Droppa
|

Zdradzamy kulisy powstawania "Żywej Barbie". Tona doczepów, gorset, wyszczuplające majtki... (FOTO)

280
Podziel się

Znana jeszcze do niedawna jako "Żywy Ken" Roddy Alves dwoi się i troi, aby tylko przedłużyć chwilowe zainteresowanie mediów swoją osobą. Ma zadatki na prawdziwą gwiazdę?

Zdradzamy kulisy powstawania "Żywej Barbie". Tona doczepów, gorset, wyszczuplające majtki... (FOTO)
(fot. East News)

W trakcie swej wieloletniej kariery Rodrigo Alves, znany do niedawna pod pseudonimem "Żywy Ken", zdążył już pokazać swoim wiernym fanom dosłownie wszystko: od wyłamanych koronek, przez liposukcję, na usuniętych żebrach porzuconych na operacyjnym stole skończywszy. Wielu wierzyło więc, że Brazylijczyk nie jest w stanie już nic więcej zaoferować i z brakiem kolejnych części ciała, których operacji mógłby się poddać, jego "5 minut" dobiegło oficjalnie końca. Jak wielkie było więc nasze zaskoczenie, kiedy przed paroma dniami "Żywy Ken" zaprezentował się światu jako "Żywa Barbie" i zawiadomił, że od teraz będzie posługiwać się imieniem Roddy Alves.

Zdając sobie doskonale sprawę z tego, że zainteresowanie mediów jego zmianą płci może skończyć się równie szybko, co się zaczęło, Roddy rozpoczęła tournée po Europie, w ramach której odwiedziła już ogarniętą obsesją na punkcie tanich gwiazd telewizji reality Wielką Brytanię i ojczyznę bunga-bunga - Włochy. To właśnie na Półwyspie Apenińskim Roddy postanowiła zadebiutować w telewizji jako kobieta.

W ostatni poniedziałek celebrytka wystąpiła na żywo w ramach programu Live - Non è la d'Urso. Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości co do właściwej płci Brazylijki, producenci show puścili na głośnikach Man! I Feel Like a Woman Shanii Twain, gdy Roddy wesoło wmaszerowała na scenę prezentując przed widownią spontaniczny układ choreograficzny.

Nas jednak dużo bardziej interesują kulisy powstawania nowego wizerunku niegdysiejszego Kena. Na szczęście naszą ciekawość postanowili zaspokoić paparazzi, którzy dokładnie udokumentowali wydarzenia z garderoby poprzedzające wyjście gwiazdy wieczoru na scenę. Okazuje się, że nad nowym "imagem" pracował cały sztab specjalistów, którzy zaaplikowali między krótkie jeszcze niedawno włosy całą masę doczepów. Równie istotną rolę odegrał także gorset i bielizna wyszczuplająca, które były niezbędne w nadaniu sylwetce Alves bardziej kobiecych kształtów. Nie można też zapomnieć o grubej warstwie makijażu, która pomogła uwydatnić i tak już rzucające się w oczy kości policzkowe.

Zobaczcie kulisy powstawania nowego wizerunku "Nowej Barbie". Piękna?

KOMENTARZE
(280)
Oh my gosh...
miesiąc temu
Jak na niego/nią patrzę to kocham swoj wyglad, cialo, wlosy oczy i spory nosek... Zdjecie tej osobu powinno wisiec w osrodkach terapeutycznych na świecie....
Kmm
miesiąc temu
Z takim nosem to bałabym się mieć katar 😳
Aśka
miesiąc temu
To jest obrzydliwe !!!!!
Annnnna
miesiąc temu
Nie lalka Barbie.... lalka barbie nie jest taka ohydna...to bardziej lalka Chuckie....
Ona26
miesiąc temu
Brak nosa i mózgu... To jedyne uwagi jakie mam 😂😂😂
Najnowsze komentarze (280)
jainieja
1 tyg. temu
Boshe..Jak on/ona wroci do domu, przed spaniem zmyje ta cala maske, zdejmie doczepy, wyjmie soczewki i popatrzy na siebie:( To straszne:(
Mario
4 tyg. temu
Dać do przetestowania dorodnym murzynom,od razu będzie chciał być znowu mężczyzną.Do pracy w kamieniołomach wyparują szybko durne pomysły.
Kodzo
4 tyg. temu
O mój Boże moim zdaniem powinna/powinien bo serio nie wiem czym to jest zmniejszyć jeszcze nos bo za dużyyy 👌
Czaksi
4 tyg. temu
Omg co to wogule jest ona wygląda jak by jej cement na twarzy zaschnął boziu kochany takiej katastrofy to nigdy nie widziałam
E tam
miesiąc temu
To coś chyba nigdy nie widziało lalki barbi.dzieci by miały koszmary nocne
Mama
miesiąc temu
Żenada panno
Coco
miesiąc temu
Jak jego ciało to wytrzymuje?
Aga ka
miesiąc temu
Nie wierzę... Bleee
Men
miesiąc temu
Jaka Barbie pokrajać i tył żal patrzeć na straszydło
Mrta
miesiąc temu
To jest koszmar a co za wstrętna twarz i jaki nos okropienstwo😵😵😵😵
Dorota
miesiąc temu
O kurde! Chyba jednak pokocham mój góralski nos ;)
Ona26
miesiąc temu
Brak nosa i mózgu... To jedyne uwagi jakie mam 😂😂😂
Moni1
miesiąc temu
Tak się dzieje, gdy nie ma w sercu Boga..
Ojdana
miesiąc temu
Powinni to uśpić
...
Następna strona