Dymek
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Związek Blanki Lipińskiej i Barona wkracza na nowy poziom: "Spędzili kilka romantycznych dni nad morzem"

215
Podziel się

"Widać było, że jest między nimi wielka fascynacja" - donosi nasz informator.

TYLKO NA PUDELKU: Związek Blanki Lipińskiej i Barona wkracza na nowy poziom: "Spędzili kilka romantycznych dni nad morzem"
Blanka Lipińska, Baron (East News, ONS, East News, ONS)

Wokół Blanki Lipińskiej znów zrobiło się gorąco i to wcale nie za sprawą "365 dni". Mowa bowiem o jej rzekomo bliskiej relacji z Baronem, niegdyś ukochanym Julii Wieniawy. Choć oboje zaprzeczają owym doniesieniom, to jednak dochodzą do nas kolejne słuchy, jakoby rzeczywiście coś było na rzeczy. Pikanterii dodaje też fakt, że w ostatnim czasie relacje Blanki i Julki są dość napięte...

Jak udało nam się ustalić, związek Blanki i Barona wkracza powoli na nowy poziom. Mają już za sobą nawet pierwszy wspólny wypad nad polskie morze.

Widać było, że jest między nimi wielka fascynacja. Starali się nie obnosić z uczuciami, bo zależy im na dyskrecji. Ale i tak można było dostrzec, że świetnie się czują w swoim towarzystwie - donosi nasz informator.

Co więcej, według naszych informacji, już lada moment Blanka i Baron planują oficjalnie potwierdzić łączącą ich bliską więź na okładce jednego z magazynów.

Czekacie?

KOMENTARZE
(215)
Xxz
4 tyg. temu
Czy ta Blanka nie była kiedyś facetem? Strasznie męskie rysy
Gość
4 tyg. temu
BARONOWĄ TO ONA NIE BĘDZIE.
Yhv
4 tyg. temu
Czy ona nie wyraziła się zbyt jasno że to nie baron skradł jej serce pudlu?
Fff
4 tyg. temu
Blanka wygląda na dobrze zrobioną panią po 50
Dodon
4 tyg. temu
Baron to chyba już nawet w kałuży moczył
Najnowsze komentarze (215)
Gość
3 tyg. temu
Nie rozumiem dlaczego aż tak na nich wszyscy cisną, nawet nie potwierdzili tego że ich coś łączy. Baron jest muzykiem, nie znam jego twórczości kojarzę jedynie piosenki z przed wielu lat Afromental, nie słuchałam go co nie znaczy że muszę od razu krytykować. A Blanka? Tak szczerze to całkowicie rozumiem fakt że ma w*jebane na te wszystkie komentarze i na hejt. Robicie jej tylko darmową reklamę. Kobieta osiągnęła sukces (nooo nie każda książka kompletnie nie znanej pisarki się tak dobrze sprzedaje) w dodatku nakręciła film na podstawie swojej książki. Dla mnie wow! Ma jasny cel/Marzenie który chce osiągnąć i dąży do niego. W dodatku zarabia kosmiczne sumy! Dla przeciętnego człowieka raczej nie osiągalne. Może nie ma klasycznej urody "prawdziwej słowianki" ale ona lubi siebie. Czuje się dobrze ze swoją męską twarzą i ciałem pokrytym tatuażami. Ma swój sposób bycia (który wielu osobom nieodpowiada, ale to już wasz problem). Kochani hejterzy to na was oni najwięcej zarabiają. Robicie szum i ludzie są coraz bardziej ciekawi kim oni są. Sprawdzanie jego muzyka i jej książki czy rzeczywiście są tak słabe. A jeżeli mają dobry seks? To super! Duża większość z was zapewne zazdrości. Może z tego pochodzi ten cały hejt?
Karolina
3 tyg. temu
Kto jest kumaty ten wie że tylko jeden to chodzi o program który ona prowadzi a ten rzekomy romans z Baronem to wielki farmazon
Domika
4 tyg. temu
Ranyy. Co Wy od niej chcecie?? Zrobila komuś z Was krzywdę?? Piękna kobieta.. czy zrobiona czy naturalna.. Wasz problem?!!
gosc
4 tyg. temu
pobzyka i pojdzie do kolejnej,ten baron to chyba naczelny rucha&cz warszawski
Blondi
4 tyg. temu
Brzydka ta Blankaaa, a Baron spada na psy.
Ddj
4 tyg. temu
On to taki drugi Nergal
Koń Zwalony
4 tyg. temu
Patologia. Norma w tym środowisku.
TADZIK
4 tyg. temu
O ! Podobna do Beaty z Teleexpresu !!!!!!!!!!!
Klasyk
4 tyg. temu
Czy wiadomo o ile lat ONA jest starsza od NIEGO?
Stophejt
4 tyg. temu
I bardzo dobrze, przynajmniej będą mieli dobry seks, o czym niestety nie może powiedzieć większość tych hejtujacych smutnych polaczkow.
Nicnowego
4 tyg. temu
Rozkoszny Bawidamek wieczny Kawaler Będzie wprowadzał kolejne Celabrytki na Salony.
Max
4 tyg. temu
Ta kobieta wygląda jak Trans.
h.u.j.w
4 tyg. temu
sorry stara obleśna wulgarna , w zyciu ..nie chciałbym ja dotknąc
Piotr
4 tyg. temu
Strasznie tą Blanca ma dziwnie mocno naciągniętą twarz , trochę jak Minge.
Nono
4 tyg. temu
Wieniawka to przy niej mały płaski szpik
Piotr
4 tyg. temu
A Kogo on jeszcze nie zaliczył ??? Haha
Nika
4 tyg. temu
Porobiona stara lama.
Ania
4 tyg. temu
Skąd takie informacje ? Ani jednej foty z płazy ? Z hotelu ? Bzdura.
Nina
4 tyg. temu
No to ile czasu dajemy temu "związkowi"? Bo Baron w uczuciach raczej stały nie jest. Jej nie lubię - strasznie niesympatyczna. Nie ma co komentować rysów twarzy, bo na brak urody akurat nie ma wpływu.
Pysia
4 tyg. temu
Tam gdzie jest głośno o jakieś Pani,wkracza On łowca trofeów
Samo życie
4 tyg. temu
Baron wraca do domu,zasiada do kompa,przegląda pudla ,bada ranking popularności i juz wie ,do której panny będzie startował w najbliższym czasie...
Eloelo
4 tyg. temu
O nie biedna Julia. Już nie będzie #bestfriends
🤣🤣🤣🤣
4 tyg. temu
Koszerne związki
Anga
4 tyg. temu
Kobiety piszą, że grama naturalności w niej nie ma, a ja Wam muszę jako kobieta z przykrością napisać że słucham co mówią faceci i multum z nich lubi właśnie takie sztuczne twory, pamiętam nawet tekst jednego: "jak sztuczne jest ladniejsze od maturalnego to czemu nie", im nie przeszkadza tona wypełniaczy. Zonk będą mieli dopiero jak się z taką rozmnoza i dzidzia będzie ekhm...średnio ładna :)
...
Następna strona