Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Związek Blanki Lipińskiej i Barona wkracza na nowy poziom: "Spędzili kilka romantycznych dni nad morzem"

215
Podziel się:

"Widać było, że jest między nimi wielka fascynacja" - donosi nasz informator.

TYLKO NA PUDELKU: Związek Blanki Lipińskiej i Barona wkracza na nowy poziom: "Spędzili kilka romantycznych dni nad morzem"
Blanka Lipińska, Baron (East News, ONS, East News, ONS)
bESDdFit

Wokół Blanki Lipińskiej znów zrobiło się gorąco i to wcale nie za sprawą "365 dni". Mowa bowiem o jej rzekomo bliskiej relacji z Baronem, niegdyś ukochanym Julii Wieniawy. Choć oboje zaprzeczają owym doniesieniom, to jednak dochodzą do nas kolejne słuchy, jakoby rzeczywiście coś było na rzeczy. Pikanterii dodaje też fakt, że w ostatnim czasie relacje Blanki i Julki są dość napięte...

Zobacz także: Blanka Lipińska o znajomości z Baronem: "W moim życiu jest tylko jeden... pomidor"
bESDdFiv

Jak udało nam się ustalić, związek Blanki i Barona wkracza powoli na nowy poziom. Mają już za sobą nawet pierwszy wspólny wypad nad polskie morze.

Widać było, że jest między nimi wielka fascynacja. Starali się nie obnosić z uczuciami, bo zależy im na dyskrecji. Ale i tak można było dostrzec, że świetnie się czują w swoim towarzystwie - donosi nasz informator.

bESDdFiB

Co więcej, według naszych informacji, już lada moment Blanka i Baron planują oficjalnie potwierdzić łączącą ich bliską więź na okładce jednego z magazynów.

Czekacie?

bESDdFiC
bESDdFiW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(215)
Xxz
2 lata temu
Czy ta Blanka nie była kiedyś facetem? Strasznie męskie rysy
Gość
2 lata temu
BARONOWĄ TO ONA NIE BĘDZIE.
Yhv
2 lata temu
Czy ona nie wyraziła się zbyt jasno że to nie baron skradł jej serce pudlu?
bESDdFiX
Fff
2 lata temu
Blanka wygląda na dobrze zrobioną panią po 50
Dodon
2 lata temu
Baron to chyba już nawet w kałuży moczył
Najnowsze komentarze (215)
Gość
2 lata temu
Nie rozumiem dlaczego aż tak na nich wszyscy cisną, nawet nie potwierdzili tego że ich coś łączy. Baron jest muzykiem, nie znam jego twórczości kojarzę jedynie piosenki z przed wielu lat Afromental, nie słuchałam go co nie znaczy że muszę od razu krytykować. A Blanka? Tak szczerze to całkowicie rozumiem fakt że ma w*jebane na te wszystkie komentarze i na hejt. Robicie jej tylko darmową reklamę. Kobieta osiągnęła sukces (nooo nie każda książka kompletnie nie znanej pisarki się tak dobrze sprzedaje) w dodatku nakręciła film na podstawie swojej książki. Dla mnie wow! Ma jasny cel/Marzenie który chce osiągnąć i dąży do niego. W dodatku zarabia kosmiczne sumy! Dla przeciętnego człowieka raczej nie osiągalne. Może nie ma klasycznej urody "prawdziwej słowianki" ale ona lubi siebie. Czuje się dobrze ze swoją męską twarzą i ciałem pokrytym tatuażami. Ma swój sposób bycia (który wielu osobom nieodpowiada, ale to już wasz problem). Kochani hejterzy to na was oni najwięcej zarabiają. Robicie szum i ludzie są coraz bardziej ciekawi kim oni są. Sprawdzanie jego muzyka i jej książki czy rzeczywiście są tak słabe. A jeżeli mają dobry seks? To super! Duża większość z was zapewne zazdrości. Może z tego pochodzi ten cały hejt?
Karolina
2 lata temu
Kto jest kumaty ten wie że tylko jeden to chodzi o program który ona prowadzi a ten rzekomy romans z Baronem to wielki farmazon
Domika
2 lata temu
Ranyy. Co Wy od niej chcecie?? Zrobila komuś z Was krzywdę?? Piękna kobieta.. czy zrobiona czy naturalna.. Wasz problem?!!
gosc
2 lata temu
pobzyka i pojdzie do kolejnej,ten baron to chyba naczelny rucha&cz warszawski
Blondi
2 lata temu
Brzydka ta Blankaaa, a Baron spada na psy.
Ddj
2 lata temu
On to taki drugi Nergal
Koń Zwalony
2 lata temu
Patologia. Norma w tym środowisku.
TADZIK
2 lata temu
O ! Podobna do Beaty z Teleexpresu !!!!!!!!!!!
bESDdFiP
Klasyk
2 lata temu
Czy wiadomo o ile lat ONA jest starsza od NIEGO?
Stophejt
2 lata temu
I bardzo dobrze, przynajmniej będą mieli dobry seks, o czym niestety nie może powiedzieć większość tych hejtujacych smutnych polaczkow.
Nicnowego
2 lata temu
Rozkoszny Bawidamek wieczny Kawaler Będzie wprowadzał kolejne Celabrytki na Salony.
Max
2 lata temu
Ta kobieta wygląda jak Trans.
h.u.j.w
2 lata temu
sorry stara obleśna wulgarna , w zyciu ..nie chciałbym ja dotknąc
Piotr
2 lata temu
Strasznie tą Blanca ma dziwnie mocno naciągniętą twarz , trochę jak Minge.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESDdFjI
bESDdFjJ
bESDdFjK
bESDdFjL
bESDdFjM
bESDdFjr