Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Żona wspiera Novaka Djokovica: "JEDYNYM PRAWEM, które wszyscy powinniśmy bezgranicznie przestrzegać, są miłość i szacunek" (FOTO)

130
Podziel się:

Podczas poniedziałkowego posiedzenia australijski sąd podjął wstępną decyzję w sprawie antyszczepionkowego tenisisty. Przebywający aktualnie w hotelu na kwarantannie Novak Djokovic może liczyć na wsparcie żony. Jelena, broniąc męża, zaapelowała o rezygnację z norm prawnych i kierowanie się "miłością i szacunkiem". Sąd weźmie jej propozycję pod uwagę?

Żona wspiera Novaka Djokovica: "JEDYNYM PRAWEM, które wszyscy powinniśmy bezgranicznie przestrzegać, są miłość i szacunek" (FOTO)
Jelena Djokovic wspiera męża antyszczepionkowca (East News)

Nie milkną echa zamieszania związanego z przyjazdem Novaka Djokovicia na Australian Open. Wykazujący sceptycyzm względem szczepień od początku pandemii tenisista zwrócił na siebie uwagę, gdy pochwalił się możliwością uzyskania specjalnego zwolnienia medycznego uprawniającego go do startu w turnieju bez konieczności zaszczepienia na COVID-19. Na lotnisku w Melbourne okazało się jednak, że źle wypełnił wniosek wizowy, co uniemożliwiło wydanie wyżej wspomnianego zwolnienia. W efekcie sportowiec został zatrzymany i objęty kwarantanną w jednym z tamtejszych hoteli. Zawisło nad nim także widmo deportacji.

Zobacz także: Piasek hejtowany bez litości. Krzysztof Skiba rzucił mocnym słowem

Mimo pierwotnej zgody na udział Novaka w wydarzeniu, pod napływem zarzutów o specjalne traktowanie gwiazd tenisa, australijskie władze zmieniły w tej kwestii zdanie, a sprawa trafiła do sądu.

W poniedziałek odbyło się posiedzenie sądowe w Melbourne, podczas którego sędzia zgodził się odłożyć w czasie deportację koronasceptycznego Djokovica. Jak informują jednak zagraniczne media, mimo to wciąż nie jest pewne, czy 34-latek będzie miał szansę pozostać w Australii. Jeden z dziennikarzy wskazał, że rząd australijski pochyla się nad tym, by cofnąć tenisiście wizę:

Djokovic wygrywa pierwszą rundę apelacji z powodów proceduralnych, uchylając początkową decyzję funkcjonariusza straży granicznej o anulowaniu Djokovicowi wizy - pisze na Twitterze Ben Rothenberg i wskazuje: Australijski rząd wyraził gotowość do cofnięcia wizy i ponownego zatrzymania Djokovica, więc druga runda nadchodzi.

Serb, którego udział w Australian Open wciąż stoi pod znakiem zapytania, może jednak liczyć na wsparcie najbliższych. Kilka dni temu w jego obronie stanął nie tylko ojciec, który nieoczekiwanie porównał go do Spartakusa, ale i żona.

(...) Dziękuję Wam drodzy ludzie na całym świecie za wykorzystywanie swojego głosu do przesyłania miłości mojemu mężowi - czytamy pod zdjęciem, na którym widzimy stojących na plaży Novaka i Jelenę w miłosnych objęciach.

Biorę głęboki oddech, aby się uspokoić i znaleźć wdzięczność i zrozumienie względem wszystkiego, co się teraz dzieje - kontynuuje kobieta i dodaje: Jedynym prawem, które wszyscy powinniśmy bezgranicznie przestrzegać, są miłość i szacunek dla drugiego człowieka. Miłość i przebaczenie nigdy nie jest błędem, ale potężną siłą. Życzę wszystkim wszystkiego dobrego! - kwituje.

Zgadzacie się z jej prawnymi rozważaniami? Rzeczywiście powinniśmy całkowicie porzucić koncepcję pozytywistyczną i odtąd rozwiązywać problemy jedynie w oparciu o miłość i szacunek?

