Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Zrezygnowana Małgorzata Rozenek biadoli w studiu Patryka Vegi. "JA NIE CHCEM JUŻ GRAĆ W FILMACH!"

194
Podziel się

Długie wakacje w Tulum w jakiś sposób sprawiły, że Małgorzata Rozenek utraciła swój "warsztat aktorski". Wychodzi na to, że celebrytka raczej nie dostanie Złotego Lwa za rolę w filmie Vegi...

Zrezygnowana Małgorzata Rozenek biadoli w studiu Patryka Vegi. "JA NIE CHCEM JUŻ GRAĆ W FILMACH!"
Zrezygnowana Małgorzata Rozenek biadoli w studiu Patryka Vegi (Instagram)
bDIuMVFh

Małgorzata Rozenek przez kilka długich tygodni byczyła się ze swoją rodziną w Tulum. "Perfekcyjna pani domu" relacjonowała całą wyprawę w mediach społecznościowych i zdołała nawet wywołać kilka małych skandali... Gdy po miesiącu plażowania wróciła do Warszawy, od razu zrobiła tournée po salonach piękności (obowiązkowo w towarzystwie paparazzi), a dopiero później zabrała się do pracy.

Muśnięta meksykańskim słońcem Gonia trafiła w końcu do studia, gdzie pracuje nad filmem Patryka Vegi. Celebrytka musiała dograć swój głos do kilku scen w filmie, ale szło jej to wyjątkowo opornie. Rozenek szukała pocieszenia u reżysera, lecz ten skwitował jej roztargnienie śmiechem....

bDIuMVFj
Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan: "Ćwiczę swoje role z Radosławem"

To co Patryku, jak to było: dobrze było czy jakoś inaczej? Ja przyszłam po porady reżyserskie. Już wiem, dlaczego opóźniamy premierę tego filmu! - wyznała Rozenek w towarzystwie Vegi.

Małgorzata podejmowała kolejne próby, ale jak sama stwierdziła, jej "warsztat aktorski" wyparował po urlopie.

bDIuMVFp

Nie no, no bo po prostu tam grałam i wkładałam w to całe swoje serce, żeby zagrać to wiarygodnie. Osobę pod wpływem alkoholu... I teraz muszę to zagrać. Nie pamiętam, jak to się robi, ja NIE CHCEM już grać w filmach! - dodała.

No to fajnie, że się przed chwilą na kolejny film umówiłaś, gratulacje - skwitowała ironicznie jej asystentka, która nagrywała InstaStory.

Jesteście ciekawi jak Gonia zaprezentuje się w "dziele" Patryka Vegi?

bDIuMVFq
bDIuMVFr
bDIuMVFK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(194)
Ter
2 tyg. temu
Nie chce a nie chcem ortografia się kłania Malgosks
Gosiofil
2 tyg. temu
Małgorzata Rozenek (ur. w 1978 r.) w 1999 r. rozpoczęła 5letnie studia stacjonarne na UW- wydział prawa i administracji, kierunek PRAWO. Na początku studiów poznała i poślubiła przyszłego prawnika Łukasza Bukaczewskiego (ur. w 1979r.), a krótkie małżeństwo zakończyło się rozwodem. W 2003 r. pod koniec studiów poślubiła Jacka Rozenka (ur. w 1969 r.). W 2004 r. w wieku 26 lat obroniła pracę magisterską z PRAWA RODZINNEGO 'Treść i charakter prawny majątkowy między małżonkami' i uzyskała tytuł PRAWNIKA. W 2013 r. wzięła rozwód z Jackiem Rozenkiem i za kilka lat ślub z Majdanem (ur. w 1972 r.). Szybka jest! Tytuł jej pracy doktorskiej to 'Rozdzielność majątkowa z wyrównaniem dorobku'. Dr Gosiu, brawo! Masz w małym paluszku swe rodzinne prawo, również prawo do błędu. Pośladki super! Nóżki ideał!
Gonia
2 tyg. temu
Tu dzieci piszą komentarze, taki śmietnik, że się tego czytać nie da.
bDIuMVFL
w Tulum
2 tyg. temu
Stępieńkowie nositorbaki wylegują się przy basenie zwanym kaczką, a nositorba wsadza (bo musi) jedną rękę w majtasy Robaczesi, drugą rękę w swoje majtki i zaczyna masowanie kindybała, śliniąc się na widok młodziutkiej, pięknej Rosjanki, która w skąpym bikini położyła się niedaleko leżącego przy nositorbie ciała babci Dosi Robaczesiowej… Rabczesiowa udaje, że nie widzi tego, bo wie, że kiedy podskoczy, to się rozpadnie i zostanie skremowana kremem wybielającym do plam opadowych.
kwiaty
2 tyg. temu
Ale oni maja z was bekę, teraz całą niedzielę będziecie ich przeżywać. Małgoniu, ślicznie wyglądasz, pachniesz i grasz.
kobity pudła
2 tyg. temu
Mamy taki problem pewien, jakby tu to powiedzieć. Nasi mężowie, konkubenci i synowie kochają się w tej wampirzycy Rozenkowej, mówiom że to wamp jest i mają jej zdjęcia w telefonach i do tych zdjęć się modlą zanim przyjdom do nas do łóżek. My to już tu nie możemy tego doświadczać, jeszcze przed wielkom nocom, gdy tyle roboty w domu, a jak mamy ich przekonać, że ona nie jest wampem, nie jest, nie jest! Uwierzcie nam! I ty Radek też uwierz, prosimy w imieniu Doroty Stępoty, bo ona to już nawet prosić się wstydzi. A kocha cię to nie brzydź się jej i doceń kobiecinę co ci leży ptak.
Aga
2 tyg. temu
Trzeba mieć ogromne kompleksy i słabą psychikę, żeby skomleć w kółko o niepisanie komentarzy wyśmiewających Dodę. Wandzia i Dodzia jesteście żałosne.
gambit k
2 tyg. temu
-czytając wasze bidne komentarze, smutne hejtusie przepięknej Małgorzaty R.M. (42 l.), wyobrażam sobie wasze obnazone twarze bez masek, plery skulone nad klawiaturą i nie mogę przestać się śmiać buuuuahahahahahahahaha
ZOCHA
2 tyg. temu
USTĘPIENIE Z JOKEREM SIEDZĄ I PŁODZĄ NEGATYWNE KOMENTARZE O PIĘKNEJ MAŁGONI.
Katka
2 tyg. temu
Starość w wydaniu babci Dody, to jakiś koszmar. Te jej komentarze pełne bezradnej zazdrości o Małgonię. XDXDXD
ale chała
2 tyg. temu
ale CHAŁA... purchawka Doda.... sama poCHLEBne komentarze sobie pisze i hejtuje Małgonię. To już nie jest do wyleczenia.
Prawda boli
2 tyg. temu
Pewnie mu ciagnie
FOTTITI!
2 tyg. temu
FOTTITI SFIGATO Małgorzato Majdanek...
bDIuMVFD
Zenek
2 tyg. temu
Nie ma slowa chcem.
...
Następna strona
bDIuMVGf