Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

TYLKO NA PUDELKU: Michał Wiśniewski ODCINA SIĘ od afery z "gwiazdorem publicystyki TVP INFO" w hotelu pod Łukowem

138
Podziel się

W rozmowie z Pudelkiem Michał Wiśniewski potwierdził, że był w hotelu, w którym odbywało się zgrupowanie Miss, jednak nie miał z tą imprezą nic wspólnego.

TYLKO NA PUDELKU: Michał Wiśniewski ODCINA SIĘ od afery z "gwiazdorem publicystyki TVP INFO" w hotelu pod Łukowem
Michał Wiśniewski odcina się od afery o gwałt w hotelu pod Łukowem (AKPA)
bDIbCeCt

Kilka dni temu na facebookowym profilu Piotra Krysiaka pojawił się artykuł na temat domniemanego gwałtu, do jakiego miało dojść rok temu podczas zgrupowania uczestniczek konkursu Miss Generation. Dziennikarz opisał historię młodej kobiety, która miała zostać zgwałcona podczas zgrupowania zorganizowanego w hotelu Parisel Palace w Klimkach pod Łukowem. Osobę, która miała się dopuścić gwałtu, Krysiak przedstawił jako "gwiazdora publicystyki TVP Info". Wkrótce potem na łamach Onetu pogłoskom, że to on jest bohaterem publikacji, zaprzeczył Jarosław Jakimowicz.

Celebryta zażądał usunięcia posta na temat afery, a gdy Krysiak tego nie zrobił, Jakimowicz podał go do sądu o zniesławienie. Wkrótce potem Krysiak opublikował w sieci nagranie swojej rozmowy z "gwiazdorem", podczas której rozmówca najpierw zasłaniał się niepamięcią, a w końcu zakończył rozmowę, dodając, że nie udziela na temat swej ewentualnej obecności w hotelu żadnych informacji.

bDIbCeCv

Chcąc przypomnieć "Gwiazdorowi" wydarzenia z końca stycznia i początku lutego 2020 roku, Krysiak zagadnął go na temat Michała Wiśniewskiego, który miał być wtedy również w hotelu. Rozmówca Krysiaka zaprzeczył, jakoby mieli się tam spotkać.

Nie byłem z żadnym Michałem Wiśniewskim w żadnym Łukowie - odparł.

Zobacz także: Laura Breszka kpi z Jarosława Jakimowicza
bDIbCeCB

Postanowiliśmy skontaktować się z Michałem Wiśniewskim i zapytać, jak zapamiętał swój pobyt w Klimkach, gdzie odbywało się zgrupowanie miss. Wokalista potwierdził nam, że był pod koniec stycznia w hotelu pod Łukowem, ponieważ dawał tam koncert. Jak mówi - był zaskoczony obecnością uczestniczek zgrupowania, ponieważ występ nie był organizowany z myślą o nich.

Ja zrobiłem małe dochodzenie w tej sprawie, bo w ogóle nie pamiętałem tej sytuacji - stwierdził Wiśniewski w rozmowie z Pudelkiem. Generalnie my byliśmy z koncertem akustycznym na sali balowej tego hotelu i tam się odbywały jakieś warsztaty dla tych "Missek". "Misski" chyba zostały zaproszone przez właścicielkę hotelu, nie mam pojęcia – na pewno nie przez nas i też one nie mówiły po polsku, a my gramy po polsku, w związku z czym raczej nie kupiły sobie biletów. Nie mam zielonego pojęcia. Ale wiem, że były, bo pamiętam - opowiada Wiśniewski.

Wokalista dodaje, że nie miał nic wspólnego z trwającymi w hotelu warsztatami i zgrupowaniem, dodając, że koncert odbył się 30 stycznia, czyli kilka dni wcześniej, niż miały miejsce wydarzenia opisywane przez Krysiaka.

bDIbCeCC

Ja się odcinam, bo mnie tam nie było. Mieliśmy koncert o godz. 14 czy 16 - mówi Michał Wiśniewski.

bDIbCeCW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(138)
Hls
3 tyg. temu
Czy to prawda że pan Wiśniewski ma raka tak podawały gazety czy to zmienia coś czy pan chce zostawić kupę długów dzieciom które i tak nie miały matek
iras
miesiąc temu
szybko sobie przypomniała chyba za kasę
oszel
miesiąc temu
Pan Krysiak z takimi sensacjami to na policję a nie na facebooka. Mam nadzieję, że jeśli to wszystko fałsz to człowiek będzie miał problemy. łączy się bez sensu sprawę z tvp, oni nie mogą odpowiadać za to co robią poza pracą ich pracownicy. Pracownicy, żadne gwiazdy.
bDIbCeCX
no no
miesiąc temu
A tam robił ten Wiśniewski ,był sędzią .
Beata
miesiąc temu
Każdego można oskarżyć o gwałt. A gdzie dowody.dowody Panie Dziennikarzy.
kiedy
miesiąc temu
Pudel zmienił treść artykułu - wczoraj były rozbieżności w terminach (styczeń, luty), dzisiaj już wszystko "jak należy". Mój komentarz o tym zniknął. Ciekawe, czy ten też zostanie usunięty...
Mandarynka
miesiąc temu
Alkohol zabiera pamięć 🍒🍒🍒🍒🍒🍒wstydź się Żal tylko dzieci
dana
miesiąc temu
Odnoszę wrażenie, że większość komentarzy pisze jedna osoba i sama sobie na nie odpowiada.
NESTOR44
miesiąc temu
I to jest prawdziwy wzór do naśladowania!!
joj
miesiąc temu
Powiedział "byłem tak pijany, że właściwie to tak jak by mnie tam nie było"
Kiedy ślub?
miesiąc temu
Tym samym potwierdzają się doniesienia, że Wiśniewski i Jakimowicz są parą.
Rrr
miesiąc temu
Byłem ale nic nie wiem. Dziwne co.
Hil
miesiąc temu
Kto stawia we wsi hotel z sala balowa i w marmurach wyprana kasa
bDIbCeCP
Warszawiak
miesiąc temu
W klimkach ten hotelel to przykrywka
...
Następna strona
bDIbCeDr