Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|

Zbulwersowany Michał Szpak apeluje do Polaków o tolerancję: "Wszyscy, DO CH**A, jesteśmy ludźmi!"

569
Podziel się

Piosenkarz w ostrych słowach podsumował ostatnie protesty aktywistów LGBT i brak szacunku, jaki spotyka tę społeczność w naszym kraju. Zgadzacie się z nim?

Zbulwersowany Michał Szpak apeluje do Polaków o tolerancję: "Wszyscy, DO CH**A, jesteśmy ludźmi!"
Michał Szpak wspiera społeczność LGBT i apeluje o tolerancję (ONS, Screen z @michal_szpakofficial)
bDSASKbV

Michał Szpak, choć dysponuje niewątpliwie ogromnymi pokładami talentu wokalnego, swoją popularność w dużej mierze zawdzięcza oryginalnemu wizerunkowi. Długie włosy, pomalowane paznokcie i stylizacje zacierające granice między płciami stały się znakiem rozpoznawczym 29-latka już od czasu jego występów w programie X Factor. I już wtedy Michał spotykał się z ich powodu z krytyką.

Choć Szpak od początku kariery zapewniał, że nie jest gejem, to od niedawna pozwala sobie na wyrażanie większego poparcia dla społeczności LGBT, która ostatnio stała się ulubionym celem ataków przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości.

bDSASKbX
Zobacz także: Michał Szpak wspomina szkolne stylizacje: "Nosiłem szwedy z brokatem"

Czwartkowe protesty w obronie zatrzymanej przez policję aktywistki Margot wyraźnie wstrząsnęły Szpakiem. Na swoim profilu na Instagramie wokalista opublikował szereg wpisów, w których w ostrych słowach zaapelował do Polaków o tolerancję i zrozumienie dla mniejszości:

bDSASKcd

Co stało się z krajem, który tak dobrze zaczynał rozumieć, co to jest tolerancja? - zaczął swój wpis Michał Szpak. Nie powinniśmy walczyć o tolerancję, to powinna być nasza podstawowa wartość. (...) Kiedy pierwszy raz wyszedłem na scenę, pomyślałem FUCK IT, czas zmierzyć się z nienawiścią oko w oko, czas uświadamiać, że inny nie znaczy gorszy, czas na poszerzanie świadomości elementarnym szacunkiem do ludzi! DO LUDZI! DO LUDZI!

Na wszelki wypadek, gdyby jego wcześniejsze słowa zostały opacznie zrozumiane, na koniec Szpak dodał wpis, który nie pozostawia raczej żadnych wątpliwości, co do jego intencji:

Wszyscy, do ch**a, jesteśmy ludźmi! Nie ma gorszy/lepszy! WTF!

Myślicie, że przemówi Polakom do rozsądku?

