Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

TYLKO NA PUDELKU: Zamachowski chciałby UŁOŻYĆ SOBIE ŻYCIE z Muskałą! Nie przyszedł jednak na jej premierę, bo... nie miał czasu

128
Podziel się:

Mimo tego drobnego zgrzytnięcia między Zbyszkiem Zamachowskim a Gabrielą wszystko podobno w jak najlepszym porządku. "Cały czas jest pod wrażeniem Gabrysi, która docenia jego skromność oraz figlarne poczucie humoru" - słyszymy.

TYLKO NA PUDELKU: Zamachowski chciałby UŁOŻYĆ SOBIE ŻYCIE z Muskałą! Nie przyszedł jednak na jej premierę, bo... nie miał czasu
Zbigniew Zamachowski wciąż jest zafascynowany Gabrielą Muskałą (AKPA)
bEKXPwER

Trzy tygodnie temu Gabriela Muskała cieszyła się z premiery sztuki "Piknik pod wiszącą skałą" w Teatrze Narodowym. Niestety, radość nie była pełna, bo na spektaklu zabrakło najważniejszego gościa, czyli nowego domniemanego ukochanego aktorki, Zbigniewa Zamachowskiego. Tygodnik "Na Żywo" zaczął więc podejrzewać, że między nimi zgrzyta, a wciąż jeszcze formalny mąż Moniki Richardson już znudził się nowym obiektem swych westchnień.

Jak udało nam się dowiedzieć, nic bardziej mylnego. Zbyszek nie przyszedł do teatru, bo po prostu nie miał czasu. Po rozstaniu z Moniką "byłabym wspaniałą macochą" Richardson jego relacje z dziećmi nagle wymiernie się poprawiły. Zamachowski spędza z nimi sporo czasu, a na dodatek ma własne zobowiązania zawodowe.

bEKXPwET

Zbyszek nie mógł pojawić się na premierze sztuki "Piknik pod wiszącą skałą" z powodów osobistych. Spotkania z dziećmi oraz liczne zobowiązania zawodowe pochłaniają go bez reszty - opisuje nasz informator.

Zobacz także: Zamachowski dumny ze ze swojej córki. Bronia idzie jak burza

Na szczęście Gabriela Muskała mogła liczyć na merytoryczne wsparcie Zbyszka. Podobno spędzali razem dużo czasu na dyskusjach nad rolą.

bEKXPwEZ

Przez cały okres prób Gabrysia mogła jednak liczyć na jego cenne uwagi oraz sugestie związane ze sztuką, w ostatnim czasie dużo rozmawiali na temat kultury i teatru - dowiadujemy się. Wielokrotnie spotykali się poza godzinami pracy, aby omawiać sprawy związane z rolą. Zbyszkowi bardzo podoba się postać, w którą wciela się Gabrysia, docenia również niezwykłą kreację, w której Gabrysia występuje na scenie. Łączące ich relacje są bardzo serdeczne, oboje mają podobne zainteresowania oraz sposób myślenia.

Praca nad spektaklem jeszcze ich do siebie zbliżyła i Zbyszek wcale nie myśli o rozstaniu. Mało tego, wciąż jest zafascynowany koleżanką po fachu i podobno myśli nawet o tym, by związać się z nią na stałe.

Zbyszek cały czas jest pod wrażeniem Gabrysi, która docenia jego skromność oraz figlarne poczucie humoru. Chciałby, aby była to kobieta, z którą poukłada sobie życie - opisuje nasze źródło.

Wiedzieliście, że taki z niego figlarz?

bEKXPwFa

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEKXPwFb
bEKXPwFu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(128)
hjkl
4 miesiące temu
To jest nauczka dla wszystkich kobiet, żeby nie poświęcać się dla mężczyzn. Nawet jeśli (tak jak 2 żona) zrezygnujesz z pracy, z zawodu, narodzisz dzieci, ugotujesz, upierzesz , niańczysz i tak cię zostawi. Jeśli tak jak Monika spłacasz jego alimenty, przyjmiesz nazwisko, opłacasz rachunki , ten sam finał . Facet jak będzie chciał zostawić, to i tak to zrobi . Bez względu na to, ile się dla niego poświęciło i z czego się dla niego zrezygnowało.
R jak rozsąde...
4 miesiące temu
Premiera nie wypada z dnia na dzień. Można zaplanować. Ale trzeba chcieć.
Nick
4 miesiące temu
To chyba ludzie którym średnio zależy na pisaniu o nich na Pudlu. Btw. babka ma z 50 lat a Wy o niej piszecie Gabrysia jakby miała 5…
bEKXPwFv
!!!
4 miesiące temu
4 godziny temu Dollface napisał, że Zamachowski rzucił(!) Muskałę! A teraz sam sobie ZAPRZECZYŁ!!! - że chciałby ułożyć z nią życie! Tak Dollface wyciska te swoje drobne grosze!
!!!
4 miesiące temu
4 godziny temu Dollface napisał, że Zamachowski rzucił(!) Muskałę! A teraz sam sobie ZAPRZECZYŁ!!! - że chciałby ułożyć z nią życie! Tak Dollface wyciska te swoje drobne grosze!
Najnowsze komentarze (128)
M,,,,,,
4 miesiące temu
Kiedyś jak interesowałam się znakami horoskopu,o Raku(Zamachowski) było napisane że są typy Raka,jednym z nich jest Rak gniazdownik,co znaczy,że lubi zakładać gniazda rodzinne,przekładając na ludzkie zachowania
Kuba
4 miesiące temu
No, to teraz Monika wie, jak czuła się jego poprzednia żona i dzieci, kiedy ona oznajmiała w tabloidach: "każdy dzień ze Zbyszkiem zaczynamy seksem". On wtedy też nie miał jeszcze rozwodu. Ale Monika bez tabloidów nie istnieje.
Gość
4 miesiące temu
Ze Zbyszka to cicha woda jednak
telma
4 miesiące temu
jestem w szoku kto to ma ochote na takiego pana z odzysku co te kobiety w nim widzą........ bleeeeeee
tomek
4 miesiące temu
Spotkał On Ją oboje mieli defekt w rozumieniu naszym. Potem oczywistość i znów On o Niej zapomniał no cóż "tak ma"?! ale Ona też! Teraz On ma chęć ona też ale to już inne są osoby, a nas ma to interesować ale mnie NIE i co?!
num
4 miesiące temu
Prawda jest chyba bardziej prozaiczna i wyrachowana. Wzloty i uniesienia się skończyły pani Monika miała dosyć biedy co mnie nie dziwi.
A. B
4 miesiące temu
Te jego kobiety muszą być w strasznej desperacji, wystarczy na niego spojrzeć
Olek
4 miesiące temu
Zbyszku, nie idź tą drogą
bEKXPwFn
zakreconaona
4 miesiące temu
Przecież na instagramie jest zdjęcie sprzed 15 h i są na nim razem …
teatromanka
4 miesiące temu
Życzę tej parze znakomitych aktorów dużo szczęścia!
Papaja
4 miesiące temu
Kochaj y Muminkow, tak szybko odchodzą....💘.
buch
4 miesiące temu
fajny szlafrok
fun
4 miesiące temu
tylko w poczuciu humoru jest figlarny ?!!! szkoda kobiety,dlugo to nie potrwa
ela
4 miesiące temu
Wszystkie Zbyszki to cos mają pod czaszką nie szanują ogniska domowego. Kochają wolność. Tylko dzieci na tym cierpią.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKXPwGg
bEKXPwGh
bEKXPwGi
bEKXPwGj
bEKXPwGk
bEKXPwFP