Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paw
|
aktualizacja

Grażyna Wolszczak szorstko o nowym "Wiedźminie": "To była inna historia"

51
Podziel się

"Obejrzałam to z sentymentem, ale nie do końca. Zaczęłam wymiękać". Jak oceniła nową Yennefer?

Grażyna Wolszczak szorstko o nowym "Wiedźminie": "To była inna historia"
(pudelek)
bCOcGEth

Grażyna Wolszczak szorstko o nowym "Wiedźminie: "To była inna historia"

Grażyna Wolszczak od lat zaliczana jest do grona najpopularniejszych polskich aktorek. Nic dziwnego - w końcu przez trwającą od ponad trzydziestu lat karierę, gwiazda wystąpiła w 40. produkcjach, czym zaskarbiła sobie sympatię widzów oraz szacunek wśród kolegów i koleżanek z branży. W 2002 roku aktorka wcieliła się w postać czarodziejki Yennefer, ukochanej tytułowego wiedźmina Geralta.

bCOcGEtj


Celebrytka dziś wcale tak miło nie wspomina tej roli, podobne odczucia ma również do najnowszej produkcji Netfliksa. Zdaniem Wolszczak historia różniła się od tej przedstawionej w 2002 roku. Mieszane odczucia ma również wobec nowej Yennefer, która wzbudziła jej podziw przed metamorfozą w produkcji. Aktorka przyznała, że z sentymentu obejrzała kilka odcinków, jednak nowe spojrzenie na historię... znudziło ją.

bCOcGEtK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(51)
Sweet
5 miesięcy temu
Co ty porownujesz serial zagraniczny z polskim... Netflix na jeden odcinek miał budżet większy niż Polacy na cały sezon. Netflix owy Geralt z Rivii jest mega seksowny😜
Iza
5 miesięcy temu
Przecież ona nie czytała książki, co sama przyznała, to jakie podejście, do czego, krytykuje? Dziwna baba
kamera
5 miesięcy temu
Czy w 2002 roku miała już skorygowany nos?
bCOcGEtL
Gosc123
5 miesięcy temu
Po co powstal ten artykuł? Nic nie wnosi
Gosc
5 miesięcy temu
Jaka z niej wybitna aktorka! Cóż tak wybitnego zagrała! Widziałam ja w jakimś dennym filmie i jej rola była najgorzej zagrana! No chyba, że Na Wspólnej, to takie wybitne dzieło!
Najnowsze komentarze (51)
...
5 miesięcy temu
haha, chyba nie widziała tej wersji w której grała. Nowy Wiedźmin dobrym serialem nie jest, ale historia zgadza się mimo wszystko odrobinę bardziej z książką niż polska wersja.
Nimue
5 miesięcy temu
Mnie polski Wiedźmin się podobał, mimo wielu potknięć. Nie wyobrażam sobie innego Geralta i Yennefer niż Żebrowski i Wolszczak. Ale to nie znaczy, że Netfliksowy jest do bani i trzeba wieszać na nim psy. Po prostu jest inny. Ten serial ma większy budżet, lepsze efekty, ciekawsze lokalizacje, scenariusz obejmuje elementy, których w sadze nie było lub o których jedynie gdzieś wspomniano. Pojawili się nowi bohaterowie. Ani jedna, ani druga produkcja nie oddaje w 100% tego, co było w książkach, a szkoda, bo naprawdę są tego warte. P.S. żeby móc komentować wątki, losy postaci, porównywać je z książkami lub tą drugą wersją tv, to trzeba owe książki przeczytać. Najlepiej ze zrozumieniem i nie włączać w to gier komputerowych.
Aktorka?
5 miesięcy temu
Najpopularniejszych... tak, ale aktorek? W czy m ona gra? W na wspólnej czy gdzie? Jaki ta pani ma dorobek życiowy? Pojawianie się w programach rozrywkowych. W filmach jej nie ma, w ambitniejszych serialach jej nie ma. Nie ma jej i koniec. Jak aktorka? Bezrobotna.
Anna
5 miesięcy temu
Ajej .... Jakaś nowa książka wyszła,w której Jennifer ma szesnaście lat?
Marta
5 miesięcy temu
Zamachowski był mega!!!
Khgf
5 miesięcy temu
Grażyna lepiej się nie wypowiadaj. „Dziewczyna która była pokurczem a potem lalka” no cóż faktycznie nie zrozumiałaś o co chodziło ale nie jest to wina bohaterki ani świetnie grającej ja aktorki, niektórzy nie potrafią zrozumieć pewnych rzeczy, albo potrzebują więcej czasu żeby cis zrozumieć. To jest ok, ale kiedy wypowiadają się w taki sposób jak Grażynka to się nazywa ignorancja.
Ania
5 miesięcy temu
I tak Jaskier wymiata :D
Xys
5 miesięcy temu
Ok boomer
bCOcGEtD
Pingu
5 miesięcy temu
No cóż - nie zgodzę się z piszącym poniżej że serial jest hitem.Serial jest gniotem i w 4 odcinku też przysypiałem.Serial z Wolszczak i Żebrowskim miał "klimat" .Może efekty były słabe ale oglądając i słysząc głos Żebrowskiego człowiek zwracał się w kierunku ekranu.Przy tym nowym nie wiadomo wogóle " o co kaman" więc dla mnie to gniot
Baśka
5 miesięcy temu
Hahaha po DZIESIĄTYM odcinku coś zaczęło dziać się nie tak? Czy ja dobrze usłyszała? Jak tak, to Pani Grażyno odcinków było 8.
mww
5 miesięcy temu
Stary polski wiedźmin jest o niebo lepszy niż ten nowy syf. Przede wszystkim klimat jest 100razy lepszy, ja także zmęczyłem ten nowy serial ale byłem bliski poddania się
GALIA
5 miesięcy temu
W polskiej wersji Wiedźmina kto inny powinien zagrać Yennefer, nie Grażyna Wolszczak, to była porażka, wcale nie pasowała do Michała Żebtowskiego.
Kik
5 miesięcy temu
No i? Nie każdemu musi się przecież podobać 🤷‍♀️
zorro
5 miesięcy temu
Ja tak mam oglądając każdy film z jej udziałem .
bCOcGEuf