bDSASKce
bDSASKcf
bDSASKcy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(569)
Żarty jakieś
8 miesięcy temu
To może niech społeczność LGBT zacznie szanować drugą stronę, bo jak narazie to oni drwią, robią sobie dosłownie jaja z katolików i oczekują szacunku w stosunku do nich! Coś tu noe gra!!!!!
Z. Ochulski
8 miesięcy temu
W tym kraju niema miejsca dla obscenicznej ideologii LGBT. Nasza kultura jest wysoce tolerancyjna stąd byliśmy w przeszłości schronieniem dla Żydów Czeczenów a i ostatnio uciekinierów z europy zachodniej którym jest bliższy nasz sposób życia. Nie pozwolę na oszpecanie naszych pomników historii i opluwanie wartości. Tęczowy faszyzm powinien być z cała stanowczością i impetem eliminowany z naszego kraju.
beata
8 miesięcy temu
Na siepomaga są osoby które potrzebują po złotówce od kibiców, od wszystkich, proszę pomóż. Jest chłopak z nowotworem z Włocławka czeka na złotówkę od każdego. Ma bardzo mało czasu. Kajtuś z SMA i inni . Proszę wpłać jeden zł. Przekaż dalej.:)
bDSASKcz
Zorro
8 miesięcy temu
Panie Szpak, ale do tolerancji czego Pan namawia, bo nie bardzo rozumiem?? Ludzie ze środowisk LGBT od zawsze byli w Polsce tolerowani. Żyli spokojnie i nikt się nimi niezdrowo nie interesował, dopóki nie zaczęły się uliczne parady z prawie gołymi tyłkami, obsceniczne zachowania, znieważanie świętych dla chrześcijan symbolów. Teraz napadnięto na człowieka o poglądach przeciwnych niż mają LGBT, pobito go i bezprawnie zniszczono mienie. I Polacy mają takie zachowania tolerować? Mnie nie interesuje wyznanie, poglądy polityczne ani ideologiczne. Była wina, musi być kara. Tak funkcjonuje każdy cywilizowany kraj. A jeśli ktoś tego nie rozumie, powinien przeprowadzić się do buszu. Tyle na temat.
Stop
8 miesięcy temu
Podobno nie chcecie by wam do łóżek zaglądać a to wy wciąż trąbicie o swoich preferencjach seksualnych i wymuszacie by preferencja seksualna to był wasz znak rozpoznawczy. Nawet w pracy i w szkole, w miejscach, które powinny być absolutnie neutralne co do preferencji seksualnych wymuszacie atencję obnosząc się z nalepkami, tęczami, akcjami podkreślaniem tego czy jesteście bi, trans czy kurna queeer. A kogo to obchodzi w szkole i pracy z kim Wy chcecie uprawiać sex???? Zwłaszcza w szkole gdzie są niedojrzałe seksualnie dzieci ???wam jest zle w Polsce? Co za ściema!!! znam tylu gejów ze hoho i każdy tylko lansy, bansy ,kluby, HAHy, Lgbt spoty i fotki na insta i zmienianie partnerów co tydzień. Macie swoje kluby kawiarnie klimaty łazicie normalnie wszędzie i nigdy nic zlego w PL tu wam sie nie działo i nie dzieje. Mało tego! co tydzień urządzacie marsze manify i prowokacje gdzie lecą głupawe hasła jak to jesteście niby ciemiężeni (Przez rząd 😂😂)a te marsze musi ochraniać we Wrocławiu każdorazowo 6-7 patroli policji za nasze podatki marnotrawicie ich prace . Wy chcecie być grupa odgórnie uprzywilejowaną i zmuszacie społeczeństwo by non stop zajmowało się waszymi kaprysami i upodobaniami seksualnymi a może porozmawiajcie tak o niepełnosprawnych i chorych. Wasze seksualne preferencje nie są problemem priorytetowym, ba! wręcz w ogóle nie są tematem ważnym a Zwłaszcza w szkole podstawowej. O seksie I potrzebach będzie czas mówić gdy dzieci staną się dorosłymi i nabędą dojrzałości i same będą poszukiwać a nie chore wtłaczanie im na siłę „wiedzy„ o różnych seksualnych opcjach i odchyłach zmiany płci małym dzieciom które są delikatne i podatne!!!!
Najnowsze komentarze (569)
Wiola
8 miesięcy temu
