Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

TYLKO NA PUDELKU: Wiemy, z kim Marzena Rogalska poprowadzi nowe "Miasto Kobiet"!

462
Podziel się:

W piątek Marzena Rogalska ogłosiła, że wraca do TVN i już jesienią zobaczymy ją w roli prowadzącej reaktywowanego po latach "Miasta kobiet". Wiemy, komu jeszcze powierzono rolę gospodyni show. Dobry wybór?

TYLKO NA PUDELKU: Wiemy, z kim Marzena Rogalska poprowadzi nowe "Miasto Kobiet"!
Wiemy, kto poprowadzi "Miasto Kobiet" z Marzeną Rogalską! (AKPA)

Odejście Marzeny Rogalskiej z TVP bez wątpienia odbiło się w show biznesie szerokim echem. Prezenterka pojawiała się na antenie stacji przez przeszło 12 lat i uchodziła za jedną z jej największych gwiazd. Mimo długiego stażu i mocnej pozycji 51-latka postanowiła poszukać nowych zawodowych wyzwań, zapowiadając, że wkrótce pozdrowi widzów z innej stacji.

W mediach nie brakowało spekulacji na temat zawodowej przyszłości Marzeny Rogalskiej. W marcu informowaliśmy Was, że dziennikarka jest w trakcie negocjacji z TVN. W szeregach stacji plotkowano nawet, iż miałaby zostać nową gospodynią "Dzień Dobry TVN". W piątek sama zainteresowana postanowiła w końcu uciąć wszystkie plotki, goszcząc na kanapie porannego show. Rogalska z nieskrywaną radością ogłosiła, że już jesienią ponownie zobaczymy ją na antenie TVN Style. Prezenterka wcieli się w rolę jednej z prowadzących reaktywowanego po latach "Miasta kobiet".

Nie jest tajemnicą, że przed laty z gośćmi programu dyskutowało kilka prowadzących. W nowej odsłonie obok Rogalskiej zasiądą więc dwie inne prezenterki. Jak udało się dowiedzieć Pudelkowi, w talk show zobaczymy także Aleksandrę Kwaśniewską.

Kwaśniewska ma już na koncie pamiętne występy w telewizji. Córka Aleksandra Kwaśniewskiego przed laty brała udział w "Tańcu z gwiazdami" czy nieco zapomnianym show "Ranking gwiazd". Ola współprowadziła także talk show "Mała czarna", a na antenie TVN Style występowała wraz z mamą Jolantą Kwaśniewską w programie "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias".

Oprócz Rogalskiej i Kwaśniewskiej w "Mieście kobiet" zobaczymy także trzecią prowadzącą. Póki co, jej nazwisko nie jest jeszcze znane.

Przypomnijmy, że przez lata gospodyniami programu były m.in. Dorota Wellman, Paulina Młynarska, Beata Sadowska, Anna Maruszeczko, Jolanta Pieńkowska, a nawet Weronika Marczuk.

Myślicie, że Ola i Marzena to dobre połączenie?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(462)
Bodzioch
9 miesięcy temu
Ola Kwasniewska fajna dziewczyna, inteligentna kulturalna, słowem babka z klasą
Nnaattiii
9 miesięcy temu
Nie oglądam co prawda tv w ogóle, ale mam dobre emocje jak myślę o Rogalskiej i Kwaśniewskiej, jako jedne z nielicznych wydają się bardziej naturalne i ogarnięte.
assa
9 miesięcy temu
Układ działa !
Krzysia
9 miesięcy temu
Dla mnie Rogalska jest drażniąca, nie da się lubić, przynajmniej ja mam takie odczucie
Ech
9 miesięcy temu
Będą bezę jadły nożem i widelcem?
Najnowsze komentarze (462)
Ania 1020
8 miesięcy temu
Marzena jak chorągiewka.
Polak
9 miesięcy temu
Beznadziejny program , kto to oglada?
Kobieta wiece...
9 miesięcy temu
Biedna Rogalska, już wygląda jak babcia a z Olą będzie jeszcze gorzej wyglądać. po co jej były grymasy? w tvp poranny program bez Rogalskiej uzyskał więcej życia. Ale ten krowi śmiech M.R. niektórym śni się po nocach.
dezerter
9 miesięcy temu
Zamienił stryjek siekierkę ma kijek.
Deny
9 miesięcy temu
Rogalska wróci do TVP - zaraz po tym jak się okaże że jej oglądalność jest mniejsza niż reklamy na Trwamie .... Telewizja komercyjna jeńców nie bierze - nie ma oglądalności -pakujesz karton. Raz już pakowała się z TVN - spakuje się i kolejny raz
Boskw
9 miesięcy temu
Swietnie ze odeszla z TVP Izabella Krzan jest rewelacyjna wesoła I badzo miła no i co tu dużo mówić jest młodziutka nie przesiakla intrygami
Robert
9 miesięcy temu
Przecież PIS zamyka wolny TVN. To one będą w jakiej reżimowej telewizji?
Głos
9 miesięcy temu
Oli się znudziły wieczne wakacj?
Hanna
9 miesięcy temu
A dlaczego jakas córka Komorowskiego nie wystąpi?
Jacek
9 miesięcy temu
Ola znudzona po próbach zajścia w ciążę potrzebuje bycia w świetle kamer
ola
9 miesięcy temu
pani Marzeno wiedziałam ,że da pani sobie radę , cieszę się , że będę mogła panią oglądać
ttyyy
9 miesięcy temu
tylko niech się mniej śmieje
Maria M.
9 miesięcy temu
Wstyd Pani Marzeno!!!!!!!! Przeskakuje Pani ze stacji do stacji, jak politycy z partii do partii. Ciekawe jak długo wytrzyma Pani w tej "niezależnej" telewizji. Uwielbiałam, jak prowadziła Pani "pytanie na śniadanie", w tej chwili mój szacunek dla Pani ulotnił się.
Nina
9 miesięcy temu
Super połączenie !!! Obie inteligentne i bystre,pełne energii życiowej.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie