Sobota 10.12.2011

Polskie dziedziczki: Grycanki jak... Kardashianki?

Marta Grycan Wiktoria Grycan Weronika Grycan

Polskie dziedziczki: Grycanki jak... Kardashianki?

Czy Polska będzie miała wkrótce własną rodzinę Kardashian? Jeżeli tak, to dość specyficzną. Do grona celebrytów próbują ostatnio dołączyć Grycanki. Marta Grycan, synowa właściciela znanej w całej Polsce firmy, już od dawna regularnie pojawia się na salonach i przyjaźni z celebrytami - na przykład z Dodą. Ostatnio coraz częściej towarzyszą jej dwie córki - Wiktoria i Weronika Grycan. Siostry pokazały się na pokazie Ewy Minge, Paprockiego i Brzozowskiego a także na wieczorze inaugurującym kolekcję Christiana Louboutina w Salonie Moliera. Za każdym razem Grycanki miały na sobie oczywiście kreacje warte po kilka tysięcy złotych.

Wiktoria Grycan, młodsza z dwójki dzieci milionerów, rozpoczęła karierę modelki XXL. Piętnastoletnia "dziedziczka" wzięła niedawno udział w pokazie Agnieszki Maciejak, a także wystąpiła w nagiej sesji dla magazynu Viva! Moda.

Oto zdjęcia Grycanek z ostatnich imprez i oficjalnych gal. Widać, że marzy im się już kariera w show biznesie. Myślicie, że uda im się wypromować?

Polskie dziedziczki: Grycanki jak... Kardashianki?Polskie dziedziczki: Grycanki jak... Kardashianki?Polskie dziedziczki: Grycanki jak... Kardashianki?Polskie dziedziczki: Grycanki jak... Kardashianki?Polskie dziedziczki: Grycanki jak... Kardashianki?Polskie dziedziczki: Grycanki jak... Kardashianki?Polskie dziedziczki: Grycanki jak... Kardashianki?Polskie dziedziczki: Grycanki jak... Kardashianki?Polskie dziedziczki: Grycanki jak... Kardashianki?Polskie dziedziczki: Grycanki jak... Kardashianki?Polskie dziedziczki: Grycanki jak... Kardashianki?

Komentarze (6764)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 6764
Odpowiedz zgłoś
gość 10.12.2011 13:06
błagam , kardashianki przynajmniej jakoś wyglądaja..
Odpowiedz zgłoś
gość 10.12.2011 13:06
one we trzy nie mieszczą się w obiektywie....
Odpowiedz zgłoś
gość 10.12.2011 13:08
majac 15 lat patrzymy czy ktos jest ladny,majac 26 lat szuka sie bratniej duszy!!
Odpowiedz zgłoś
gość 10.12.2011 13:08
przynajmniej nie wstrzykują sobie tłuszczu w pośladki :D
Odpowiedz zgłoś
gość 10.12.2011 13:08
oj te miliony to chyba ostro w kilogramy idą
Odpowiedz
97 34
zgłoś
kocurrr... 10.12.2011 13:09
Nom...dorodne prosiaczki...jak ktoś lubi, to czemu nie;)
Odpowiedz
60 34
zgłoś
gość 10.12.2011 13:09
O moj Boze toz to smiech na sali...........
Odpowiedz
97 30
zgłoś
osabzy 10.12.2011 13:09
One wyglądają jak jakieś złe siostry kopciuszka!!!
Odpowiedz
72 32
zgłoś
dygus 10.12.2011 13:10
o.k. jestem gruby,mam pare kilo więcej ,ale te prosiaczki to dopiero jest wesołe
Odpowiedz
47 32
zgłoś
gość 10.12.2011 13:11
sa chyba glownymi konsumentkami swoich produktów:D
Odpowiedz
37 29
zgłoś
gość 10.12.2011 13:11
obrzydliwe kaszaloty ale kasa jest
Odpowiedz
34 30
zgłoś
gość 10.12.2011 13:11
tak, kutwa, tylko tego brakuje żeby promować grubasów
Odpowiedz
37 25
zgłoś
gość 10.12.2011 13:11
która z nich ma 15 lat????????/
Odpowiedz
28 25
zgłoś
gość 10.12.2011 13:12
czemu nie zainwestują w dietetyka jakiegoś? są koszmarnie grube.
Odpowiedz
29 23
zgłoś
gość 10.12.2011 13:12
boże niech te dziewczynki już tyle nie jedzą
Odpowiedz
27 24
zgłoś
gość 10.12.2011 13:12
A wy mówicie o Farnie, że jest gruba : |
Odpowiedz
20 23
zgłoś
gość 10.12.2011 13:13
okropne! miec tyle kasy i nic ze sobą nie zrobić!
Odpowiedz
16 25
zgłoś
gość 10.12.2011 13:13
chyba od jedzenia tych lodów takie pyzy!!!
Odpowiedz
21 23
zgłoś
gość 10.12.2011 13:13
Wstydu nie maja te panny!!!Takie salcesony na salony!!!!!
Odpowiedz
12 13
zgłoś
gość 10.12.2011 13:13
one chyba lustra nie maja
Odpowiedz
15 14
zgłoś
gość 10.12.2011 13:13
Rodzina potworów!!!!O BOŻE widziszi nie grzmisz!!!!
Odpowiedz
11 12
zgłoś
gość 10.12.2011 13:13
ja nie moge.. Trudno rozpoznać która to matka a która córka;////
Odpowiedz
18 12
zgłoś
gość 10.12.2011 13:14
Do tuszy nic nie mam. Ale dziwi mnie, jak to jest, że wystarczy mieć bogatych rodziców i z automatu staje się celebrytą... Kiedyś trzeba było się trochę wysilić, żeby być sławnym, a teraz? Kasa załatwia wszystko.
Odpowiedz
20 10
zgłoś
gość 10.12.2011 13:14
Pudelku, Ty je wypromujesz w ciągu jednego miesiąca. Wystarczą jeszcze trzy artykuły i będziemy mieć nowe celebrytki. Pewnie teraz skaczą ze szczęścia, że je nareszcie zauważyłeś. Artykulik wydrukowany, oprawiony i wisi nad łóżkiem każdej z sióstr i oczywiście nad mamy :D
Odpowiedz
8 9
zgłoś
gość 10.12.2011 13:14
lody zrobiły swoje:)
Odpowiedz
8 4
zgłoś
gość 10.12.2011 13:14
hmmmm pieniądze szczęścia nie dają :P - jakieś takie pasztetowe z tych pań - niech troszkę poćwiczą, zadbaja o siebie - mają za co :P
Odpowiedz
12 5
zgłoś
gość 10.12.2011 13:14
byly sobie swinki trzy, swinki trzy, lallalalal
Odpowiedz
15 4
zgłoś
gość 10.12.2011 13:14
Ja dziekuje.Mam 50 lat i nie zazdroszcze im mlodosci.Maja po trzy brody!To nieszczesliwe kobiety.
Odpowiedz
10 2
zgłoś
gość 10.12.2011 13:15
nie popieram promowania chudzielców, ale sorry---mieć tyle kasy i tak się zaniedbać??? ;/;/;/ aż oczy bolą!!!!!!!!!! Trochę ciała nie zaszkodzi, ale to jest po prostu niesmaczne !!!!!
Odpowiedz