Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

TYLKO NA PUDELKU: Weronika Rosati ROZSTAŁA SIĘ z partnerem! "To była dojrzała decyzja dwojga ludzi. Prawie się nie widywali"

164
Podziel się

Duży wpływ na rozpad związku aktorki i jej tajemniczego ukochanego miała mieć pandemia koronawirusa. Trzymaliście za nich kciuki?

TYLKO NA PUDELKU: Weronika Rosati ROZSTAŁA SIĘ z partnerem! "To była dojrzała decyzja dwojga ludzi. Prawie się nie widywali"
Weronika Rosati rozstała się z partnerem (ONS)
bEazaqZN

W ostatnich latach Weronika Rosati nie miała zbyt wiele szczęścia w miłości. W 2018 roku aktorka po dwóch latach rozstała się z ojcem swojej córki, Robertem Śmigielskim. Niedługo później Weronika w głośnym wywiadzie wyznała natomiast, że ortopeda gwiazd w trakcie ich związku miał znęcać się nad nią fizycznie i psychicznie.

Od momentu rozstania Weronika Rosati spotyka byłego partnera głównie na kolejnych rozprawach sądowych, gdzie oboje od miesięcy walczą o dobre imię i prawa do opieki nad małą Elizabeth. W grudniu ubiegłego roku ortopeda usłyszał zarzuty znęcania się nad aktorką. Kilka miesięcy później Śmigielski złożył sądowe zażalenie na Rosati, w wyniku którego sąd zdecydował o nałożeniu na nią zakazu publicznego wypowiadania się na temat ich relacji.

bEazaqZP

Mimo szczególnie bolesnych doświadczeń, w 2019 roku Weronika postanowiła ułożyć sobie życie i rozpoczęła nowy związek. Niestety, wszystko wskazuje na to, że ukochany celebrytki nie okazał się "tym jedynym". Jak udało się ustalić Pudelkowi, para niedawno postanowiła zakończyć znajomość.

Związek Weroniki to już przeszłość, rozstali się pod koniec czerwca. Nie ma tutaj żadnego dramatu, to była dojrzała decyzja dwojga dorosłych ludzi - mówi w rozmowie z nami osoba z otoczenia aktorki.

bEazaqZV

Ponoć duży wpływ na decyzję pary miał długi okres rozłąki, spowodowany pandemią koronawirusa.

Weronika już od wielu tygodni zastanawiała się, czy ta relacja ma przyszłość. Oni prawie się nie widywali. Jej partner mnóstwo czasu spędzał w podróżach służbowych. Potem Weronika na wiele tygodni utknęła z córeczką w Stanach Zjednoczonych. Można powiedzieć, że rozłąka związana z koronawirusem przesądziła sprawę - dodaje źródło Pudelka.

Jak zapewnia nasz informator, Rosati i jej partner rozeszli się w takiej zgodzie, że... wciąż utrzymują ze sobą kontakt. Niedawno spotkali się nawet w większym gronie wspólnych znajomych. Okazuje się, że Weronice zależy na zachowaniu jak najlepszym relacji z eks, również w trosce o dobro małej Elizabeth.

Byli ze sobą półtora roku i Elisabeth bardzo polubiła partnera mamy. Weronika nie chce, by nagle zniknął z życia jej córki. Dlatego nadal spotykają się na gruncie towarzyskim i łączy ich serdeczna relacja - dodaje nasze źródło.

bEazaqZW

Według osoby z otoczenia Rosati, na razie aktorka ma zamiar poświęcić się wychowaniu córki oraz życiu zawodowemu.

Weronika teraz skupia się przede wszystkim na Eli i na pracy. Ma teraz dobrą passę - film Małgośki Szumowskiej weźmie udział w konkursie głównym w Wenecji. Wera już nie może doczekać się wyjazdu i na pewno zabierze ze sobą córkę - zdradza informator Pudelka.

