Trwa ładowanie...
Przejdź na
Lotta
|

Wtulony w Marcelę Leszczak Misiek Koterski potwierdza zejście się pary: "Zrozumiała, że król jest tylko jeden" (FOTO)

156
Podziel się:

Już od dłuższego czasu fani podejrzewali, że Misiek Koterski i Marcela Leszczak wrócili do siebie. Teraz para potwierdziła wszystkie plotki "romantycznym" zdjęciem.

Wtulony w Marcelę Leszczak Misiek Koterski potwierdza zejście się pary: "Zrozumiała, że król jest tylko jeden" (FOTO)
Misiek Koterski i Marcela Leszczak są znowu razem (AKPA)

Misiek Koterski i Marcela Leszczak poznali się na imprezie sylwestrowej 2016/2017. Między aktorem i modelką zaiskrzyło od razu, a już po kilku miesiącach okazało się, że para spodziewa się dziecka. Syn Fryderyk przyszedł na świat w 2017 roku. Niedługo później para ogłosiła zaręczyny.

Związek nie przetrwał jednak próby czasu. W 2019 roku media obiegła informacja, że Marcela Leszczak i Misiek Koterski rozstają się. Po kilku miesiącach przerwy ich związek odżył na nowo, a celebryci znowu do siebie wrócili. Sielanka nie potrwała jednak za długo, bo w 2020 roku para ponownie przekazała, że ich drogi się rozeszły.

Misiek Koterski: "Nasz synek nie był planowany. To dar od Boga"

Najwyraźniej do trzech razy sztuka. Już wcześniej fani przeczuwali, że coś jest na rzeczy. Aktor komplementował swoją byłą partnerkę w mediach społecznościowych, a ona nie pozostawała mu dłużna. Jednak żadne z nich nie potwierdziło powrotu aż do teraz.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak wrócili do siebie po raz trzeci, o czym aktor poinformował na Instagramie. Gwiazdor "Dnia świra" opublikował zdjęcie, na którym jego ukochana czesze mu włosy niebieskim grzebieniem.

W końcu zrozumiała, że Król jest tylko jeden - czytamy w opisie.

Romantycznie?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(156)
Hmm
6 miesięcy temu
Chyba nie było chętnych na utrzymywania jej i jej dziecka. A on Coz wykorzystał dziewczynę żeby wzbudzić zazdrość i odzyskać marcele. Szczyt s….
Serio
6 miesięcy temu
Mój były mąż po kilku latach jak odszedł do innej, stwierdził, że ja byłam lepsza pod każdym względem.
Komentarz
6 miesięcy temu
Po takim komentarzu, gościu powinien ponownie drzwi od zewnatrz pooglądać, bo najwyraźniej nie przemyślał tego co nawywijał. Jakby jego kobieta miała być wdzięczna, że szanownie raczył wrócić z panienkowego tournee. Brak pokory, szacunku... Brak słów po prostu.
Marco
6 miesięcy temu
A może to „Król” zrozumiał że swoim charakterem to lepiej mieć nie będzie…?
BaCa
6 miesięcy temu
Jak bardzo trzeba kochać pieniądze ?
Najnowsze komentarze (156)
Ech
5 miesięcy temu
Ależ on jest słaby....
gsc
6 miesięcy temu
zrozumiala,ze nie znajdzie drugiego takiego sponsora
mka
6 miesięcy temu
Miałam okazję widzieć go na żywo w ten weekend- jest chyba jeszcze gorszy niż na zdjęciach. Nie dość , że totalnie nieatrakcyjny to jeszcze jakis przygłupawy. Swoją drogą- bardzo ciekawe jest, że jesli facet zdradzi kobietę ( czy też odwrotnie ) to jest koniec, amen, szlus, nie chcę Cię znać, ale jak powie '' ej rozstajemy się '', potem przez miesiąc porucha inną to tamta go jeszcze prosi żeby wrócił i jak to zrobi to jest szczęśliwa
Realizm
6 miesięcy temu
Zrozumiała,że jako samotna matka nie ma wielu opcji i wróciła, bo innych chętnych nie było
raczej
6 miesięcy temu
Bankomat jest tylko jeden
🤗🤗🤗
6 miesięcy temu
Jak widać ani to mądre, ani inteligentne, tak cię upokorzył Marcela przed cała Polską, nie wstyd tobie przed rodzina i koleżankami, dla kasy zrobisz wszystko, nawet swoją dumę i godność sprzedałaś!!!! Misiek tak zdradzi ponownie, bo cieszy się że jakakolwiek kobieta na niego spojrzy i się z nim prześpi. WSTYD - WSTYD 🤗🤗🤗
Kogo to
6 miesięcy temu
Ale z niej hipokrytka :) tak ostrzegała przed nim inne kobiety . A jak się okazało ze parcie na szkło zwycięża to wróciła w podskokach :) byle o niej pisano :) :) swoją droga pasują do siebie inteligencja :)
OLA
6 miesięcy temu
Marcela gdzie twoja godność???? Zero klasy, dla pieniędzy tak się upokorzył as????? Używał innej, a ty zbierasz okruchy??????? Nie stać ciebie na lepszy egzemplarz, tylko już po kimś?????
ala
6 miesięcy temu
A kto by chciał Gargamela?
Ślub
6 miesięcy temu
Powinni się pobrać.
Pola
6 miesięcy temu
Mam swoje lata ale bym go nie chciała, co te dziewczyny wyprawiają, ona młoda, śliczna, a on... szkoda gadać!
Queen
6 miesięcy temu
Ja tam ją lubię. Ta blondzia na chwilę to ale się dała porobić, trochę słabe wyczucie.
Hełm
6 miesięcy temu
Tej telenoweli juz sie nie da więcej ogladac/czytac! Show must go on!
Anna
6 miesięcy temu
Są takie pary, które wracają do siebie choćby nie wiem co. Życzę, żeby im się powiodło
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie