Trwa ładowanie...
Venus
Venus
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Marta Nawrocka w czarnej kreacji i welonie w Watykanie. Projektantka Agaty Dudy chwali, ale wskazuje na "duży błąd"

628
Podziel się:
628
Podziel się:

W piątkowy poranek para prezydencka kontynuowała swoją wizytę w Watykanie. Tym razem Marta Nawrocka postawiła na czarny komplet, a na jej głowie pojawił się koronkowy welon. Mamy komentarz stylistki.

1
 / 7
TYLKO NA PUDELKU: Marta Nawrocka w czarnej kreacji i welonie w Watykanie. Projektantka Agaty Dudy chwali, ale wskazuje na "duży błąd"
Marta Nawrocka zaskoczyła kreacją na audiencji u papieża
Marta Nawrocka zaskoczyła kreacją na audiencji u papieża (X, Vatican News)
0
0

Wrzesień rozpoczął się dla nowego prezydenta RP wyjątkowo intensywnie. We wtorek Karol Nawrocki odbył swoją pierwszą wizytę zagraniczną do Waszyngtonu, gdzie w Białym Domu spotkał się z Donaldem Trumpem. Rozmowy dotyczyły m.in. dalszej współpracy wojskowej pomiędzy Polską a Stanami Zjednoczonymi.

Zaledwie dwa dni później, w czwartek przed południem, głowa państwa była w Rzymie, gdzie zaplanowano spotkanie z premier Włoch Giorgią Meloni. Program wizyty rozpoczął się od złożenia kwiatów przy grobie św. Jana Pawła II w bazylice św. Piotra. Modlitwę przy grobie papieża poprowadził biskup Krzysztof Nykiel.

Podczas wypełniania obowiązków za granicą prezydent może liczyć na towarzystwo żony oraz dzieci. W czwartek w mediach dyskutowano na temat stylizacji, w której Marta Nawrocka pojawiła się w bazylice św. Piotra.

W piątkowym planie prezydenta znalazła się m.in. prywatna audiencja u papieża, Leona XIV. Tuż przed spotkaniem z głową kościoła Karol Nawrocki wraz z rodziną zameldował się na Dziedzińcu św. Damazego w Watykanie. Tym razem Marta Nawrocka, zgodnie z etykietą watykańską, postawiła na stylizację w kolorze czerni. Pierwsza dama miała na sobie spódnicę maxi i żakiet z długimi rękawami. Kreację uzupełniła połyskującymi szpilkami, a na jej głowie pojawił się koronkowy welon.

Specjalnie dla Pudelka, kreację żony prezydenta oceniła Dorota Goldpoint, która ma na koncie wieloletnią współpracę z Agatą Dudą. Według stylistki Marta Nawrocka wypadła bardzo dobrze, choć nie brakowało kilku drobnych, modowych uwag.

Uważam, że Pani Prezydentowa na dzisiejszą wizytę u papieża wybrała bardzo właściwą stylizację. Sylwetka wyglądała dobrze. Był to króciutki dopasowany żakiet z szerszą spódnicą o bardzo dobrej długości. Mam uwagę, że spódnica mogłaby być mniej obfita, bo trochę jest kopiasta. Wygląda to nieźle, aczkolwiek wydaje mi się, że może być trochę zbyt balowa na taką okazję. Ja bym tutaj raczej proponowała więcej minimalizmu i trochę bym podwyższyła dekolt. Można powiedzieć, że jest to duży błąd, bo nie powinien być tak odsłonięty, tym bardziej że pani prezydentowa wybrała welon, a nie mantylkę, która nie spływa z przodu i odsłania dekolt. Czarne, cieniutkie rajstopy, bardzo dobre i bardzo delikatne buty, włosy upięte... Uważam, że wszystko bardzo ładnie się prezentowało - skwitowała Goldpoint.

Zobaczcie kreację Marty Nawrockiej. Zgadzacie się ze stylistką?

2
 / 7
Para prezydencka w Watykanie
3
 / 7
Para prezydencka w Watykanie

Para prezydencka na audiencji u papieża Leona XIV.

4
 / 7
Para prezydencka w Watykanie

Para prezydencka na audiencji u papieża Leona XIV.

