Trwa ładowanie...
Merlot
Merlot
|

Zjawiskowa Jennifer Lopez gra nogą u boku Bena Afflecka na elitarnym turnieju pokera (ZDJĘCIA)

215
Podziel się:
215
Podziel się:

Jennifer Lopez i Ben Affleck wybrali się w weekend do Los Angeles, gdzie wzięli udział w turnieju pokera. 54-letnia piosenkarka prezentowała się olśniewająco w czarnej sukni z odważnym wycięciem. Ikona stylu?

1
 / 7
Zjawiskowa Jennifer Lopez gra nogą u boku Bena Afflecka na elitarnym turnieju pokera (ZDJĘCIA)
Zjawiskowa Jennifer Lopez gra nogą u boku Bena Afflecka na elitarnym turnieju pokera (ZDJĘCIA)
Zjawiskowa Jennifer Lopez gra nogą u boku Bena Afflecka na elitarnym turnieju pokera (ZDJĘCIA) (Getty Images)
0
0

Jennifer LopezBen Affleck wzięli udział w elitarnym turnieju pokera Eastern Congo Initiative, który odbył się w luksusowym hotelu The Palazzo.

Jennifer i Ben nie omieszkali zapozować na ściance w blasku fleszy fotoreporterów. 54-letnia piosenkarka prezentowała się olśniewająco w czarnej sukni do ziemi z odważnym wycięciem. Dekolt kreacji był wysadzany dżetami, podobnie jak fragment dołu. Strój artystki pochodził z kolekcji David Koma. Warto wspomnieć, że projektant jest ulubieńcem Lopez.

Żona Bena Afflecka uzupełniła swoją stylizację parą czarnych szpilek z przezroczystymi paskami, wysadzaną kryształkami torebką oraz brylantowymi kolczykami w kształcie spirali. Tego wieczoru Jennifer postawiła na delikatnie falowane włosy, podkreślone kości policzkowe i usta w kolorze ciepłego beżu.

Affleck dorównywał ukochanej elegancją, prezentując się w trzyczęściowym, kobaltowym garniturze, do którego dobrał klasyczną, białą koszulę, zegarek i ciemnobrązowe pantofle. Trzeba przyznać, że zakochani prezentowali się zjawiskowo.

Zobaczcie, jak Jennifer Lopez i Ben Affleck prezentowali się w weekend podczas turnieju pokera w Las Vegas.

2
 / 7
Jennifer Lopez i Ben Affleck na turnieju pokera w Las Vegas
3
 / 7
Jennifer Lopez i Ben Affleck na turnieju pokera w Las Vegas
4
 / 7
Jennifer Lopez
5
 / 7
Jennifer Lopez
6
 / 7
Torebka Jennifer Lopez
7
 / 7
Buty Jennifer Lopez
KOMENTARZE
(215)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
ahahaha
2 lata temu
czekam na komentarze, ze ben wyglada jakby nadal pil ahahahaha a wyglada lepiej od 99 % waszych czeskow
Mimosa
2 lata temu
Gra nogą w pokera 😂
Gosc
2 lata temu
Mam pytanie ,moze ktos mi odpowie. Po co kobiety tak sie obnazaja? Moze to jakies psychiczne skrzywienie?
Yeti
2 lata temu
Wcale nie ma popękanych pięt- kto to napisał. Głupoty.
Lekarz
2 lata temu
Eeee
NAJNOWSZE KOMENTARZE (215)
fajnie
2 lata temu
oooo co to na bucie jest? niby sandalki ale widac przezroczysta obudowe. to jest osobno zakladane? czy w calosci tak but zrobili?
aleeeeee
2 lata temu
gdzie jej piersi nagle sie schowaly?
Iza
2 lata temu
Znowu Jo cała w skowronkach a Ben zdystansowany.Z tak zwanej mowy cialawidac ,że Affleck życiem małżeńskim trochę znużony.
Obiektywnie
2 lata temu
Jest spoko
plastyczka
2 lata temu
Każda fotka jest obrobiona i to nieumiejętnie. Wygładzanie skóry, to tzw. rozmycie. Źle to wygląda pod biustem. Ona ma bardzo wygładzona twarz, a on tak sobie. Dziś takie wygładzenie robia odpowiednie programy, nawet na filmikach.
Tera
2 lata temu
Czy jest cos od czego Ben nie jest uzależniony?
Alec
2 lata temu
Poprzednia żona Aflecka Jenifer bardziej mi się podoba niż ta aczkolwiek Jenifer Lopez jest niesamowita na estradzie ale jako żona lepsza poprzednia Jenifer
Ija
2 lata temu
A co ja na sukienkę nie było stać że tylko w kawałkach przyszła ... może i wygląda dobrze ale jak dla mnie nie ma klasy kto ciało pokazuje bo nie ma czegoś w głowie
Ona
2 lata temu
Nad Ich wyglądem pracuje sztab ludzi, operacje,botoksy,kilogram pudru,doczepy, sztuczne niemalże wszystko..Ben nawet nie ma siwizny w tym wieku..Muszą wyglądać, bo na tym zarabiają Oni i Ich ludzie ogromną kasę,do tego foto shop..Ka zrobili Jenifer zdjęcie bez makijażu,chociaż i tak jest podrasowana,to nikt by na Nią nie zwrócił uwagi...Problem mają Ci,którzy próbują swoich facetów,bądź kobiety do Nich porównywać..
Konstancja
2 lata temu
Babcia 54+, która przez kolejne 30 lat będzie udawała, że jest 20-sto latką
KiKi
2 lata temu
Ta ikona mogłaby bardziej zadbać o pięty
Daek
2 lata temu
To co ma na sobie to nie wiadomo co jest,kilka pasków spladzczajacych i tak mały jej biust
Tak tak
2 lata temu
Ten Batman to chociaż trzeźwy?
Prawda
2 lata temu
Kiedy ludzie do was coś dotrze.To są zdjęcia z fotoszopem,tak robi Rodowicz,Skrzynecka itd.a rzeczywistość jest diametralnie inna.Znajdzcie sobie jej fotki z plaży.Cialo ma krępe,nalane,grube z celulitem uda ,celulit na pośladkach ,cieniutkie włoski.A jak idzie na galę to się wyfiokuje,s jak wy idziecie na wesele to każda z was wygląda jak gwiazda filmowa.Zrozumcie to w końcu.,A nie tylko ponizacie się kobiety,miejcie swoją wartość,ludzie w realu czy to aktor czy pani z kasy wyglądają zwyczajnie,to internet fotki z fotoszopem je zmieniaja
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Olaf Lubaszenko budzi podziw lżejszą o 80 kg sylwetką na premierze sztuki (ZDJĘCIA)

