Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|

TYLKO NA PUDELKU: Michał Koterski zagra... Edwarda Gierka! "To NIEBANALNY wybór"

154
Podziel się

Jak udało nam się też dowiedzieć, w rolę żony I sekretarza KC PZPR wcieli się... Małgorzata Kożuchowska. Wyobrażacie ich sobie w tych rolach?

TYLKO NA PUDELKU: Michał Koterski zagra... Edwarda Gierka! "To NIEBANALNY wybór"
Michał Koterski zagra... Edwarda Gierka (ONS, East News)
bCPDYWzp

Od kilku lat również do Polski dotarła moda na nostalgię za dawnymi czasami. Design, sztuka i moda z okresu PRL-u święcą triumfy, osładzając nieco Polakom wspomnienia o ciężkich i "słusznie minionych" czasach.

Teraz okazuje się, że moda na PRL wkroczyła też do polskiej kinematografii. Już w maju pojawiły się bowiem doniesienia, że na wielki ekran przeniesiona ma zostać historia Edwarda Gierka, I sekretarza Komitetu Centralnego PZPR i jednej z bardziej kontrowersyjnych postaci w historii Polski Ludowej.

Reżyserią filmu zajmą się bracia Michał i Wojciech Węgrzynowie, a scenariusz napisał dziennikarz Rafał Woś. Zdjęcia do filmu miały rozpocząć się wiosną, ale z powodu pandemii koronawirusa produkcja zmuszona była przesunąć je na lato.

bCPDYWzr

Obsady aktorskiej nie możemy jeszcze ujawnić, ale zaręczam, że będzie ona niebanalna i absolutnie pierwszoligowa - zdradził w majowej rozmowie z Wirtualnymi Mediami Woś.

Pudelkowi udało się jednak uchylić rąbka tajemnicy i poznać odtwórców dwóch głównych ról. Trzeba przyznać, że scenarzysta nie kłamał, gdy mówił o "niebanalnej" obsadzie. Jak udało się nam bowiem ustalić, w rolę Edwarda Gierka wcieli się... Michał Koterski!

"Swingersi". Michał Koterski: "Jestem osobą wierzącą i nie jestem za swingowaniem"

U jego boku, w roli Stanisławy Gierek, wystąpi zaś... Małgorzata Kożuchowska:

bCPDYWzx

Producenci uznali, że idealnie pasuje ona do roli "naczelnej modnisi PRL" - zdradza Pudelkowi kulisy castingu Kożuchowskiej osoba z produkcji filmu.

Okazuje się również, że sami aktorzy są bardzo podekscytowani perspektywą wcielenia się w tak nietuzinkowe postaci:

Michał jest szczęśliwy, że może grać z taką profesjonalistką jak Małgorzata, aktorka Teatru Narodowego! Ona z kolei cieszy się, że będzie mogła pokazać się z całkiem innej strony i pokazać swoja wszechstronność. Kożuchowska nie może się już doczekać prób kostiumowych. Teraz czyta książki o postaci, którą zagra, bo chce jak najlepiej oddać jej charakter - zdradza nam osoba z produkcji.

Myślicie, że Misiek i Małgosia udźwigną role pierwszej pary PRL-u?

bCPDYWzy
bCPDYWzz
bCPDYWzS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(154)
pudelkowiczka
miesiąc temu
Czy to jakiś żart?
zur
miesiąc temu
No Kożuchowska jak dwie krople wody podobna! Misiek zresztą też. :D
Kożuchowska
miesiąc temu
wygląda na tych zdjęciach, jakby pilnie potrzebowała egzorcysty, albo przynajmniej odwyku - mrożące krew w żyłach spojrzenie:/
bCPDYWzT
Gosc
miesiąc temu
Chętnie obejrzę, może być ciekawie :)
Bnkhfh
miesiąc temu
Omg będzie fajny film😆😆😆😆szok i niedowierzanie jaka kiedyś była moda....i te fryzury SZTOS
Najnowsze komentarze (154)
jan
4 tyg. temu
mój teść jest podobny do Gierka ! wypisz wymaluj ! ? Koterski nie jest podobny !
Mysz
4 tyg. temu
Nie cierpię Kożuchowskiej. Jest drętwa, sztuczna i nigdy nie wiem czy w danej chwili płacze czy się śmieje. grymas ten sam.
Beata
miesiąc temu
Jaja sobie robicie!
BBB
miesiąc temu
ON Z WADĄ WYMOWY-A GIEREK MÓWIŁ PŁYNNIE, ONA JAK STRACH NA WRÓBLE WYCIĘTY Z ŚWIERSZCZYKA. PEWNIE TVP ROBI NOWY "PORYWAJĄCY" FILM. CZY NAPRAWDĘ JUŻ W POLSCE NIE MA AKTORÓW, TYLKO BIORĄ JAKIEŚ STARE KOMPLETNE "WYCIORY". LUDZIE CO SIĘ Z WAMI POROBIŁO. CELEBRYCI-NIBY ARTYŚCI NIE DOPUSZCZAJĄ MŁODSZYCH, PEWNIE BOJĄ SIĘ KONKURENCJI.
Ppp
miesiąc temu
Ona każdą rolę położy !
Xxx
miesiąc temu
A ja czekam na współczesnego Bareję, który nakręci filmy(parodie) co się teraz wyrabia w naszym kraju. Myślę że scenariusz da o wiele więcej możliwości jak kiedyś.
Matka😷😷😷😷
miesiąc temu
Ludzie dzieci przeżywają tragedię przez dorosłych, zwierzęta cierpią przez dorosłych a pudel pisze o pierdół ach!!!!! Wstyd chanba dla narodu!!!!
🐷🐷🐷🐷🐷🐷�...
miesiąc temu
Oby w kartonach niezginela!! 😆😆😆😆😆🎀
bCPDYWzL
Poeta
miesiąc temu
Za Gierka żyłem i piłem, teraz też żyję i piję! Wniosek: W moim życiu nic się nie zmieniło!
Know
miesiąc temu
Może dzięki filmowi ludzie dowiedzą się,że przez 30 lat spłacaliśmy pieniądze które pożyczył Gierek,żeby dać ludziom.Może też zastanowią się ile będziemy spłacać obecne rozdawnictwo.
Gabriel
miesiąc temu
A Biedronia to nie może zagrać tacy podobni
Poeta
miesiąc temu
Albo będzie super hit, albo będzie niezły kit!
Jolka
miesiąc temu
To będzie komedia, tak?
BrawoMałgosia
miesiąc temu
Ale Małgorzata jest idealna, zobaczcie jak nieszablonowa zagrała w "Plagach Breslau" - da radę i tu!
...
Następna strona
bCPDYWAn