5
 / 7
Para prezydencka w Watykanie

Para prezydencka na audiencji u papieża Leona XIV.

6
 / 7
Para prezydencka w Watykanie

Para prezydencka na audiencji u papieża Leona XIV.

7
 / 7
Para prezydencka w Watykanie

Para prezydencka na audiencji u papieża Leona XIV.

KOMENTARZE
(628)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
undefined
2 miesiące temu
Czemu oni tak krzywdzą to dziecko tymi kucykami...kto to wymyśla...
Marcin T.
2 miesiące temu
Bardzo dobrze wygladała przestańcie szczuć
Iwona W.
2 miesiące temu
Stylistka Agaty Dudy ocenia.Niech przypomni sobie ile krytyki spadalo na Agate Dude za stroje.
Zula
2 miesiące temu
A czy siostra Pana Prezydenta, obecna na zdjęciach podczas oficjalnej audiencji u Papieża, pojechała tam jako Minister Spraw Zagranicznych? Czy prywatnie, tylko rządowym samolotem za pieniądze podatników?
Ola
2 miesiące temu
850 tys. zł dziennie kosztuje Polaków ta "święta rodzinka". A ludzie codziennie żebrzą na leczenie na zrzutkach
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Bleh
2 miesiące temu
Walcie się z tymi stylistkami i błędami. Same stylistki często wyglądają jakby lustra nie miały. Nawrocka ubrana stosownie- koniec kropka. Zajmijcie się sobą
panie
2 miesiące temu
stylistki to lepiej niech się nie osmieszają
Aga
2 miesiące temu
A siostra prezydenta to za czyje pieniądze poleciała do Watykanu?!?!?!?
Tomasz
2 miesiące temu
NIE!!! Za moje pieniądze prezydent robi wycieczki dla dzieci i rodziny! Rozumiem, że z małżonką, ale co robią tam pozostali?
jacekk
2 miesiące temu
Nie dosyć, że robią sobie wycieczki całą rodziną, to jeszcze jego siostrę zabrali. Ciekawe, czy za nią zapłaciła, czy zapłacili podatnicy.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (628)
Jozefinka
4 tyg. temu
Piękna kobieta z klasą Cokowiek by nałożyła wygląda jak modelka, bardzo zgrabna i elegancka. Najładniejsza pierwsza dama .🥰
Gdynianin
miesiąc temu
Dlaczego lecieli samolotem wojskowym , a nie rejsowym do Rzymu . Dlaczego za moje pieniądze
iza
miesiąc temu
nie pasują jej te spodnie, ma sylwetkę umięśnioną
Nie
2 miesiące temu
Nie wygląda dobrze w czerni, do czerni trzeba mieć to coś, wyrafinowana urode, a tak to wyglada tylko ponuro i pogrzebowo
Kej Ti
2 miesiące temu
Mnie bardziej zastanawia dlaczego mężczyzna w wieku 42 lat wygląda prawie jak róweśnik papieża (69 l.)?
Enta2
2 miesiące temu
Ta cała Kasia powinna być wtedy w szkole!!!
Asia
2 miesiące temu
Ona nie powinna chodzić w tych spodniach - wygląda tragicznie. Akurat spódnica jej pasuje. Nie rozumiem czemu ciągle jest w spodniach. W dodatku za ciasnych
Victor
2 miesiące temu
Czego się tak boisz pudel że kasujesz tak masowo komentarze? Zapłacili ci czy jak?
Ola
2 miesiące temu
dużo lepiej niż Dudowa..no i wydaje się być milsza
Koszmar
2 miesiące temu
To dziecko to będą jak po jarmarkach obwozić? Cała uwaga skupia się na tym dziwolągu, którego rodzice jakby celowo jeszcze ośmieszają fryzurą i strojami. Naprawdę nie widzą problemu???
berty
2 miesiące temu
Ani woalka ani czerń jej nie pasuje, niestety nie ma klasy, do czerni trzeba mieć to coś wyższego w sobie
Pami
2 miesiące temu
Koszmarne te zdjęcia
KKA
2 miesiące temu
Prezentowała się świetnie, poza tym jest bardzo ładna, przestańcie szczuć zazdrośnicy!
Hello
2 miesiące temu
Przestańcie chrzanić, do Watykanu każdy prezydent jechał z całą rodziną, zwłaszcza z dziećmi, bo to wyjątkowa wizyta. A pani Marta wyglądała bezbłędnie, dajcie żyć.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

36-letnia Agnieszka Radwańska pochwaliła się kadrami z hiszpańskich wakacji. Emerytura jej służy?

