Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Złotousta Marta Linkiewicz wyjaśnia swoją metamorfozę: "CHCIAŁAM, TO SIĘ O*EBAŁAM"

168
Podziel się:

Patocelebrytka zapewnia, że obcięcie jej długich pukli spowodowane było chęcią weryfikacji, kto koleguje się z nią dla wyglądu, a kto docenia jej bogate wnętrze.

Złotousta Marta Linkiewicz wyjaśnia swoją metamorfozę: "CHCIAŁAM, TO SIĘ O*EBAŁAM"
(fot. Instagram, @linkimaster)
bEUHKiaJ

Tak jak Ewa Chodakowska przetarła szlaki podążającym jej śladem fitness influencerkom, tak o Marcie Linkiewicz mówić można jako o protoplastce zgoła odmiennego gatunku internetowych gwiazd, a mianowicie patocelebrytów. Dni dokumentowania wielodniowych libacji i publicznego chwalenia się uprawianiem nierządu za "10 koła" Marta ma już, co prawda, za sobą, jednak jej najnowsze przedsięwzięcia udowadniają, że w 23-latce nadal tli się płomień spontanicznego szaleństwa.

W ostatni poniedziałek gwiazdka pochwaliła się na Instagramie spektakularnym efektem wizyty w salonie fryzjerskim. Tym razem udało jej się przekonać stylistę do pójścia na całość i ogolenia jej głowy na tzw. "jeża". Tak gwałtowna zmiana stała się inspiracją do licznych internetowych debat, w których użytkownicy sieci spekulowali, że Marta Linkiewicz może przechodzić obecnie załamanie, a jej odważny gest ma odzwierciedlać ogolenie się na łyso Britney Spears w 2007 roku.

bEUHKiaL

W środę patocelebrytka ponownie uaktywniła się na Insta, po raz kolejny dokumentując wizytę u fryzjera, tym razem w celu przefarbowania króciutkich włosków na gołębią szarość. Przy okazji postanowiła odnieść się też do kontrowersji, którą wywołała jej metamorfoza.

To wcale nie jest tak, że mam jakieś zaburzenia psychiczne i że potrzebuję problemów. Jestem po*ebana, ale nie aż tak. To bardziej chodziło o to, co ja mogę zrobić potem, jakie wzorki mogę sobie zrobić na takiej głowie. Chodziło też o to, że moje włosy były tak zniszczone, że płakać mi się chciało, jak na nie patrzyłam. Koniec końców chciałam, to się o*ebałam - komentuje uśmiechnięta od ucha do ucha Linkiewicz.

bEUHKiaR

Marta zaznaczyła także, że pozbycie się długich włosów miało zweryfikować, którzy znajomi trzymają się z nią dla jej atrakcyjnej aparycji, a którzy faktycznie doceniają bogate (jak mniemamy) wnętrze.

Jak widzę to, jak ludzie się domyślają i spekulują na mój temat na różnych grupkach, jak czytam te bzdury, to po prostu łapię się za głowę. A tak naprawdę chodzi o to, że chcę, pie*dolę różne znajomości, które opierają się na tym, że mam zajebistą du*ę, albo że dobrze wyglądam. Chcę, żeby ludzie cenili mnie za to, jaka jestem w środku i aktualnie się czuję wolna jak ptak i gitara siema. Zaraz wlecą jakieś po*ebane wzorki i dopiero będzie rozpie*dol - grozi idolka młodego pokolenia.

Mając najwyraźniej niedosyt pieczenia skóry na głowie, kilka godzin później Linkiewicz ponownie zafundowała sobie rozjaśnianie włosów. Oszczędziła jednak trudów swojemu styliście i do pomocy zaangażowała koleżankę, która działała w warunkach domowych.

Myślę, że to jest to, to jest ten blond jeżyk, który w swoim czasie będzie dopracowywany i ulepszany - zadeklarowała wyraźnie dumna zawodniczka Fame MMA.

bEUHKiaS

Jak oceniacie nowy "image" Marty Linkiewicz?

bEUHKiaT
bEUHKiaU
bEUHKibm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(168)
mini
rok temu
ciekawa jestem, czy na święta jeździ do rodziców?...
Beka🤣
rok temu
Tak, jej znajomości opierały się na tym, że miała ładną du*** albo ładnie wyglądała... Temu kto ostatnio napisał na pudlu, że Linkiewicz przechodzi zmianę na lepsze powinien nastepnym razem wziąć dwa głębsze...oddechy :)))
fox
rok temu
Załamanie w stylu Britney. To równia pochyła.
bEUHKibn
Dghj
rok temu
Zabawne, jakie ona ma o sobie mniemanie xD a człowiek ma kompleksy..
Agata
rok temu
Jaki kraj, taka - AMBER ROSE...
Najnowsze komentarze (168)
😂😂😂
rok temu
Jedna zmiana fryzury = 50 artykulow na pudelku
Ha ha
rok temu
Powiem tak - nic gorszego już w wyglądzie poczynić nie może !
Świnoujście
rok temu
2 wdechy...... wygląda czysciej
Hahaha
rok temu
Serio???!!! 😂😂😂😂😂😂
tutu
rok temu
sorry ale ona wyglada jak jakis Sebix w tej krotkiej fryzurce :(
Ona
rok temu
Wstyd że ja tu cytujcie... Co to za posty bleh mam 29 lat więc stara Wilce nie jestem ale takie słownictwo i głupie gadanie jest po prostu ... Żałosne
cornelia
rok temu
irembowska wiedziała co mówiła
Ann
rok temu
Podziwiam że mając taką twarz uważa się za piękność. Naprawdę
bEUHKibf
Bubs
rok temu
Jej już nic nie pomoże
Adrianek
rok temu
Dobra, poważnie: kto to jest??
Jjjaaa
rok temu
Czytam Wasze komentarze i nie wierzę....Słownictwo?A co Wy nie przeklinacie?Bzdura.Załamanie,jak Britney?Pękam że śmiechu.Na pewno nie jest wzorem cnót wszelakich....Ale w gąszczu tych "idealnych"celebrytek jest szczera.Nie ściemnia,że dieta zmieniła jej rysy twarzy i tak dalej. Za to ją lubię. Bo w szoł bizie takich jak ona można policzyć na palcach jednej ręki.I za to ,że jest prawdziwa zawsze będę jej kibicować!
lilia
rok temu
te same osoby, które zrobiły z niej celebrytkę, chciały żeby Bosak był prezydentem, zupełny brak wyobraźni i myślenia
Nia
rok temu
Bogate wnetrze?
Irena
rok temu
Stylizuje się na dawną Miley Cyrus. No cóż, aby wyglądać jak ona, trzeba mieć przynajmniej ładne rysy ;-)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUHKibY
bEUHKibZ
bEUHKica
bEUHKicb
bEUHKicc
bEUHKibH