Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

57-letni Janusz Chabior po raz drugi ZOSTANIE OJCEM?

66
Podziel się

Jak donosił nasz informator, młodsza od aktora o 18 lat Agata Wątróbska jest w ciąży. Janusz Chabior dementuje jednak teraz te doniesienia.

57-letni Janusz Chabior po raz drugi ZOSTANIE OJCEM?
Janusz Chabior zostanie ojcem! Jego żona, Agata Wątróbska, jest w ciąży (FORUM)
bDmJFESt

Janusz Chabior układa sobie życie rodzinne. 57-letni aktor, który w czerwcu tego roku ożenił się z Agatą Wątróbską, ponownie zostanie ojcem. Jak udało nam się dowiedzieć, młodsza od aktora o 18 lat przyszła mama jest w około szóstym miesiącu ciąży.

Janusz Chabior po raz pierwszy został ojcem w 1988 roku. Owocem jego ówczesnego związku z dziennikarką, Barbarą Chabior, jest dorosły już dzisiaj syn, Nikodem. Teraz aktor ma szansę ponownie sprawdzić się w roli ojca.

bDmJFESv
Zobacz także: Chabior o MMA: "Jesteśmy bestiami, które lubią walczyć"

Są szczęśliwi, oboje chcieli dziecka - mówi nasze źródło. - Z tą myślą pobierali się. Janusz jest ciekawy, jak to będzie. Ma wprawdzie syna, ale wtedy był bardzo młody, teraz to będzie świadome ojcostwo.

Przyszli rodzice nie wiedzą jeszcze, czy na świat przyjdzie syn, czy córka.

bDmJFESB

Jeszcze nie znają płci. Januszowi marzy się córeczka, ale tak naprawdę to najważniejsze, żeby maleństwo było zdrowe - mówi nasz informator.

Janusz Chabior kilka tygodni temu odwiedził z żoną studio Dzień Dobry TVN. Aktor opowiadał wtedy o sporej różnicy wieku w jego małżeństwie, przekonując, że kompletnie im ona nie przeszkadza.

Niektórzy mówią: "O, taka różnica wieku między wami jest – 18 lat", ale w sumie to moja taka tradycja rodzinna, bo tato był starszy od mamy o 15 lat. I, tak w sumie, ani ja nie jestem taki stary, ani Agata taka młoda, więc jest wszystko dobrze, a w gruncie rzeczy najstarszy w naszym związku jest pies - żartował wtedy Chabior.

AKTUALIZACJA!

bDmJFESC

Głos w sprawie postanowił zabrać jednak sam zainteresowany. Janusz Chabior w opublikowanym na Instgramie wideo zaprzeczył, że wkrótce po raz drugi zostanie ojcem. Pudelek przeprasza więc za wprowadzenie w błąd, ale - jak wiadomo - wpadki zdarzają się nawet najlepszym :)

bDmJFESD
bDmJFESW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(66)
Bezrobotny33
2 miesiące temu
Dziwna ta miłość. Że też nie zdarza się poślubić 20-30 lat młodszej kobiety magazynierom,tramwajarzom,kolejarzom, którzy mają pensje około minimalnej i 10-15 letnie auto na raty. Jakoś zawsze ta miłość zdarza się znanym,bogatym,dziwne...No cóż miłość nie jest jednak ślepa jak zwykło się mówić,miłość potrafi liczyć pieniążki.
Miłego dnia
2 miesiące temu
Dzień bez ciąży na pudlu dniem straconym
Justyna
2 miesiące temu
Niektórzy tu piszą, że starzy rodzice, że nie będzie im się nic chciało. Mój szwagier ma 27 lat, drugie dziecko w drodze, pierwsze ma 2 latka. On wiecznie w robocie do wieczora, jest budowlancem, tylko niedziele ma wolne. Myślicie, że ma energię bawić się z dzieckiem? Spędzi z córką pol h i idzie spać. Nie wiem po co chcieli drugie, skoro dla 1 on nie ma czasu. Ja jestem w ciazy, mam 30 lat i mysle, ze nie zdecydowalabym się na dziecko gdyby to miało być za 10 lat, ale to każdego indywidualna decyzja. Wy im tych dzieci wychowywać nie bedziecie:)
bDmJFESX
Dramat
2 miesiące temu
Ojciec 57 matka 39 nie rozumiem obecnej mody na rodzenie dzieci tak późno . Potem rodzic nie nadąża za dzieckiem, które cis chce bo jest stary fizycznie i mentalnie. Możecie hejtowac ale pewnych rzeczy nie da się oszukać
Ola
2 miesiące temu
Ooo, gratulacje 🤗
Najnowsze komentarze (66)
Love
2 miesiące temu
Mając 40 lat na karku zachodzić w ciąże...gratuluję odwagi
żona
2 miesiące temu
Niektóre kobiety są płodne bardzo długo, nawet do 55 roku życia, więc głupio stawiać granice . To wymysł dzisiejszych czasów, panuje kult młodości, stąd te wszystkie botoxy ,kwasy i inne cuda. A swoją drogą, czy byłaby mozliwa aborcja w państwowym szpitalu z uwagi na wiek kobiety ( po 50tce ) ? NIE. Oczywiście normalna kobieta, która nie chce już mieć dzieci się zabezpiecza . Albo jeszcze lepiej mąż (wazektomia). To tylko taki tam mój głos w sprawie wieku do rozmnażania.
Dziadek
2 miesiące temu
Bez sensu biedne dziecko
ololll
2 miesiące temu
w ciazy przed slubem
Yhm
2 miesiące temu
Piękny raczej nie jest.
bezos
2 miesiące temu
dziadek dla dziecka, ojciec dla żony - tak wygląda
Edit
2 miesiące temu
Skąd wy to bierzecie? Dobrze,że pan Janusz ma dystans do tego wszystkiego 🙂
Parias
2 miesiące temu
Jest super
bDmJFESP
gosc
2 miesiące temu
pudel schodzisz na psy,nieładnie
dwsa
2 miesiące temu
Starzeje się .. i drżę z ciekawości jak to będzie mieć taką fajną młodą żonę ... ;-)
Lucyna
2 miesiące temu
Nie dość, że starszy 18 lat to jeszcze brzydal! Co to się dzieje z tymi dziewczynami?!
gość
2 miesiące temu
Nie rozumiem tych kobiet, które biorą sobie ojców za męża tylko dla sławy i pieniedzy to żałosne
wera
2 miesiące temu
to jak to jest.... rodziny zastępcze, pogotowie opiekuńcze to starsi, dojrzali się sprawdzają a na założenie rodziny to tylko młodzi?
Lop
2 miesiące temu
Fake news, skomentował sam domniemany ojciec:)
...
Następna strona
bDmJFETr