Szpak na Prezydenta!
aż furczy
8 miesięcy temu
Szpakuś ! W naszym kraju nie należy obnosić się ze swoimi organami płciowymi.Nikogo to nie obchodzi kto z kim i dlaczego.Te rzeczy robimy w domowym zaciszu a nie na ulicy.
wdf
8 miesięcy temu
Skoro jestesmy ludzmi to zachowujmy sie tak jak na ludzi przystało.
Boguśka
8 miesięcy temu
Kiedyś byłam fanką Szpaka. Myślałam, że to talent, drugi Niemen. Niemen też ubierał się inaczej, śpiewał inaczej. Do dziś jest legendą. Szpakowi niestety woda sodowa uderzyła do głowy. Tania podróba Niemena nie wypaliła. Do artysty mu daleko, jest tylko celebrytą, któremu płacą za to, co powie.Zawiodłam się bardzo.
anty
8 miesięcy temu
Sorry, ale dlaczego w wulgarnych słowach zmusza się mnie do tolerowania zachowań skrajnie nietolerancyjnych?? Atakowanie osób i ich mienia z nożem za inne poglądy to wg. pana tolerancja??
Nikole
8 miesięcy temu
Jestem tolerancyjna, szanuję innych. Pytanie jak definicja tolerancji ma się do zachowań aktywistów LGBT? Czy przejawem tolerancji jest brak szacunku okazywany tradycji, kulturze i wierze Polaków. Jakby tego było mało, co chwilę ktoś z celebrytów i polityków narzuca społeczeństwu swoją wizję na ten temat. Jestem wolnym człowiekiem, mam prawo do własnej oceny sytuacji, do własnej opinii i jej wyrażenia. Nie godzę się na kneblowanie ust Polakom, którzy wyrażają sprzeciw wobec obscenicznych zachowań i popierają egzekwowanie prawa. Stop z dyktaturą mniejszości. Nie zamierzam się na to godzić. Nie pozwolę naruszać moich praw i mojej wolności. Szanujmy się, jest to obowiązek każdej ze stron. Prawo jest prawem. Wykroczenie powinno nieść za sobą adekwatne do czynu konsekwencje. A Pan, Panie Michale niech nie zapomina, że wulgaryzmy nie są formą odpowiednią dla wypowiedzi publicznej.
gość
8 miesięcy temu
Przecież to właśnie środowiska LGBT atakują, obrażają szkaluja innych. Prawo jedno dla wszystkich. Zacznijcie szanować innych to i was będą szanować. Ziejecie agresją i nienawiścią do innych. Jesteście głównymi agresorami i takim działaniem sami sobie strzelacie w stopę.
Tesa
8 miesięcy temu
Ludzie, nie wchodzą na pomniki i tak się nie zachowują. To jest obłęd.
bDSASKcr
Malibbu
8 miesięcy temu
Michał... kiedyś byłam fanką twoich piosenek i ciebie, że jesteś taki inny. Dzisiaj widzę, jak sodówa uderzyła ci do głowy. Jak można popierać chamstwo? Jak można być tak wulgarnym? Bardzo mi przykro, że tak się myliłam, co do ciebie. Jak można bronić ludzi, którzy ubliżają policjantom, skaczą po samochodach, napadają, niszczą, ubliżają, kłamią? Straciłeś wiele. Nigdy tego nie poprę. Brawo Policja. Brawo PIS. Precz z chamstwem , wulgaryzmem, chuligaństwem, rozbojami. Precz z całą ideologią LGBT.
Sara
8 miesięcy temu
Wielka szkoda , że Michał Szpak popiera rozboje , chuligaństwo i okazywanie pogardy dla każdego , kto nie jest gejem. Zawiodłam się bardzo.
Bonna
8 miesięcy temu
Byłam twoją fanką Michał. Bardzo trzymałam kciuki na Eurovizji, głosowałam na piosenki, kupowałam płyty. Niestety dziś mnie bardzo zraziłeś popieraniem chamstwa, chuligaństwa, rozbojów, wulgarnością. Już nie kupię płyty, nie pójdę na koncert. Przestałam cię lubić i nic na to nie poradzę.
jacek
8 miesięcy temu
Bez wulagryzmów i histerycznych tonów. A szanować trzeba się nawzajem
jacek
8 miesięcy temu
Bez histerii i wulgaryzmów. A szanować należy się nawzajem
Ggg
8 miesięcy temu
Niech się chłopczyna nauczy piosenki pisać i komponować!!! Artysta od karaoke!
...
Następna strona
bDSASKcT