Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Uduchowiona Małgorzata Kożuchowska świętuje setną rocznicę urodzin Jana Pawła II: "Jeden z najważniejszych ludzi w moim życiu"

102
Podziel się

Aktorka pochwaliła się na Instagramie pamiątkowym zdjęciem z audiencji u papieża Polaka.

Uduchowiona Małgorzata Kożuchowska świętuje setną rocznicę urodzin Jana Pawła II: "Jeden z najważniejszych ludzi w moim życiu"
bDnxlWgR

Małgorzata Kożuchowska od lat kreuje się gorliwą katoliczkę. W wywiadach chętnie opowiada o swojej głębokiej religijności, odziedziczonej zapewne po ojcu, który przyjaźni się z Tadeuszem Rydzykiem. Swego czasu aktorka przekonywała np. o wyższości naprotechnologii nad "grzesznym" in vitro.

Małgosia często w mediach społecznościowych odnosi się do swojej wiary lub cytuje papieża Franciszka. W jednym z wywiadów żaliła się nawet, że środowisko filmowe patrzy na nią krzywo z powodu otwartego manifestowania jej poglądów religijnych.

bDnxlWgT

Mówią o mnie "katolka". To znaczy… sekciara - twierdziła.

Zobacz także: Kożuchowska zachwyca się Vegą: "Wszyscy chcą go zadowolić"

Mimo to Kożuchowska nie zamierza zrezygnować ze swojego wizerunku "Matki Boskiej Kożuchowskiej". Z okazji setnej rocznicy urodzin Jana Pawła II opublikowała na Instagramie długi wpis.

bDnxlWgZ

"Żyjąc i działając, człowiek określa swój stosunek do bytu, prawdy i dobra. Artysta w szczególny sposób obcuje z pięknem. W bardzo realnym sensie można powiedzieć, że piękno jest jego powołaniem, zadanym mu przez Stwórcę wraz z darem talentu artystycznego.

Rzecz jasna, także ten talent należy pomnażać, zgodnie z wymową ewangelicznej przypowieści o talentach (por. Mt 25,14-30). Tutaj dotykamy samego sedna problemu. Kto dostrzega w sobie tę Bożą iskrę, którą jest powołanie artystyczne - powołanie poety, pisarza, malarza, rzeźbiarza, architekta, muzyka, aktora... - odkrywa zarazem pewną powinność: nie można zmarnować tego talentu, ale trzeba go rozwijać, ażeby nim służyć bliźniemu i całej ludzkości" - fragment Listu do Artystów Watykan 4 kwietnia 1999.

Karol Wojtyła - aktor-kapłan-papież-święty, jeden z najważniejszych ludzi w moim życiu. Dziś Jan Paweł II skończyłby 100 lat - napisała pod fotografią z audiencji u papieża.

W komentarzach fani zachwycają się zdjęciem.

bDnxlWha

"Piękna pamiątka z naszym Ojcem Świętym", "Cudowne spotkanie, taka możliwość", "Wielki zaszczyt", "Ma Pani wspaniałą pamiątkę na całe życie", "Piękny opis" - piszą.

Jesteście pod wrażeniem głębokiej wiary Małgorzaty?

bDnxlWhb
bDnxlWhc
bDnxlWhu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(102)
amen
6 miesięcy temu
Papiez OK.Jednak dla mnie tylko ks.Piotr Pawlukiewicz.
foto
6 miesięcy temu
fajnie wyglądała na tym starym djęciu z papieżem
Thelma
6 miesięcy temu
Nie lubię jej, wydaje się być jakaś taka fałszywa
bDnxlWhv
Gość 123
6 miesięcy temu
Oj Kożuchowska daj już spokój 😒ty i te twoje mądrości
never
6 miesięcy temu
Ona go czci... obrzydliwe
Najnowsze komentarze (102)
Edyta
6 miesięcy temu
Poczytajcie sobie o jego czerwonych butach
minisrant
6 miesięcy temu
To jest jakiś obłęd z Wojtyłą
mlewy
6 miesięcy temu
czyli popiera ukrywanie pedofili w kościele, nic nowego
666
6 miesięcy temu
Matka Boska Kożuchoska
gosc
6 miesięcy temu
sanacja umyslowa, az trudno uwierzyc
Zaklamanie
6 miesięcy temu
Miała szczęście ze jej syn nie był w słynnych Legionach Chrystusa. O tym co tam się działo niestety nasz święty papież wiedział i kazał wszystkie dokumenty dać do archiwum. Nie potrafimy spojrzeć na prawdę.
olalal
6 miesięcy temu
To co jest na zdjeciu to Kozuchowska? . Ja myslalch ze to Hania Kedaj vel Smoktunowicz vel Lis.
Hhjj
6 miesięcy temu
Gratuluje idola pedofila. Ludzie włączcie mózgi
bDnxlWhn
anna
6 miesięcy temu
nie ma co świętować !!!! tego człowieka trzeba piętnować jako degenerata, oszusta, przywódcę mafii i obrońcę pedofilii !!!!!!!!
2137
6 miesięcy temu
JP2 nie miał i nie ma nic wspólnego z duchowością. Katolicyzm jest daleki od duchowości. Woli religijne klepanie formułek i puste rytuały zamiast rzeczywistej pracy duchowej z umysłem i rozwoju duchowego. Nie tędy droga.
Gignki
6 miesięcy temu
To jest takie żałosne, ze dorosła kobieta ma taką wodę zamiast mózgu. Nieźle jej rodzice musieli robić pranie mózgu jak Była dzieckiem. Ale żeby się z tego nie wypętać? Tylko to świadczy o jej naiwności, życiu w iluzji, podatności na manipulacje, łatwowierności... tacy ludzie tworzą sekty właśnie... brak trzeźwego spojrzenia na świat, ubóstwienie starych dziadów, wiara w bajki i opowiastki. Strach się bać! Ale to Polska dzisiejsza właśnie. Żal. Odpowiedz
gosc.
6 miesięcy temu
Dlaczego nie wstapila do Zakonu? blizej Boga,aktorstwo to troche "frywolnosc"
Watykan
6 miesięcy temu
Ludzie, macie oczy a nie widzicie. W Bazylice św. Piotra jest mrocznie i strasznie. Panuje przepych, władza i przemoc. W muzeum watykańskim zewsząd wyskakują demony i rządzi hierarchia. Czy tego chciał Jezus?
Mami
6 miesięcy temu
Ale ona święta zaraz w rączkę ja pocałuj chyba masz sygnet babciu Joziu Kożuchowska 😆😅
...
Następna strona
bDnxlWhP