Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

"Zakrwawiona" Małgorzata Rozenek podsumowuje kąśliwą "fankę": "W kategorii "najgłupszy komentarz" JESTEŚ NA PODIUM"

271
Podziel się

Jedna z obserwatorek Goni stwierdziła, że wkrótce celebrytka pokaże na Instagramie nawet... zużytą podpaskę. W odpowiedzi Małgorzata postanowiła jej osobiście pogratulować. Miło z jej strony?

"Zakrwawiona" Małgorzata Rozenek podsumowuje kąśliwą "fankę": "W kategorii "najgłupszy komentarz" JESTEŚ NA PODIUM"
Małgorzata Rozenek odpowiada złośliwej fance (ons)
bDIxOJxh

Małgorzata Rozenek lubi udowadniać, że ma do siebie dystans. Gdy wylewa się na nią fala krytyki, gasi "fanów" ironicznym komentarzem. Z "atakami" kąśliwych internautów musi mierzyć się w zasadzie każdego dnia. Jednym nie podobają się bowiem jej rozgogolone zdjęcia, drudzy z wielką przyjemnością zarzucają jej nadmierne korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej, a jeszcze innych irytuje jej idealne życie. Trzeba przyznać, że Gonia jest jednak w tym wszystkim nieustraszona.

bDIxOJxj
Zobacz także: Małgorzata Rozenek zagra u Patryka Vegi!

Nie inaczej było więc przy kolejnym instagramowym wpisie "Perfekcyjnej", gdy ta pokazała ujęcie prosto z planu filmowego najnowszego "dzieła" Patryki Vegi, w którym ma "przyjemność" zadebiutować. Jak Małgorzata zapewniała niedawno w rozmowie z Pudelkiem, w filmie nie zagra samej siebie, aczkolwiek będzie to jest z głównych ról.

Na razie z planu filmowego wyciekły jedynie zdjęcia, na których umorusane krwią Majdany mimo deszczowej pogody z zaangażowaniem odgrywają swe "oscarowe" role.

bDIxOJxp

Zdjęciem właśnie w tej "krwawej" charakteryzacji Gonia pochwaliła się na Instagramie, podpisując je "zabawnie":

W życiu nie zawsze idzie tak, jak trzeba.

Jak można było się oczywiście spodziewać, zdjęcie nie przypadło do gustu wszystkim i tym samym jedna z internautek postanowiła wyrazić w komentarzu swoje oburzenie. Po jej słowach wnioskować można jednak, że nie zorientowała się raczej, że lecąca z nosa Małgosi czerwona ciecz to nie jest prawdziwa krew...

Pani Małgosiu, z szacunkiem, ale czy to nie przesada? Jak będzie miała pani okres, to zrobi pani zdjęcie zakrwawionej podpaski?! - grzmiała.

bDIxOJxq

Wówczas głos zabrała waleczna Gonia, gratulując "fance" zdobytego miejsca na podium w kategorii "najgłupszy komentarz".

W kategorii "najgłupszy komentarz" jesteś na podium - oznajmiła krótko.

Pudelek przyłącza się do gratulacji!

