Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

TYLKO NA PUDELKU: Marian Lichtman uspokaja: "NA NIKIM SIĘ NIE PROMUJĘ"

89
Podziel się:

Marian Lichtman w rozmowie z reporterem Pudelka ujawnił szczegóły awantury, do której doszło nad grobem Krzysztofa Krawczyka podczas pogrzebu muzyka.

TYLKO NA PUDELKU: Marian Lichtman uspokaja: "NA NIKIM SIĘ NIE PROMUJĘ"
Marian Lichtman uspokaja: "NA NIKIM SIĘ NIE PROMUJĘ" (AKPA)

Marian LichtmanAndrzej Kosmala postanowili, niestety za pośrednictwem mediów, wyjaśnić sobie kwestię, kto był większym przyjacielem zmarłego Krzysztofa Krawczyka. W konflikt zaangażowała się również wdowa po muzyku, a do awantury został wciągnięty syn piosenkarza, Krzysztof Junior.

Zobacz także: Marian Lichtman zapewnia: "Na nikim się nie promuję"

Marian Lichtman, oskarżany o nietaktowne zachowanie na cmentarzu, postanowił opowiedzieć, jak z jego perspektywy przebiegł pogrzeb muzyka. Kompozytor potwierdził w rozmowie z Pudelkiem, że widząc stojącego na uboczu syna Krawczyka, postanowił umożliwić mężczyźnie miejsce bliżej trumny. Zrelacjonował również rozmowę z Ewą Krawczyk.

Zauważyłem, że młody nie może przepchnąć się przez ten tłum. Krzysio jest nieśmiały, przepchnąłem go i powiedziałem: "Pożegnaj swojego tatę". To niby była moja przepychanka. Jak potem stałem przy trumnie, Ewa powiedziała do mnie: "Marianie, nie promuj się na nazwisku mojego męża". Ja się nie nikim nie promuję. Nie było słowa "zjeżdżaj"!

Lichtman ma żal o to, że nie mógł zagrać na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka. Muzyk nie chce wnikać, kto podjął taką decyzję. Jego zdaniem występ Trubadurów był obiecany i nie byłby niczym nietaktownym.

