Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej wystąpiła w "The Voice of Poland"!

206
Podziel się

Zobaczcie, czy podczas sobotniego odcinka jury doceniło wokal 20-letniej Karoliny Matej.

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej wystąpiła w "The Voice of Poland"!
Wnuczka Grażyny Szapołowskiej chce zostać piosenkarką (East News)
bDhgSVCd

Przygoda z aktorstwem w przypadku Grażyny Szapołowskiej trwa już ponad 40 lat. Do pewnego momentu można ją było oglądać regularnie zarówno na wielkim ekranie, jak i ta na deskach teatru. Niestety, gdy w 2011 roku gwiazda nie przyszła na spektakl z powodu nagrania w telewizji i Jan Englert zwolnił ją dyscyplinarnie z Teatru Narodowego, jej kariera nie rozwija się już tak prężnie.

Grażyna jednak wciąż raz na jakiś czas pojawia się na branżowych imprezach. W zeszłym roku na jednej ze ścianek pojawiła się z nią wnuczka. Córka Katarzyny Jungowskiej pozowała wówczas przed obiektywami fotoreporterów, wtulając się w babcię.

bDhgSVCf

Rozczarowana Szapołowska: "Mam coraz mniej zaufania do ludzi"

Okazuje się, że Karolina Matej nie chce funkcjonować w show biznesie tylko jako wnuczka znanej aktorki. 20-latce marzy się występowanie na scenie. W tym celu postanowiła zatem spróbować swoich sił, prezentując swój wokal w "The Voice of Poland".

Jeszcze przed występem Karoliny wyemitowano materiał, w którym dziewczyna opowiada o relacji ze sławną babcią:

"Mam z babcią bardzo dobre relacje. Śmiałabym powiedzieć, że troszeczkę lepsze niż z mamą. Babcia traktuje mnie też jako swoją córkę. Codziennie się z nią widuję, gotuje mi. Jestem z nią bardzo blisko" - zapewniała młoda wokalistka, zdradzając, że to właśnie Szapołowska pcha ją w stronę muzyki:

bDhgSVCl

"Babcia bardzo lubi słuchać, jak śpiewam. Ma nawet fortepian, który ostatnio nastroiła. Każe mi przychodzić, grać i śpiewać na cały dom."

Matej miała też okazję zaśpiewać na albumie babci. Choć początkowo nie była chętna, 67-latka zdołała ją przekonać do udziału w przedsięwzięciu, proponując jej... 500 złotych.

Podczas sobotniego występu na scenie Karolina wykonała utwór Ellie Goulding Love Me Like You Do. Niestety, mimo wsparcia babci i przyjaciółek, dziewczyna nie porwała jurorów i ostatecznie żaden z nich nie dostrzegł drzemiącego w 20-latce potencjału.

Zupełnie innego zdania zdają się być internauci. Na oficjalnym profilu formatu TVP zaroiło się od komentarzy niezadowolonych widzów, którzy uważają, że Karolina powinna dostać szansę dalszych występów w "The Voice of Poland".

bDhgSVCm

"To był jeden z najlepszych głosów... Co jest z jurorami, kogo oni wybierają? Osoby, które nie do końca potrafią śpiewać...dziwna ta edycja. Szkoda, że Karolina Matej odpadła",

"Zaśpiewała pięknie. (...). Nie rozumiem",

"Tak pięknie śpiewała, że miałam ciarki na ciele. Myślę, że to wszystko jest z góry ułożone i wyreżyserowane. Niemożliwe, że Edyta Górniak i Urszula Dudziak nie dostrzegły talentu tej młodej dziewczyny",

"Uważam, że to jeden z lepszych numerów w dzisiejszym "The Voice"" - czytamy.

bDhgSVCn

Wy też uważacie, że Karolina została niedoceniona?

[CAŁY WYSTĘP] Karolina Matej - „Love Me Like You Do” Przesłuchania w ciemno - The Voice of Poland

bDhgSVCo
bDhgSVCG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(206)
Lola
miesiąc temu
Dla mnie fałszowała.... aż uszy bolały. No cóż, jak się nie widzi, to słuch się wyostrza.... a tak by babcia pomachała i już artystka!
Hvv
miesiąc temu
Fałszuje, ale i tak zrobi karierę
Bobo
miesiąc temu
Nie chce być kojarzona z babcią i sama coś osiągnąć, a godzi się na nakręcenie dodatkowego materiału z babcią i przychodzi do telewizji z nią. Gdzie tu logika?
bDhgSVCH
clocl
miesiąc temu
No, nawet obiektywnie! Bo niezle spiewała, ale widocznie uznali że byli lepsi, albo tez inni mieli bardziej po linii zanjomosci. Bo czasem przechodzą osoby ktroe srednio sie slucha, np Izabela Szafranska
Mmm
miesiąc temu
Jury nie jest głuche. Nie odwrócił się nikt bo wszyscy mieli te same odczucia - ze TO NIE TO.
Najnowsze komentarze (206)
jadzia
miesiąc temu
Babcia to wiadomo,że nie będzie obiektywna.Trzeba próbować,może następnym razem ktoś skojarzy nazwisko Matej z panią Szapołowską.
wik
miesiąc temu
Słabiutko to wyszło, więc darujcie sobie.......
ewi
miesiąc temu
Dla mnie występ był słaby, gorszy od co najmniej 2-óch osób, które również nie dostały się.
Marta
miesiąc temu
nie zaśpiewała ładnie, ma głos, ale tą piosenkę zabiła nudą, bardzo dobrze,ze nie przeszła
tymianek
miesiąc temu
Of coursik że było cieniuśko. Babcia niech sypnie groszem na lekcje śpiewu i to znacznie więcej niż pięć stów. Na pocieszenie dodam, że jest z czego szyć, coś tam w tym dzieciaku słychać.
Jaaaaa
miesiąc temu
Fałszowała niemiłosiernie
Prawda
miesiąc temu
Fałszowała i kilka razy była pod dźwiękiem.
syk
miesiąc temu
bez przesady...są lepsi
bDhgSVCz
Łomża
miesiąc temu
Głowa do góry mała ... było fajnie i nie przefarbowane... trenuj jak się w tym widzisz. życzę uśmiechu I 3mam kciuki. "Ja jestem na TAK"
Ania
miesiąc temu
Grazyna i Karyna, nie Karolina. Przyjechaly rozczeniowo nastawione, pewne siebie i zarozumiale, poprzechwalaly sie pieniedzmi i je odprawiono z kwitkiem.
Annica
miesiąc temu
Rano z bapcia w pytanie na sniadanie, pozniej filmik promujacy z bapcia, a na wieczor z bapcia do the voice, ale ona nie chce byc kojarzona z bapcia, tylko chce dojsc do wszyskiego sama hahahha
Wiesia
miesiąc temu
Opadajace powieki. Tyle pieniedzy maja w rodzinie. A jeszcze nikt jej tych oczu nie zoperowal.
pani
miesiąc temu
Super babcia wnuczka również i pięknie śpiewala
Kometa
miesiąc temu
Przypomina z wygladu Gosie Andrzejewicz. A ze spiewu Mandaryne. Slaba.
...
Następna strona
bDhgSVDb