Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Żona Daniela Martyniuka chce się z nim jak najszybciej ROZWIEŚĆ! "Uważa psychologów za DEBILI. Miarka się przebrała"

303
Podziel się

Ewelina z Rusocic nie widzi ponoć szansy na wspólną przyszłość z synem "króla disco polo", ponieważ ten nie pozwala sobie pomóc. Czy tym razem faktycznie dojdzie do trwałego rozpadu ich małżeństwa?

Żona Daniela Martyniuka chce się z nim jak najszybciej ROZWIEŚĆ! "Uważa psychologów za DEBILI. Miarka się przebrała"
Ewelina z Rusocic żąda rozwodu z Danielem Martyniukiem (fot. East News)
bCXZMwSt

Dorastanie w cieniu sławy swoich rodziców z pewnością do łatwych nie należy. Dawno nie spotkaliśmy jednak przypadku, który radziłby sobie z życiem na świeczniku tak fatalnie jak Daniel Martyniuk. 30-letni syn "króla disco polo" ledwo co wyszedł z aresztu za nieprzestrzeganie zasad kwarantanny i prowadzenie samochodów bez posiadania prawa jazdy, a już zdążył napytać sobie biedy i wszystko wygląda na to, że ponownie dane mu będzie stawić się przed obliczem wysokiego sądu.

Opiekująca się ich córeczką żona Daniela Martyniuka - Ewelina, obserwuje ponoć wszystkie wybryki swego męża z nieukrywanym przerażeniem. Ostatnia libacja Martyniuka w Warszawie, która poskutkowała wyrzuceniem jego nieskromnej osoby z dwóch lokali, spowodowała ponoć, że temat rozwodu z rozwydrzonym 30-latkiem ponownie wrócił na tapetę.

bCXZMwSv

W rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium osoba z otoczenia pary podaje, że Ewelinie zależy na możliwie jak najszybszym rozwodzie. Przeraża ją, że Daniel nie pozwala sobie pomóc, a specjalistów ds. zdrowia psychicznego uważa za niegodnych swojej uwagi.

Daniel uważa psychologów za debili. Marka się przebrała. Ewelina chce jak najszybciej przerwać farsę, jaką okazało się jej małżeństwo - podaje źródło tabloidu.

bCXZMwSB

Wierzycie, że tym razem uda jej się wytrwać w postanowieniu i nareszcie uwolnić od toksycznego męża?

bCXZMwSC
bCXZMwSW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(303)
Olka
3 miesiące temu
Pewnie, on się już nie zmieni. Uciekaj dziewczyno od tej chorej rodzinki. Jeszcze życie sobie ułożysz.
David
3 miesiące temu
Dobra decyzja
Mary
3 miesiące temu
Abstrahując od tego czlowieka; ludzie nie szukajcie pomocy u psychologów, kiedy macie poważne problemy. Pomóc może tylko psychiatra, ewentualnie psychoterapeuta, a nie psycholog. Szkoda czasu i pieniędzy. Nie znam nikogo komu pomógłby psycholog.
bCXZMwSX
Anka
3 miesiące temu
Przecież te dzieciaki wcale nie chciały sie żenić, zrobili to bo rodzice kazali i teraz konsekwencje.
Ann
3 miesiące temu
Chłopie dorosnij
Najnowsze komentarze (303)
Zuza
2 miesiące temu
Ja też się nie mogłam doczekać już swojego rozwodu. Gdy tylko dzięki Detektyw Skrzypek dowiedziałam się, że mnie zdradza to od razu podjęłam decyzję o rozwodzie.
Jojo
2 miesiące temu
Życie "w cieniu sławy swoich rodziców"? Autor, autor!!!! A kimże sławnym jest jego mama? Z iloma dziećmi się borykała, jak jej mąż robił karierę? Ok. Muzyka to Pana Martyniuka pasja, czy konik, jak kto woli. Mama to była pielęgniarka, jak każda inna. Bez jakichkolwiek wzlotów. Jego można zrozumieć, ale matka? Masakra!!!
Chłop że wsi
2 miesiące temu
Ewelina jak on ciebie nie chce to ja ciebie wezmę!...po kościelnym ciężko będzie się rozwieść
Miro
3 miesiące temu
Najlepsi sa jednak ci którzy te artykuly piszą :P
gość
3 miesiące temu
Dziewczyno!Już nie ma na co czekać! Spiesz się,czas ucieka.Szkoda życia!
janusz 58
3 miesiące temu
Czy nie ma ciekawszych tematów którymi można się zainteresować ? Celebryty niech się celebrycą w swoim świecie i już .
jondrek
3 miesiące temu
Nie potrzeba dokoratu z psychiatrii, w jego oczach widac' szalen'stwo !
O to to!
3 miesiące temu
Chce się jak najszybciej rozwieść tak jak kiedyś chciała jak najszybciej wyjść za nie go . Więc ma czego chciała, już przed ślubem pokazał na co go stać. Winni są wyłącznie jej rodzice, którzy dopuścili do tego ślubu.
bCXZMwSP
Gosc
3 miesiące temu
Już z rok się rozwodzą
disco
3 miesiące temu
DNO!
Ana
3 miesiące temu
Ma dziewczyna rację. Zmarnowałaby życie sobie i dziecku. Tym bardziej,że Danielka mamusia jest tak zaślepiona,że nie pozwoli synusia krytykować. Mieć taką teściową to koszmar. Ewelina nie miałaby życia
Marcin
3 miesiące temu
Ewelinka - jak widać na zdjęciach - taka "pełnomleczna"... A gdzie, pozwolę się zapytać, były oczu błękity pani Eweliny kiedy śluby brała? U Teścia w portfelu...? Synek od wczoraj taki imprezowy i wyrywny się zrobił? Pytam tylko dla tego, iż bardzo ciekawi mnie ile ta Pani zakrzyczy sobie alimentów od osoby, która przecież jest niesamodzielna - emocjonalnie, umysłowo i finansowo. Zapewne nie będzie to kwota 500 cebulionow, nieprawdaż?
muchozol
3 miesiące temu
Jak to mówio we wiosce, bogatemu to sie i byk ocieli:)
Blanka
3 miesiące temu
Jak para chce iść do psychoga to już pozamiatane nic z tego nie będzie......tylko wydłużają sobie czas męczą się jeszcze bardziej zresztą oni nie pasują do siebie po co brali ślub po co słuchali rodzicow
...
Następna strona
bCXZMwTr