Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

TYLKO NA PUDELKU: Po ujawnieniu stawek gwiazdy SAME PROSZĄ o udział w "Anything Goes. Ale Jazda!": "Tysiące z kieszeni podatników brzmią WSPANIALE"

213
Podziel się

Jak udało nam się dowiedzieć, po naszym tekście o horrendalnych stawkach w programie TVP do stacji zgłosiły się tabuny celebrytów. Nie zabrakło nawet "dużych" nazwisk z branży.

TYLKO NA PUDELKU: Po ujawnieniu stawek gwiazdy SAME PROSZĄ o udział w "Anything Goes. Ale Jazda!": "Tysiące z kieszeni podatników brzmią WSPANIALE"
Tabuny celebrytów walczą o udział w "Anything Goes. Ale Jazda!" (Instagram.com, TVP)
bDAEPDPF

Pandemia koronawirusa odcisnęła swoje piętno na codziennym życiu praktycznie każdego z nas. Od kilku tygodni w mediach mówi się o "drugiej fali zakażeń", jednak nie brakuje też opinii, że nigdy nie skończyła się ta pierwsza. Tym samym apele o "niebanie się wirusa, bo jest w odwrocie" przyniosły odwrotny skutek, a dziś każdego dnia umierają w szpitalach setki chorych.

Panoszący się po świecie patogen spowodował też rekordowe straty w większości gałęzi przemysłu, a spora część środowiska artystycznego od miesięcy przebywa na przymusowym bezrobociu. Nie oznacza to natomiast, że piosenkarze i aktorzy nie szukają alternatywnych źródeł zarobku, a tu z pomocą niespodziewanie przyszła im Telewizja Polska. Jak niedawno informowaliśmy, za udział w programie Anything Goes. Ale Jazda! celebryci mogą dostać imponujące kwoty.

bDAEPDPH
Zobacz także: Natalia Avelon i Kamila Boruta jako duet Viki Gabor i Kayah

Jak udało nam się wtedy dowiedzieć, za błaźnienie się w TVP uczestnicy zarabiają 12 tysięcy złotych za dzień zdjęciowy, co czyni z takiej "fuchy" łatwy i szybki zarobek. Podczas gdy służba zdrowia jest bliska zapaści, a w szpitalach brakuje respiratorów, celebryci za godziwą, acz wygórowaną stawkę tarzają się po podłodze i biorą udział w wątpliwej jakości "konkurencjach" pod okiem Elżbiety Romanowskiej.

bDAEPDPN

Czuję się jak sprzedajna dz*wka. W rozmowach z innymi uczestnikami padało zawsze to samo: wewnętrzny wstyd i obrzydzenie do siebie. Takie poniżające i żałosne rzeczy robiliśmy za pieniądze, które powinny trafić na służbę zdrowia... - wyznało nam wtedy nasze źródło.

Choć nasze ustalenia wywołały spore kontrowersje, a pomysł wabienia celebrytów pokaźną gażą z podatków spotkał się z krytyką internautów, po raz kolejny sprawdziła się sentencja o tym, że pieniądze nie śmierdzą. Jak udało nam się bowiem ustalić, po tym, jak ujawniliśmy stawki, jakie drugoligowi celebryci dostają od TVP za jeden dzień pracy na planie, do udziału w show okazały się chętne tabuny polskich celebrytów.

W obliczu braku stałej pracy spowodowanej przez pandemię 12 tysięcy złotych z pieniędzy podatników brzmi dla nich wspaniale. Nie przeszkadza im, jak się pewnie domyślacie, że taka ogromna kasa mogłaby pójść na respiratory i właśnie ratować komuś życie - donosi nasze źródło.

Okazuje się więc, że nasze doniesienia nie tylko nie zniechęciły celebrytów do błaźnienia się w TVP za publiczne pieniądze, lecz jeszcze ich do tego zainspirowały. Co więcej, niektórzy nawet nie czekali na telefon. Po naszej publikacji do Telewizji Polskiej gwiazdy zaczęły bowiem zgłaszać się same, mając oczywiście nadzieję na to, że podreperują swój domowy budżet w obliczu wciąż przybierającej na sile pandemii.

bDAEPDPO

Nasi celebryci myślą tylko o kolejnych wakacjach i drogich torebkach - podsumowuje z przekąsem nasze źródło.

W tym miejscu warto ponownie wspomnieć, że cena jednego ratującego życie respiratora wynosi 100 tysięcy złotych, a więc nietrudno przeliczyć, że za pieniądze wydane na same tylko gaże uczestników, czyli 648 tysięcy złotych, można kupić sześć respiratorów.