Olaf Lubaszenko przeszedł niesamowitą metamorfozę, zrzucając aż 80 kilogramów. Aktor pojawił się na premierze spektaklu "Dzień listopadowy", z dumą prezentując na ściance efekty odchudzania.
9.

Zofia Zborowska i jej ferie: nauka jazdy na nartach półtorarocznej Jaśminy, selfie z mężem i pokaz siły z Borysem Szycem (ZDJĘCIA)

Zofia Zborowska pochwaliła się na Instagramie serią zdjęć z zimowego szaleństwa na stoku. Pokazała swoją półtoraroczną córkę, Jaśminę, uczącą się jeździć na nartach i zrobiła sobie fotkę z mężem. W pamiątkowej galerii z wyjazdu znalazł się także Borys Szyc.
8.

17-letnia pociecha Bena Afflecka i Jennifer Garner gra na komputerze, siedząc na chodniku. Też tak czekacie na autobus? (ZDJĘCIA)

Niedawno paparazzi zauważyli w Los Angeles 17-letnią pociechę Jennifer Garner i Bena Afflecka. Uwiecznili dziecko znanej pary siedzące na chodniku i wpatrujące się w skupieniu w ekran laptopa.
7.

Dorosłe dzieci Umy Thurman i Ethana Hawke'a zawitały na pokaz mody. Podobne do znanych rodziców? (ZDJĘCIA)

Uma Thurman i Ethan Hawke wychowali dwoje dzieci, które kilka lat temu przekroczyły próg pełnoletności. Jak widać na załączonym obrazku, rodzeństwo cieszy się świetnymi relacjami. Wygrali na loterii genów?
6.

Książę Harry rozsyła uśmiechy i pozdrowienia w drodze na proces przeciwko tabloidowi w Londynie (ZDJĘCIA)

Książę Harry zawitał w Londynie, gdzie odbywa się proces przeciwko Daily Mail. Syn króla Karola III został sfotografowany przed sądem.
5.

Michał Mikołajczak chwali się rajskimi wakacjami w Tajlandii z Edytą Zając. Miłość kwitnie? (ZDJĘCIA)

Edyta Zając i Michał Mikołajczak nie epatują specjalnie swoim życiem uczuciowym, ale postanowienie o chronieniu prywatności zawieszają zwykle na czas wakacji. Aktor pochwalił się właśnie rajskim urlopem z ukochaną i wypoczynkiem w słonecznej Tajlandii.
4.

Smutna Helena Englert snuje się po Warszawie okutana wielkim futrem i z torebeczką za 5 tys. złotych... (ZDJĘCIA)

Helena Englert przystąpiła do prawdziwej ofensywy medialnej i postanowiła podbić świat filmu, muzyki i podcastów do tego stopnia, że aż ciężko się od niej opędzić. Nie wprawiło ją to najwyraźniej w dobry nastrój, bo paparazzi przyłapali celebrytkę w centrum Warszawy, a na jej twarz próżno było szukać uśmiechu. Nadrabiała za to efektowną stylizacją!
3.

Maja Rutkowski wspomina czasy doklejanych rzęs i mocnego mejkapu, pokazując fotki z 2016 roku (STARE ZDJĘCIA)

Maja Rutkowski dołączyła do grona celebrytów ulegających trendowi #2016challenge i odkopała stare fotki, którymi podzieliła się z fanami. Większe wrażenie robi na was metamorfoza ukochanej Krzysztofa czy jego samego?
2.

Tak wygląda LEŚNA WILLA Agnieszki Dygant: basen, wielki ogród i przestronny salon

Agnieszka Dygant nie przestaje rozpływać się nad swoimi "nowym-starym" domem. Aktorka na bieżąco relacjonowała w social mediach postępy w wykańczaniu wnętrz swego wymarzonego miejsca na ziemi. Jej dom jest już gotowy, a Agnieszka nie może się powstrzymać, by od czasu do czasu pokazać widzom, jak jej się mieszka.
1.

Przyjaciółki Kinga Rusin i Karolina Ferenstein bawią się w najlepsze na zaśnieżonych Mazurach. Dołączylibyście do nich? (ZDJĘCIA)

Kinga Rusin i Karolina Ferenstein postanowiły odtworzyć miłe wspomnienia podczas najbardziej dokuczliwej zimy od wielu lat. Ich profile wzbogaciły bajkowe widoki Mazur pokrytych białym puchem. Opatulone panie jak za starych dobrych czasów udały się na długi spacer, urządziły sobie bitwę na śnieżki, a nawet wybrały się na kulig.