bEazaqZX
bEazaqZY
bEazaraq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(164)
😂😂😂
9 miesięcy temu
Będzie następny a potem następny
🙄🙄🙄
9 miesięcy temu
To ona teraz znowu kogoś miała? Powinna zająć się córką i zakończyć sprawy sądowe, a nie zmieniać facetów, do tego na tych samych, bo jakieś rzeczy toksyczne ewidentnie w niej nie przepracowane...
Hhhh
9 miesięcy temu
Szkoda tej małej... Schemat rodzinnych relacji matka-córka prawdopodobnie zostanie powtórzony. Niestety tutaj bez stałego partnera☹️
bEazarar
Taktak
9 miesięcy temu
Kogos to dziwi?
Mag
9 miesięcy temu
Życzę jej jak najlepiej
Najnowsze komentarze (164)
Romeo
9 miesięcy temu
Wygląda na 50 + , żadna atrakcja.
polly
9 miesięcy temu
Przepiękna kobieta, niestety nie ma szczęścia w miłości
hick
9 miesięcy temu
jeszcze o nic go nie oskarzyla?poczekamy, zobaczymy...
zik
9 miesięcy temu
to o tych wciąż nowych, nudne.....
Zmartwiona
9 miesięcy temu
Widac przelotne zwiazku oparte na seksie nie glebokim uczuciu. Coz zmora naszych czasów.
Xxx
9 miesięcy temu
Weronika Rosati wyjątkowo wkurzająca osoba wcale się nie dziwię, że faceci z nią nie wytrzymują
każdy to wie
9 miesięcy temu
stały pretekst rozwodów " znęcać się nad nią fizycznie i psychicznie".
Ula
9 miesięcy temu
Ona nie jest normalna, ma powazne problemy mentalne, nigdy nie znajdzie mezczyzny z ktorym stworzy zdrowy zwiazek.
bEazaraj
Ula
9 miesięcy temu
Czy byl po 80- tce, bo u niej im starszy tym lepszy ?
🌸🌸🌸
9 miesięcy temu
Weronika powtórzy relacje matka córka:( kiedyś pracowałam jako modelka w jednym z pokazów mody Teresy Rosati pani Teresa była tak niemiła osoba jakiej nigdy później nie spotkałam:) nieprzyjemna dla modelek, obsługi, sprzątaczek poniżająca wszystkich samym wzrokiem dająca do zrozumienia ze jesteś gorszy. nos do góry i nawet nie spojrzała na osobę która nie była kimś znanym lub zamożnym:) nie dziwie się ze Weronika ma zepsuta psychikę i problemy w dorosłym życiu jak porównuje sobie moja kochana mamę do chłodu pani Teresy do po prostu współczuje Weronice i zaczynam rozumieć jej życiowe wybory. Jak widać dzieciństwo ma duży wpływa na dorosłe życie, ma urodę, możliwości, pieniądze a niestety nic wychodzi bo trauma z dziecinstwa nie pozwala np stworzyć dobrej relacji :( nie hejtujcie, ona już dostała karę
Koza
9 miesięcy temu
Ludzie dajcie spokój , co z niej za "gwiazda i aktorka " . W każdym filmie sztuczna jak plastikowe paznokcie.
Moni
9 miesięcy temu
Piękna kobieta Ale czy zdolna do dojrzałych decyzji? Hmmmm
Nik
9 miesięcy temu
Ona ma kasę od rodziców na resztę swojego życia więc może robić co chce...czyli właściwie nic nie robić hehe
Gerwazy
9 miesięcy temu
Dojrzała decyzja, to wziąć ślub z kimś, kogo się kocha nie chwilowo, nie za wygląd tylko, czy jakieś wybiórcze cechy. Dojrzale, to jest przeżyć z tym kimś 55 lat, jak moja Mama z Ojcem. Wygrywać wczasowe konkursy tańca, wspólnie wiązać koniec z końcem, przetrwać jakiś kryzys, nie odmładzać się skokiem w bok na stare lata, a kiedy mąż zachoruje - być przy nim do ostatniej chwili... Tak, by mąż że łzami oczach, ale uśmiechem na jaki może się zdobyć cierpiący, ale szczęśliwy człowiek - dziękował żonie za wspólne zycie. Przed ślubem znali się dwa miesiące! Nie wpadli, żeby było jasne. Na pierwsze dziecko zdecydowali się kilka miesięcy po slubie. Tesciowa dla Ojca była kimś, o kogo dbał i kochał, jak własną Mame, Moja Mama w taki sposób odnosiła się do swojej tesciowej. Obie teściowe spędzały ze sobą wakacje i także przepadały za sobą. Moja Mama po smierci Ojca mną wspaniałe relacje z rodzeństwem Taty. To jest dojrzałe życie.
...
Następna strona
bEazaraL