Czy ktoś jest jeszcze zaskoczony?

bDAEPDPP
bDAEPDPQ
bDAEPDQi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(213)
czy
2 miesiące temu
Bednarek z menadżerem, Beata Kozidrak z mężem , Hyży z żoną i Sławomir z Bayer Full już się zgłosili?
Aaaaa
2 miesiące temu
Jaki popyt taka podaż, jaki widz taki artysta.jakbyscie nie oglądali tych wszystkich głupot,nie lajkowali,nie obserwowali na tych glupich Facebookach, instagramach to by tego chłamu nie bylo.
Pawel
2 miesiące temu
Ten pan z ani mru mru kiedyś na bankiecie posylwestrowym w Wawie, w klubie U Szwejka, zalany w trupa tarzal się po podłodze, żona blagala go, żeby już wracali do domu a on jej uprzejmie kazał się od... wrócić:) dno moralne, ale ani mru mru :)
bDAEPDQj
Mega zła
2 miesiące temu
Obyśmy wszyscy pamiętali kto i jak zachował się w tych sytuacjach odnośnie pobrania tak dużych kwot z naszych podatków. Nie zapominajmy. Nie uczestniczmy w ich milionowych zyskach, nie kupujmy płyt, nie chodźmy na koncerty jak skończy się pandemia. Mamy namacalny dowód na to kto jest kim. Nie popuśćmy kolejny raz
Rere
2 miesiące temu
A widział kto wyżywienie w polskim szpitalu?! To dopiero tragedia! Gdyby rodzina nie podkarmiała to by ludzie zdychali z głodu. Ale tle baniek dla grajków i trębaczy którzy latami zarabiali krocie w mig się znalazło.
Najnowsze komentarze (213)
loka
2 miesiące temu
Ale czego ludzie się czepiają, przecież prawda jest taka, że każdy aktor pracuje w telewizji za pieniądze, a że to telewizja polska to nieco idzie z naszych podatków.
loka
2 miesiące temu
Polacy to powinni być zadowoleni, że jest co oglądać w tej telewizji, Ja stawiam zawsze na super rozrywkę, szczególnie jak teraz na mieście wszystko zamknięte :)
hanka7
2 miesiące temu
Nie jest to dla mnie oburzające ponieważ wiem ile Ci aktorzy pracują na to by móc nas zabawić- zadowolić :)
Franciszek
2 miesiące temu
Szczerze mówiąc gdybym się chciał do czegoś doczepić to tak naprawdę nie ma do czego ;p To jest tak spontaniczny program, który zacząłem z przypadku oglądać i do dziś go zachwalam.
Łucja.O
2 miesiące temu
Powiem szczerze, że gdybym miała taką możliwość to sama bym tam wystąpiła! Śmieje się na tym ilekroć bym tego nie oglądała! Coś cudownego, ekipa dobrana od a do z!
Wojtek
2 miesiące temu
Spokojnie. PiS właśnie złożył korektę budżetu na przyszły rok o kolejny przydział 2 mld zł. Starczy dla tych uczestników. Co z tego że służba zdrowia pada, a słyszymy również że nauczyciele mogą prowadzić zajęcia na prywatnym sprzęcie.
Wienio
2 miesiące temu
Po co to oglądacie???
letka
2 miesiące temu
Przecież ten program jest genialny. Oni i za darmo by tam poszli bo zabawa jest przednia i sami dzięki temu zdobywają fanów. Sama kilka osób które uważałam za sztywne po programie bardzo polubiłam :)
bDAEPDQb
tara
2 miesiące temu
Takie stawki obowiązują we wszystkich stacjach za udział w programach - nie tylko w tej, publicznej.
anka
2 miesiące temu
To normalne, że stawki w programach telewizyjnych są znacznie wieksze niż wynagrodzenie za pracę znaną przez większość społeczeństwa.
jankawu
2 miesiące temu
jedyny program w tvp który mnie naprawdę śmieszy, mało telewizji ogólnie oglądam ale takie programy są spoko
falka
2 miesiące temu
Uwielbiam Anything goes ale jazda! Dobra odskocznia od smutnej rzeczywistości, tego wszystkiego co nas dzisiaj otacza
pałeczka
2 miesiące temu
nie ma lepszej rzeczy na wzbudzenie zawiści jak pisanie o tym ile kto zarabia. brawo to się wam udało. szkoda tylko że nie zostało w tekście uwzględnione że cała branża rozrywkowa krocie zarabia i tvp nie jest wyjątkiem. nie wiem kto wpadł na pomysł by anything goes hejtować, kiedy to naprawdę świetny program
Gość
2 miesiące temu
Na chore dzieci przekazali by te pieniądze a nie na taki głupoty.
...
Następna strona
bDAEPDQD