułam się tam BEZPIECZNIE"
Esmeralda Godlewska zabrała głos w sprawie Artura "Walusia" Walczaka (AKPA, Instagram)

Ostatnia gala Punchdown nie miała dobrego zakończenia. Podczas osobliwego widowiska polegającego na tym, że zawodnicy wzajemnie się policzkują, doszło do tragedii. W półfinałowej walce Dawid Zalewski tak mocno uderzył Artura "Walusia" Walczaka, że ten nieprzytomny padł na ziemię. Stan znokautowanego mężczyzny okazał się być na tyle poważny, że do dzisiaj walczy w szpitalu o życie.

Wątpliwości od początku budzi kwestia tego, czy organizatorzy zapewnili uczestnikom odpowiednią opiekę medyczną. Zaniedbania wytknął federacji między innymi Piotr "Bonus BGC" Witczak, twierdząc, że jego przyjaciel zbyt długo czekał na przyjazd karetki. Sama federacja w wydanym oświadczeniu przekonuje zaś, że po nieszczęśliwym zdarzeniu "natychmiastowo zareagowali obecni na miejscu ratownicy medyczni", którzy po zbadaniu mężczyzny wezwali pogotowie.

Zobacz także: Esmeralda Godlewska: "Po walce w FAME MMA nie chciałam już brać w tym udziału"

O komentarz w sprawie poprosiliśmy jedną z uczestniczek ostatniej edycji PunchDown, Esmeraldę Godlewską. W rozmowie z Pudelkiem celebrytka przekonywała, że według jej wiedzy zarówno medycy, jak i karetka znajdowali się na terenie gali.

Była to druga gala PunchDown, w której miałam okazję wziąć udział - zaczyna z dumą "słynna" siostra. Organizacja wciąż się rozwija, jest to nowa federacja. Z każdą kolejną galą, przechodzi ona na coraz to wyższy poziom. Powiedzenie tu, że uczą się na błędach, byłoby jak najbardziej prawdziwe - przekonuje, w końcu przechodząc do ostatniego tragicznego incydentu:

Jednakże nigdy wcześniej nie było podobnej sytuacji. Personel medyczny łącznie z karetką był cały czas obecny podczas trwania gali - twierdzi, uściślając: Otrzymałam informacje o tym, że karetka oraz medycy są na miejscu aż do zakończenia gali.

Jest to bardzo przykra i łamiąca serce informacja, gdyż jeden z zawodników walczy o życie - kontynuuje, podkreślając, że uczestnicy są świadomi ryzyka: Podczas walk każdy zawodnik miał świadomość tego, co może się wydarzyć, jednak według mnie nie powinno dojść do tej sytuacji… - ubolewa, stając w obronie organizatorów:

Nikt nie miał wpływu na siłę uderzenia od swojego rywala. Na miejscu byli ratownicy medyczni, była karetka oraz czterech medyków. Tu nie można mieć nic do zarzucenia federacji PunchDown - tłumaczy i przechodzi do swojej walki z Patusią:

Wiele osób pisze, że moja walka była "ustawiona", niektórzy czują się oszukani. Twierdzą, że moje ciosy były silniejsze, natomiast moja przeciwniczka ma około 178 cm. Było mi ciężko dostawiać swoją dłoń, aby wyprowadzić porządny cios. Choć uderzałam mocno... - żali się Godlewska, której tym razem nie udało się wygrać starcia na plaskacze.

Moje wielokrotne prośby do sędziego, by moja rywalka nachyliła się, nie zostały w żadnym stopniu wysłuchane. Poczułam się tak jakbym już przegrała, bo poprzez to, że jeden raz uderzyłam w szyję, zostały mi odjęte punkty - ubolewa, przekonując, że mimo to... chętnie by "zawalczyła" po raz kolejny:

Myślę, że wzięłabym udział w kolejnej gali PunchDown, ponieważ czułam się tam bezpiecznie. Dzięki opiece medycznej, która była obecna - wyjaśnia. Natomiast z rywalką poniżej 170 cm, tak, abym mogła wyprowadzać ciosy. Gala PunchDown prężnie się rozwija, wiele osób doznaje kontuzji podczas udziału w walkach - kwituje.

Czy redaktorzy Pudelka śledzą gwiazdy i robią im zdjęcia zza krzaka? Tego dowiecie się w najnowszym odcinku Pudelek Podcast!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(56)
!!!!!!!
rok temu
Dzieckiem się kobieto zainteresuj
Ale jak to?
rok temu
Ja się zastanawiam jak przy takim liściu jej te botoksy nie wybuchły? How?
Xdd
rok temu
Ona Nigdy nie zmądrzeje
Koka
rok temu
Ale buła z niej 😀
gość
rok temu
No tak $$$$$ się zgadza
Najnowsze komentarze (56)
profesor miod...
rok temu
Użycie słowa "GALA" w kontekście prymitywnego konkursu lania się po pysku, które nie wymaga żadnego kunsztu (w odróżnieniu od np. boksu) jest zwykłym błędem językowym.
Vvvv
rok temu
Jak można to nazywać sportem!! Szczyt bezczelności!!!!
Nic nick
rok temu
Pogotowie powinno być na miejscu ! Tobie tak powiedzieli a wcale ich nie było
Sarcana.
rok temu
Bo ty dla kasy to byś dała się pokroić nawet żywcem. Nie lubię cię już. Zawsze stawałam w twojej obronie ale z tobą naprawdę jest coś nie halo
xxxx
rok temu
Świat upadł..rzesza..nie wiem jak ich nazwac..podnieca sie ogladaniem mordobicia..ludzie mało wam wojen ,chorób tragedii...co z wami?????
Xcx
rok temu
Gość mial juz dawno krwiaka po tym ciosie po prostu pekl i tyle.
Nieprawdopodo...
rok temu
Procedura 4 dni. Jeśli jest tak źle jak pisał Bonus, to...
ESME Ralda
rok temu
Jedyna gala oprocz AlkoMaster gdzie miała jakiekolwiek szanse na wygraną
Gość
rok temu
Po co ktoś pyta ten wytwór o zdanie?
Goofy
rok temu
Ja jestem pewny, że nie musi niczego się obawiać, w jej głowie jest styropian i druty, na których trzymają się oczy.
rycerz
rok temu
Tłuszcz jako zbroja na całe ciało to nie dziwię się, że się czuła bezpiecznie.
TakaPrawda
rok temu
Esmeraldę znam tylko dzięki 🐩. Z tego co kojarzę, stara się o opiekę nad dzieckiem, tak? Obawiam się ,że występ w tego typu produkcjach chyba nie będzie zbyt mocną kartą przetargową w sporze z byłym mężem/partnerem. Stawia Ją bowiem -jako odpowiedzialną kandydatkę na matkę- w, łagodnie mówiąc, niekorzystnym świetle.
Majka
rok temu
Może i Esmeralda jest osobą kontrowersyjna, ale w tym przypadku ma rację, uczestnicy wiedzą, co może się stać i biorą udział na własną odpowiedzialność, to jak z jazda na motorze, jeździsz szybko, ale jak coś Ci się stanie, to Twoja wina i tyle w temacie
marwaw
rok temu
facet nie wiadomo czy przeżyje, a ona mówi że wystąpiła by w kolejnej pseudo gali, tragedia
Oferty dla Ciebie