Zobacz także: S1E16 – Jakie DM-y dostajemy od celebrytów i co zaskoczyło Jasona Derulo w Polsce?
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(130)
Fanka tenisa
4 miesiące temu
Od lat interesuję się tenisem męskim i takiego zawodnika jak Djokovic to wśród wielkich nazwisk ze świecą szukać. Zdarzają się, oczywiście, ale on jest ewenementem. Rzucanie rakietami, komentowanie sędziowania, wkurzanie się na publikę, odbijanie piłek, gdzie popadnie. Na wielu konferencjach Novak był pytany, czy nie boi się konsekwencji takich akcji, ale zawsze odpowiadał swoim głupim uśmieszkiem. Do momentu dyskwalifikacji z US Open w 2019 albo 2020 roku. Wtedy już mu tak sympatycznie nie było. Kiedy utworzył związek tenisistów, bo otwarcie nie zgadza się z podwyżkami wygranych wśród kobiet (o zgrozo) i z nieorganizowaniem turniejów w trakcie covida - strzał w kolano. Sam zorganizował turniej w 2020 roku, podczas którego praktycznie każdy się zaraził wirusem. A teraz, podobno 16.12 miał pozytywny test, a 17 i 18 pojawiał się w tłumie osób (między innymi na evencie swojej fundacji, gdzie było mnóstwo dzieci). To jest człowiek, który owszem, w tenisa gra świetnie, natomiast oprócz tego jest po prostu nieodpowiedzialnym bucem. Mam nadzieję, że jeśli zagra w Australii, to sromotnie przegra.
kasia
4 miesiące temu
Co ona plecie? Rezygnacja z norm prawnych??? Czy stworzenie specjalnego prawa dla jej męża, bo umie grać w tenisa? A ja umiem grać na skrzypcach, to powinnam wymagać specjalnych praw dla siebie?
TKN
4 miesiące temu
Ma rację kobieta. Powinni go z miłością i szacunkiem poddać kwarantannie lub deportować.
Suzie
4 miesiące temu
A to co Djokovič wygaduje na temat kobiet, jego agresja na korcie, wyzwiska - to jest miłość i szacunek?
Go_sc
4 miesiące temu
Kasowanie komentarzy przez ten portal jest przeze mnie regularnie dokumentowane. To już kilkanaście miesięcy czystego materiału dowodowego. Z godzinami i minutami. Przed i po. Udokumentowane w ODPOWIEDNI sposób. Zwłaszcza dzisiaj. Pozdrawiam cenzorów. Nie nazywajcie się dziennikarzami i nie ośmielajcie się walczyć o coś takiego jak wolność słowa.
Najnowsze komentarze (130)
Marta
4 miesiące temu
O co tyle szumu, przeciez to zwykly czlowiek jak my wszyscy a to, ze zgrabnie nauczyl sie odbijac pileczke nie swiadczy, ze wolno mu wiecej, to chore !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gosć
4 miesiące temu
Ciekawe czy jakby sie tam zaraził koroną i leżał w szpitalu, czy teź by tak mowiła???
Rita
4 miesiące temu
Reszta tenisistów powinna go głośno poprzeć, stop segregacji!!! Przecież jeśli się szczepisz jesteś odporny
Kjg
4 miesiące temu
Jakoś jego szacunku do norm i zasad nie widać
Małgola 2000
4 miesiące temu
Powinni go wydalić, żadnych wyjątków,won.
ines
4 miesiące temu
fajny facet i ma fajna myslaca rodzine jest nas coraz wiecej nie wygracie z nami szczepy i naganiacze nie macie szans
Holenderka
4 miesiące temu
mentalnosc wschodnioeuropejska, arogant, ktory juz dawno stracil kontakt z rzeczywistoscia i uwaza sie za lepszego od innych.
Kovalski Djok...
4 miesiące temu
Fajnie!
Agnieszka
4 miesiące temu
TEJ SZCZEPIONCE MÓWIMY NIE!
To jest
4 miesiące temu
To jest bełkot.
Kamil
4 miesiące temu
Ciekawe ze nazywacie go „koronasceptycznym”, a jak polski LEKARZ jest sceptyczny to foliarz i średniowiecze. Jak zawsze hipokryzja level master na tym portalu.
Jom
4 miesiące temu
Jeśli szanujesz drugiego człowieka to postepuj zgodnie z prawem. Jesteś tam gościem tylko. Zachłanność nie ma granic. I ta hipokryzja!!!
izzy88
4 miesiące temu
mądra żona
Uchh
4 miesiące temu
Bezczelny on jest - albo oszust albo cham bez szacunku dla innych. Twierdzi ze miał 16 grudnia dodatni wynik testu, a dzień później brał udział w dużej imprezie zamiast siedzieć w izolacji. Najprawdopodoniej ogóle niw miał żadnego covida, tylko sfałszował test, żeby twierdzić w Australii, ze jest niedawnym ozdrowiencem i nie może sie jeszcze zaszczepić
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie