Zmagająca się z menopauzą Natalia Niemen WESZŁA NA WAGĘ i psioczy na dodatkowe kilogramy: "Zdębiałam"
Natalia Niemen przeżyła szok, kiedy stanęła na wadze. Celebrytka postanowiła podzielić się tym przeżyciem ze swoimi widzami na Instagramie. "Tak w imię wspierania kobiet okołomenopauzalnych i menopauzalnych". Czujecie to siostrzeństwo?
Natalia Niemen należy do celebrytek, które nie gryzą się w język i jeśli już się wypowiadają - są przy tym bardzo transparentne. Córka Czesława, która w tym roku obchodziła swoje 50. urodziny wprost przyznała, że zmaga się z menopauzą, a co za tym idzie - z mocnymi wahaniami wagi.
W najnowszym poście na Instagramie gwiazda przyznała, że postanowiła stanąć na wadze i że to, co ujrzała, bardzo ją zaskoczyło. Niemen w ramach wsparcia innych kobiet przechodzących menopauzę opowiedziała o swoich własnych doświadczeniach i bez ogródek zdradziła, ile waży w okresie tych przemian.
Coś mi odzienia za ciasno na cielsko właziły. Ano takie, co jeszcze miech temu normalnie leżały na człowieku. No zdębiałam troszkę
Dominika Tajner zdradza, ile schudła i ujawnia, jakie ma relacje z Michałem Wiśniewskim!
Natalia Niemen w szoku po tym, jak stanęła na wadze
Córka polskiego pieśniarza bez ogródek przyznała, co zobaczyła po ważeniu. Dodała, że od razu stwierdziła, że to przesada i że mentalnie już przygotowywała się do organizacji szafy.
75 coma coś tam. Ludzie… to za dużo. Człowiek ledwo dycha; co ja garderobę mam wymieniać?
Niemen zaczęła dywagować, dlaczego przybrała na wadze - bierze pod uwagę, że dojada posiłki po swojej córce, która obecnie przebywa w szpitalu i w ogóle nie ma apetytu. Co znajduje się w diecie celebrytki? "Mielone, kurczaczki w panierce, pyry, sałaty w śmietanie, surówki". Nie brzmi wcale tak źle?
Jak tak dalej pójdzie, to wieloryb do domu wróci i tyle będzie z robienia formy na lato (...) Na razie łapami zakrywam potrójnego Rubensa. Też tak macie spauzowane kobitki? Ja jeszcze niedoczynnościowa tarczycowo, to w ogóle się przybiera, nie? Ale wiecie. To nie o wygląd tyle chodzi, co o zdrowie. Kochanego ciałka DO CZASU nie za wiele, kurde
Zgadzacie się z jej podejściem?