Mieliśmy obiecane, ale jakoś to nie wyszło. Bardzo nam przykro. Tłumaczono nam, że na pogrzebie nie wypada! Byliśmy źli, nie wiemy, kogo o to posądzić.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(89)
Gabi
2 lata temu
Bardzo dobrze zrobił, że zadbał o Krzysztofa Juniora 👏 Wstyd dla rodziny, żeby jedyne dziecko p.Krawczyka tak zostało potraktowane na pogrzebie Ojca. Syn powinien siedzieć w pierwszej ławce w kościele, a na cmentarzu pod baldachimem, a nie liczna rodzinka wdowy. Pana M.Lichmana próbują teraz zdyskredytować w oczach opinii publicznej, bo z jednego wywiadu zrobili kilka i teraz nagonka że niby się promuje kosztem zmarłego 😕
pamięć!
2 lata temu
Lichtman nie musi się promować!!!!!To jeden z nieśmiertelnych Trubadurów!!!!!A o wdowie za chwilę nikt nie będzie pamiętał!!!!!!!!
666
2 lata temu
A tak zonka chciala po cichu wysterować na kase juniora,a teraz po cichu sie nie da.Brawo Lichtman na tym zamieszaniu tylko junior skorzysta i dobrze.
Kurde
2 lata temu
Przecież to był jeden wywiad udzielony przez Lichtmana a Pudel poszatkował go na kawałki i nam serwuje, można odnieść wrażenie, że to było kilka wywiadów a to był jeden
ano
2 lata temu
A tymczasem pani na pierwszym zdjęciu spokojnie strzela selfika
Najnowsze komentarze (89)
Lik
2 lata temu
Krzysztof Krawczyk świadomie i z własnej woli trzymał się z dala od Lichtmana latami. I to o czymś świadczy.
ciri
2 lata temu
Może już wystarczy. Ciszej nad tą trumną
Gocha
2 lata temu
Bardzo mnie dziwi dlaczego jedyny syn Krawczyka jest tak odsuwany od rodziny?! Dlaczego Krawczyk na to pozwolił?! Dlaczego nie pomagał rozwijać mu kariery- przecież ma bardzo ładny głos. Rzeczywiście, na pogrzebie ojca, juniora nie było widać! Po całej sytuacji, można sądzić że to żona Krawczyka odpowiada za całą tą sytuację! Obstawiła się swoją rodziną. A juniora cały czas odgradzała od ojca i dalej to robi!:( Wypominać na że finansowali syna Krawczyka. Ale to Krawczyk finansował też całą jej rodzinkę!!!!!!!!
Sonia
2 lata temu
Po co bijecie pianę? Każdy inteligentny człowiek wie, że Junior dostanie to, co mu ojciec zapisał. W żaden sposób nie jest to zależne od wdowy. Na pewno zabezpieczył go w ten sposób, żeby nie działa mu się krzywda. Dużych pieniędzy nie mógł mu zostawić, bo Junior jest po ciężkim wypadku i jest niepełnosprawny. Syn potrzebuje wsparcia długofalowego i pewnie zostało to wzięte pod uwagę podczas pisania testamentu. A jeśli chodzi o pana Lichtmana, to myślę, że jeszcze nieboszczyk nie ostygł, a on już "starał się" żeby Junior dostał, to co mu się należy. Chciałoby się rzec "ciszej nad tą trumną". A "obiecane" śpiewanie na pogrzebie przez Trubadurów, to byłoby wielką porażką. Przecież to pogrzeb, a nie koncert panie Lichtman. Ś.p. Krawczyk był najszczęśliwszym człowiekiem na świecie mając za żonę p. Ewę. Mówił o swoim szczęściu wielokrotnie. Nie plujcie teraz w twarz kobiecie, która stworzyła mu cudowny dom i dała szczęście do grobowej deski. Szacunek Pani Ewo.
gość
2 lata temu
Krawczyk od dawna chorował. Z pewnością spisał testament i tylko od niego zależało co ewentualnie zapisał synowi. Po co ten typ się wtrąca? Czego oczekuje od wdowy, że nadal będzie utrzymywać nieroba?
Judyta
2 lata temu
Marian Lichtman nie ma szans na żaden lans, już jest dla młodszych pokoleń osobą nieznaną, ma swoje osiągnięcia i tyle.
Lwna
2 lata temu
Marto Mk,jesteś żałosna karykaturą,bo nie przeszkadza ci że manager całujący kawał drzewa na pogrzebie a teraz zarabia na o wywiadach o zmarłym,a czepiasz się Lichtmana,który tylko raz wyjaśnił swoje zachowanie na pogrzebie.Kosmala jest żałosnym stary człowiekiem,któremu ciągle kasy mało.Niedlugo wdówki rzucającej sue na ten będzie pełno w.brukowcach.Żyli z Krawczyka za jego życia,a teraz dorabija na jego śmierci .To dopiero jest DRAŃSTWO !!
gość
2 lata temu
Ten syn, to klasyczny, nieudany produkt znanego rodzica, który do końca życia chce wieźć się na sławie ojca, nie robiąc w życiu niczego pożytecznego. Talent i kariera nie są dziedziczne, czego niektóre dorosłe dzieci gwiazd nie chcą zrozumieć. Krawczyk junior nie ma żadnego talentu wokalnego, nie wiadomo co robi w życiu, ale wiadomo, że jego ojciec od lat płacił alimenty na wnuka, syna juniora, opłaca mu też mieszkanie. Po jakie licho ten Lichtman się wtrąca, rzekomo w trosce o pasożyta, a raczej po to, żeby przypomnieć o sobie.
Widz
2 lata temu
Ja i moja rodzina pomagała KRZYSIOWI po śmierci ojca, ja go uczyłem, ja mu porzyczalem pieniądze ja ja ja ja.To byl POGRZEB przyjaciela w tym dniu TYLKO TRZEBA było mówić o zmarłym, to był jego dzień
gość
2 lata temu
Od przynajmniej 40 lat nikt nie słyszał o jakimś Lichtmanie. Jego "sława" skończyła się wraz z Trubadurami, a raczej w momencie, gdy Krawczyk odszedł z zespołu. Krawczyk nadal kontynuował karierę, udowadniając tym samym, kto był koniem pociągowym Trubadurów. Tymczasem od śmieci Krawczyka Lichtman nie schodzi z afisza. Szkoda tylko, że to comeback dosłownie po trupach do celu. Tylko co ma być tym celem? Przeszłość i tak już nie wróci. Wracaj facet skąd przyszedłeś.
Zosia
2 lata temu
Szanowni Państwo ! Proszę o ciszę nad trumna ‚!! PS szkoda , ze nie zagrali Trubadurzy !!
Zosia
2 lata temu
Cisza panowie i panie !!!
abc
2 lata temu
Młody jest podobny do Lichtmana i z tego wynika to zainteresowanie? Czyżby sumienie dręczyło?
rel;gksergk
2 lata temu
Jakos nie wierze za bardzo wdówce, za bardzo na pokaz histeria,itp.Dobrze ze przemówił za juniora,jakos wdówka o nim zapomniała,wsytyd,ze siedział z tylu a jej rodzinka lans w pierwszej ławce
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie