Piątek 04.04.2008

Piasek naprawdę kochał Michała Piroga?

Andrzej Piaseczny Piasek Michał Piróg

Piasek naprawdę kochał Michała Piroga?MJ/ FORUM

Popularny niegdyś Andrzej "Piasek" Piaseczny wrócił właśnie z dalekiej podróży do Indii. Chciał w spokoju przemyśleć ostatnie lata swojej kariery. Piosenkarz przyznaje, że znów jest samotny, ale praktyki Wschodu pomogły mu pogodzić się z samym sobą. Po raz pierwszy mówi (prawie) otwarcie o swoim związku z Michałem Pirogiem:

Życie ze mną jest trudne. Zawód, jaki uprawiam, to nieustanne bycie w drodze. Jej górki i dołki. Przez pięć lat byłem bardzo mocno związany z kimś, kto wydawał się idealny do tego, byśmy się mogli razem zestarzeć. A jednak się rozeszliśmy. Nie wyszło, tak się przecież zdarza. Przyznam się, że długie lata bałem się samotności. Rozstanie z tym człowiekiem wyzwoliło we mnie paniczną niemal potrzebę znalezienia kogoś bliskiego. Teraz, natychmiast! To minęło na szczęście. Doceniłem bycie samemu. I na razie mieszkam sam, ale nie chciałbym tego do końca życia. Wiem, że moje poszukiwania domu, przeprowadzki, to może być trudność dla partnera - wyznaje w wywiadzie dla magazynu Viva.

Zapytany wprost przez dziennikarza o Michała Piroga i ich wspólne zdjęcia, które zostały opublikowane przez "plotkarski portal" (wciąż nie wiemy, dlaczego gazety mają problem z pisaniem słowa "Pudelek", my ich przecież cytujemy), Piasek odpowiada wymijająco:

Pewnych rzeczy o sobie nie mówię. Nie znaczy, że się do swojego życia nie przyznaję. Ja tylko już dziś o tym milczę. A jeśli piszą o mnie prawdę? To jest moja prawda.

Piasek naprawdę kochał Michała Piroga?Bravo

Komentarze (1012)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1012
Odpowiedz
31 7
zgłoś
gość 04.04.2008 08:11
lubie piaska
Odpowiedz
3 9
zgłoś
gość 04.04.2008 08:11
cekiniarz
Odpowiedz
6 8
zgłoś
Kasiorek Ładziorek 04.04.2008 08:13
pieróg do domu... farejer !!
Odpowiedz
29 10
zgłoś
gość 04.04.2008 08:15
Gej nie gej ale śpiewa ładnie!!
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 04.04.2008 08:15
iobo pl
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 04.04.2008 08:17
hahaha tu dota
Odpowiedz
4 13
zgłoś
gość 04.04.2008 08:19
a kiedys tak mocno go lubiłam:(
Odpowiedz
10 5
zgłoś
gość 04.04.2008 08:28
Ma to cos! w sobie! i zawsze bedzie mial !!!!
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 04.04.2008 08:30
A ile ta Mirka byla od niego starsza ,ze robiono taka afere?20,30 lat?
Odpowiedz
3 5
zgłoś
gość0000 04.04.2008 08:31
Ładnie, nie wiedziałam ze piasek jest gejem;/ szok ;/
Odpowiedz
6 4
zgłoś
azm 04.04.2008 08:33
znaczy, że co....., że Piasek ...to...gej??..???
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 04.04.2008 08:35
a w czym tu sensacja?!!!!! jak zwykle kupa niejasności i tyle!!!!! niesamowitym przestępstwem są zdjęcia z tym czy tamtym!!!!!
Odpowiedz
9 2
zgłoś
Tayger 04.04.2008 08:40
Świetny człowiek, świetny kumpel, świetny piosenkarz..... i to chyba się w tym wszystkim liczy najbardziej. Z kim chce się zestarzeć to tylko jego prywatna sprawa i jego bisnes. Niech każdy zajmie się swoim życiem. Cieszę się bardzo, że niedługo [już w poniedziałek] będę mógł kupić i posłuchać Jego najnowszej płyty "15 dni" - a właściwie 3 w jednym [w tym DVD]. Najlepsza składanka roku :D Najładniejsze pieśni z 15 lat Jego twórczości.
To jest właśnie ważne ..... Jego twórczość, to że Jego pieśni dodają romantycznych barw w naszym życiu ... a nie włażenie butami w czyjąś prywatność.
Odpowiedz
7 2
zgłoś
gość 04.04.2008 08:41
Piasek jest spoko
Odpowiedz
4 0
zgłoś
gość 04.04.2008 08:41
kurcze , nie wiedziałam , że Piasek jest gejem .........
Odpowiedz
5 3
zgłoś
gość 04.04.2008 08:41
uwazam ze Piasek nie ma czego zalowac
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 04.04.2008 08:41
a to Piasek jest gejem..??
Odpowiedz
5 2
zgłoś
gość 04.04.2008 08:42
gej , czy nie i tak go bardzo lubię ( chociaż wolę słuchać niż oglądać )
Odpowiedz
5 2
zgłoś
sl 04.04.2008 08:49
kurcze kolejny protal z tym samym newsem :O nie stac was na nowe ? musicie powielac starocie z wczoraj?:o...a co do Piaska to jest spoko gosciem ...i nic nikomu do tego kogo kocha a kogo nie:)
Odpowiedz
4 2
zgłoś
slawcia 04.04.2008 08:52
7.04. wychodzi plyta Piaska... cudowna skladanka na jubileusz 15 lecia spiewania:) ..@ cd i 1 dvd...serdecznie polecam i zaparszam do sklepow:)
Odpowiedz
1 3
zgłoś
gość 04.04.2008 08:53
jest biseksualista...nie wiedzialam;)
Odpowiedz
3 3
zgłoś
gość 04.04.2008 08:55
jest bioseksualistą ,nie tylko gejem , i cóż z tego :)
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 04.04.2008 08:55
Z tego zdjęcia wynika tylko, że może razem pili piwo, albo Piróg szczerzył się do fotografa....Naciągany tekst.....
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 04.04.2008 08:55
sxorki biseksualistą
Odpowiedz
4 1
zgłoś
gość 04.04.2008 08:57
To bylo o Mirce wy pseudo dziennikarze. Ani z powołania ani z zawodu .. jedynie pajace.
Piasek jestes super, Ty wiesz ;) Inteligentnie od wielu lat nie dajesz sie sprowokowac tym załosnym plotkom.. A przecież my swoje wiemy, co nie?;)
Spiewaj dalej tak pięknie, badz dalej taki cudowny i ciepły jak jestes ;) Przeubóstwiam Cie :*
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 04.04.2008 08:59
boze swiety. to niech sie starzeje i co z tego ?!
chodzi o samotnosz jestem kobjeta a wiem oczym mwi
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 04.04.2008 09:00
JEGO ZYCIE... JEGO SPRAWA!!!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Imperial_Dragon 04.04.2008 09:01
kij w to że ma takie upodobania a nie inne.
dla mnie liczy sie jako człowiek...
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 04.04.2008 09:02
jestem w szoku niewiedzialamze piasek jest gejema tym bardziej pierog w programie pokazuje ze bardzo lubi laski i go jaraja szok
Odpowiedz
0 4
zgłoś
gość 04.04.2008 09:03
ojei, nawet nie wiedzialam ze Piasek to pedal!
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1012