Agnieszka Radwańska chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Tym razem 36-letnia tenisistka-emerytka pochwaliła się serią zdjęć z wczasów w Hiszpanii. Internauci nie szczędzili jej komplementów.
9.

Znani na gali rozdania nagród Konkursu Chopinowskiego: Omenaa Mensah z córką Vanessą, Kinga Rusin z Markiem, Julia Pietrucha

Na gali rozdania nagród i koncercie laureatów Konkursu Chopinowskiego pojawiło się kilka znanych twarzy. W Teatrze Wielkim - Operze Narodowej obecna była m.in. Kinga Rusin. Wpadła też Omenaa Mensah z córką.
8.

ZATRZĘSIENIE gwiazd na gali Kobieta Roku Glamour 2025: Doda "na biało", Julia Wieniawa w prześwitującej kreacji, Joanna Koroniewska

We wtorkowy wieczór uwaga rodzimych celebrytów skupiła się na gali Kobieta Roku Glamour. Wydarzenie uświetniły swoją obecnością m.in. Doda, Julia Wieniawa i Joanna Koroniewska. Kto jeszcze wpadł?
7.

Elegancka Jolanta Kwaśniewska buszuje w butiku znanego projektanta. Z zakupów wyszła z bukietem kwiatów

Paparazzi przyłapali Jolantę Kwaśniewską podczas buszowania w butiku Łukasza Jemioła. Z zakupów była pierwsza dama wyszła z bukietem kwiatów, a obładowani torbami asystenci zapakowali je sumiennie do auta. Jesteście ciekawi, co sobie zafundowała na jesień?
6.

Agnieszka Hyży relacjonuje rodzinne wakacje w Egipcie. Pokazała też DZIECI!

Agnieszka Hyży podzieliła się obszerną relacją z rodzinnych wakacji w Egipcie, które zrobiły na niej ogromne wrażenie. Jak zapewnia, wkrótce wróci tu z całą rodziną.
5.

Jennifer Lawrence w spódnicy i SWETRZE (?) melduje się na festiwalu w Rzymie. Ładnie wyglądała?

Jennifer Lawrence pojawiła się na festiwalu filmowym w Rzymie, w ramach którego odbyła się premiera filmu "Die My Love" z jej udziałem. Stylizacja aktorki nie wszystkim przypadła do gustu. Zobaczcie.
4.

Gwiazdy pognały na event marki biżuteryjnej: elegancka Martyna Wojciechowska, Katarzyna Nosowska z synem, Agata Kulesza...

Gwiazdy wpadły na event znanej marki kosmetycznej. Na miejscu zjawiły się między innymi elegancka Martyna Wojciechowska, stonowana Agata Kulesza i stylowa Natalia Szroeder. Była też Katarzyna Nosowska, która zabrała ze sobą syna.
3.

Telekamery 2025. Gwiazdy brylują na ściance: Joanna Liszowska, Agnieszka Hyży, Maria Dębska...

Za nami uroczysta gala rozdania Telekamer. Na ściance brylowała plejada polskich gwiazd. Wpadła między innymi Joanna Liszowska, która zaprezentowała się w prostych włosach. Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił.
2.

Marcelina Zawadzka już urządziła się w Dubaju. Ładnie?

Marcelina Zawadzka na początku października obwieściła światu, że wyprowadza się do Dubaju. Celebrytka relacjonuje swoją nową codzienność w mediach społecznościowych. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała niektóre pomieszczenia w apartamencie, w którym obecnie mieszka. Ładnie się urządziła?
1.

Alessandra Ambrosio zabrała na ściankę 17-letnią córkę. Podobna do mamy?

Alessandra Ambrosio pojawiła się na premierze filmu "Tajny agent" w towarzystwie swojej 17-letniej córki, Anji Ambrosio Mazur. Dostrzegacie podobieństwo?