bDIxOJxr
bDIxOJxs
bDIxOJxK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(271)
Pati
5 miesięcy temu
Weź kobieto skończ już. Sprzedałaś cale swoje życie na publikę i przyjmij krytykę. Odbiło ci już całkiem.
Norka
5 miesięcy temu
Jak ona się czuje taka cała sztuczna czytając te och i ach na istagramie wiedząc jaka jest jej naturalna uroda..i jeszcze jedno czy synowie ja jeszcze poznaja
Kira
5 miesięcy temu
Przydal by sie jakis lek na te fanaberie .Moze by pomogl i nie bylibysmy tacy umeczeni tymi ciaglymi fotkami .Nalezaloby to rozwazyc
bDIxOJxL
Bejbipysiula
5 miesięcy temu
Prawniczka, będąca celebrytką, udająca wielką gwiazdę! Świat się kończy
Rosa
5 miesięcy temu
Malgosia à gdzie masz ukochanego synusia!!!
Monia
5 miesięcy temu
Czy coś zrobi dobrze czy źle to i tak jest krytykowana ludziska się wkurzają a Małgosia ma polewkę i ja też
kikiluo
5 miesięcy temu
wolałam ją jak jeszcze była stara xD
ETyk
5 miesięcy temu
JESZCZE KILKA ZDJĘĆ " z planu "i projekcja na pudlu , ala sponsoring dla kinomanów, JESZCZE RAZ SPRÓUJE ,MOŻE NIE SKASUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wandzia
5 miesięcy temu
gdyż poniewarz dobzi ludzie jakszeż tu milczec, bo milczeć nam nie wypada ! Skasowano komentarze zwyklych ludzi bo były nie po myśli płatników, a zostały te które obnażają skromną Dodzię! O czym to może świadczyć, jak wam się którzy czytacie tem mój apel wydaje ? O tym, że to zmowa Pijaru! Wiemy wszyscy czyja przeciwko sromnej Dodzie. Tego upokarzania jej i szydery z niej dłużej nie można zamiatać pod wycieraczkom , tylko zastanówcie się czy tak wolno gdy wirus krąży po calym świecie i nic nie można zrobić tylko kwestować na film. A tu pogardliwy śmiech wprost w przerarzonom twarz pokornej Dody, to o czym tu mowa jak to nie spisek przeciw byłej drugiej żonie śpiewacce , której brzydzi sie były mąż i jego trzecia żona upodobniona szyderczo do maszkary Dody, a arbuz to dlatego , że kiedyś płatnicy przysłali Dodzie arbuza z musztardową kupą osła w środku. I ona biedna zaczeła to jeść z połykiem, bo naiwność jom zgubiła, a srrakę po tym miała rzadkom i hemoroidy wiszące do kolan wienc płakała po nocach z upokorzenia pod ustempem. Szok!Jak tak może być! I te komentarze, o nogach najlepszych perfekcyjnej, żeby Dodę pokrakie dobić obutem w łeb? Nie kasujcie tego i prawdziwych komentarzy ludzkich! To zaplanowane, żeby przeciw schorowanej Dodzie skierować pogardę i zrobić z niej pośmiewisko nazywajonc jom przeterminowaną Musztardodą po o biedzie z nędzą, o nie może to być zrobione, bo naszo obómierającą Dodę wszyscy szczerzący pokój ludzie słuchają i szczerzę czekają na koncerty z orkiestry wzdentej! Wpisujcie się pod komentarzem, a wnet padnienta Doda się wzruszy jak stary byzydki piernik jak to zrozumie co się odbywa i dlaczego ona musi tak cierpieć niesłusznie i być pośmiewiskiem wszystkich i wszędzie.
kisia
5 miesięcy temu
Wystarczy wpisać w Google - 'Klasa 1988 - 1997 - Państwowa Szkoła Baletowa, Łódź - Nk'. W GALERII jako pierwsze z prawej jest zdjęcie uczniów i uczennic, którzy ukończyli tę klasę mając po 19 lat, zamieszczone 12 lat temu przez sławnego obecnie tancerza, byłego ucznia tej klasy, Dominika Muśko. Na FORUM klasy, w drugim wątku wypowiedź z 2007 r. tego samego Dominika Muśko nie pozostawia wątpliwości, że Małgorzata Kostrzewska chodziła do tej klasy co on, gdy wymienia 'Gosię Kostrzewską' jako jedną z uczennic na tym zdjęciu, stojącą zresztą obok niego i wyglądającą jak 'nasza' Małgonia, tyle, że dwadzieścia kilka lat wcześniej. Teraz więc Małgonia ma 42 lata.
mocca
5 miesięcy temu
Dodzia chce być jak Małgonia, niestety nie dorasta do niej pod zadnym wzgledem, zwłaszcza jeśli chodzi o wygląd
lilith
5 miesięcy temu
Mówcie co chcecie. Radek to klasa. Teraz wiadomo ma najpiękniejszą kobietę - Małgonię, przy której szczęście znalazł, więc się nią chwali. Zmądrzał, wydoroślał, kiedyś za czasów Dodona wygląd partnerki nie miał dla niego znaczenia, Dodon jak wiemy niestety nienachalnej urody i inteligencji, oszczędźmy biedulkę w dosadniejszym określaniu jej mizerii. A Gosia jest piękna, mądra, odpowiedzialna i jak widać to wystarczy do miłości i szczęścia. Tylko tyle i aż tyle.
hamm
5 miesięcy temu
Krajek,- daj już spokój tej biednej Dodzie, bawi cię jej cierpienie????? Jak możesz, to okrutne jest!!!Lepiej bądź człowiekiem, nie zwierzem i zlituj się nad nią, przestań już!!!!!
bDIxOJxD
40latka
5 miesięcy temu
Rozenek jest po prostu niesamowita, piekna, mądra i bogata. To może budzic zazdrosc
...
Następna strona
bDIxOJyf