Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|

TYLKO NA PUDELKU: Michał Koterski zagra... Edwarda Gierka! "To NIEBANALNY wybór"

155
Podziel się

Jak udało nam się też dowiedzieć, w rolę żony I sekretarza KC PZPR wcieli się... Małgorzata Kożuchowska. Wyobrażacie ich sobie w tych rolach?

TYLKO NA PUDELKU: Michał Koterski zagra... Edwarda Gierka! "To NIEBANALNY wybór"
Michał Koterski zagra... Edwarda Gierka (ONS, East News)
bDfpexlx

Od kilku lat również do Polski dotarła moda na nostalgię za dawnymi czasami. Design, sztuka i moda z okresu PRL-u święcą triumfy, osładzając nieco Polakom wspomnienia o ciężkich i "słusznie minionych" czasach.

Teraz okazuje się, że moda na PRL wkroczyła też do polskiej kinematografii. Już w maju pojawiły się bowiem doniesienia, że na wielki ekran przeniesiona ma zostać historia Edwarda Gierka, I sekretarza Komitetu Centralnego PZPR i jednej z bardziej kontrowersyjnych postaci w historii Polski Ludowej.

Reżyserią filmu zajmą się bracia Michał i Wojciech Węgrzynowie, a scenariusz napisał dziennikarz Rafał Woś. Zdjęcia do filmu miały rozpocząć się wiosną, ale z powodu pandemii koronawirusa produkcja zmuszona była przesunąć je na lato.

bDfpexlz

Obsady aktorskiej nie możemy jeszcze ujawnić, ale zaręczam, że będzie ona niebanalna i absolutnie pierwszoligowa - zdradził w majowej rozmowie z Wirtualnymi Mediami Woś.

Pudelkowi udało się jednak uchylić rąbka tajemnicy i poznać odtwórców dwóch głównych ról. Trzeba przyznać, że scenarzysta nie kłamał, gdy mówił o "niebanalnej" obsadzie. Jak udało się nam bowiem ustalić, w rolę Edwarda Gierka wcieli się... Michał Koterski!

"Swingersi". Michał Koterski: "Jestem osobą wierzącą i nie jestem za swingowaniem"

U jego boku, w roli Stanisławy Gierek, wystąpi zaś... Małgorzata Kożuchowska:

bDfpexlF

Producenci uznali, że idealnie pasuje ona do roli "naczelnej modnisi PRL" - zdradza Pudelkowi kulisy castingu Kożuchowskiej osoba z produkcji filmu.

Okazuje się również, że sami aktorzy są bardzo podekscytowani perspektywą wcielenia się w tak nietuzinkowe postaci:

Michał jest szczęśliwy, że może grać z taką profesjonalistką jak Małgorzata, aktorka Teatru Narodowego! Ona z kolei cieszy się, że będzie mogła pokazać się z całkiem innej strony i pokazać swoja wszechstronność. Kożuchowska nie może się już doczekać prób kostiumowych. Teraz czyta książki o postaci, którą zagra, bo chce jak najlepiej oddać jej charakter - zdradza nam osoba z produkcji.

Myślicie, że Misiek i Małgosia udźwigną role pierwszej pary PRL-u?

bDfpexlG
bDfpexlH
bDfpexma
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(155)
pudelkowiczka
3 miesiące temu
Czy to jakiś żart?
zur
3 miesiące temu
No Kożuchowska jak dwie krople wody podobna! Misiek zresztą też. :D
Kożuchowska
3 miesiące temu
wygląda na tych zdjęciach, jakby pilnie potrzebowała egzorcysty, albo przynajmniej odwyku - mrożące krew w żyłach spojrzenie:/
bDfpexmb
Gosc
3 miesiące temu
Chętnie obejrzę, może być ciekawie :)
Bnkhfh
3 miesiące temu
Omg będzie fajny film😆😆😆😆szok i niedowierzanie jaka kiedyś była moda....i te fryzury SZTOS
Najnowsze komentarze (155)
raddos
2 miesiące temu
Moim zdaniem to Koterski powinien zagrać żonę Gierka
jan
3 miesiące temu
mój teść jest podobny do Gierka ! wypisz wymaluj ! ? Koterski nie jest podobny !
Mysz
3 miesiące temu
Nie cierpię Kożuchowskiej. Jest drętwa, sztuczna i nigdy nie wiem czy w danej chwili płacze czy się śmieje. grymas ten sam.
Beata
3 miesiące temu
Jaja sobie robicie!
BBB
3 miesiące temu
ON Z WADĄ WYMOWY-A GIEREK MÓWIŁ PŁYNNIE, ONA JAK STRACH NA WRÓBLE WYCIĘTY Z ŚWIERSZCZYKA. PEWNIE TVP ROBI NOWY "PORYWAJĄCY" FILM. CZY NAPRAWDĘ JUŻ W POLSCE NIE MA AKTORÓW, TYLKO BIORĄ JAKIEŚ STARE KOMPLETNE "WYCIORY". LUDZIE CO SIĘ Z WAMI POROBIŁO. CELEBRYCI-NIBY ARTYŚCI NIE DOPUSZCZAJĄ MŁODSZYCH, PEWNIE BOJĄ SIĘ KONKURENCJI.
Ppp
3 miesiące temu
Ona każdą rolę położy !
Xxx
3 miesiące temu
A ja czekam na współczesnego Bareję, który nakręci filmy(parodie) co się teraz wyrabia w naszym kraju. Myślę że scenariusz da o wiele więcej możliwości jak kiedyś.
Matka😷😷😷😷
3 miesiące temu
Ludzie dzieci przeżywają tragedię przez dorosłych, zwierzęta cierpią przez dorosłych a pudel pisze o pierdół ach!!!!! Wstyd chanba dla narodu!!!!
bDfpexlT
🐷🐷🐷🐷🐷🐷�...
3 miesiące temu
Oby w kartonach niezginela!! 😆😆😆😆😆🎀
Poeta
3 miesiące temu
Za Gierka żyłem i piłem, teraz też żyję i piję! Wniosek: W moim życiu nic się nie zmieniło!
Know
3 miesiące temu
Może dzięki filmowi ludzie dowiedzą się,że przez 30 lat spłacaliśmy pieniądze które pożyczył Gierek,żeby dać ludziom.Może też zastanowią się ile będziemy spłacać obecne rozdawnictwo.
Gabriel
3 miesiące temu
A Biedronia to nie może zagrać tacy podobni
Poeta
3 miesiące temu
Albo będzie super hit, albo będzie niezły kit!
Jolka
3 miesiące temu
To będzie komedia, tak?
...
Następna strona
bDfpexmv