Angelina Jolie NIE UMAWIA SIĘ z nikim od 10 LAT. Po rozstaniu z Bradem Pittem całkowicie poświęciła się dzieciom. "Życie mnie połamało"

Choć od rozstania Angeliny Jolie i Brada Pitta minęła niemal dekada, aktorka dopiero teraz zdecydowała się na szczere wyznanie dotyczące swojego życia uczuciowego. Okazuje się, że od tamtej pory nie umówiła się z nikim na randkę.

Angelina Jolie NIE UMAWIA SIĘ z nikim od 10 LATAngelina Jolie NIE UMAWIA SIĘ z nikim od 10 LAT
Źródło zdjęć: © Getty Images

Historia miłości Angeliny Jolie i Brada Pitta przez lata elektryzowała cały Hollywood. Poznali się w 2004 roku na planie filmu "Pan i Pani Smith", a ich związek błyskawicznie stał się jednym z najgłośniejszych na świecie. Para wspólnie wychowywała szóstkę dzieci - Maddoxa, Paxa, Zaharę, Shiloh, Knoxa i Vivienne – a w 2014 roku powiedziała sobie sakramentalne "tak" we francuskiej posiadłości.

Agnieszka Kaczorowska przekonuje w rozmowie z ekspertką: "Szczęśliwy rodzic to SZCZĘŚLIWE DZIECKO" (WIDEO)

Para była razem 12 lat. Sielanka nie trwała jednak długo. Już dwa lata po ślubie Jolie złożyła pozew o rozwód, rozpoczynając jedną z najgłośniejszych batalii sądowych w Hollywood. Spór o opiekę nad dziećmi i podział majątku ciągnął się przez lata, a formalny rozwód został sfinalizowany dopiero pod koniec 2024 roku.

W międzyczasie relacje Brada Pitta z częścią dzieci uległy znacznemu pogorszeniu. Zagraniczne media od dawna donoszą, że niektóre z nich przestały posługiwać się nazwiskiem ojca, wybierając wyłącznie nazwisko Jolie. Sam Pitt od kilku lat układa sobie życie u boku projektantki biżuterii Ines de Ramon.

Angelina Jolie o życiu po rozstaniu z Pittem

Choć Angelina Jolie promuje obecnie swój najnowszy film "Couture", w ostatnim wywiadzie więcej niż o pracy mówiła o swoim życiu po rozstaniu. W rozmowie z Yahoo Entertainment aktorka przyznała, że od rozwodu z Bradem Pittem nie związała się z nikim i nawet nie próbowała budować nowej relacji.

Nie umawiałam się z nikim od czasu rozwodu, czyli już od dekady

- wyznała.

Jak tłumaczy, przez ostatnie lata całą swoją uwagę poświęcała dzieciom, a życie uczuciowe zeszło na dalszy plan.

Myślę, że muszę znów zacząć żyć. Być znowu wolna. W pewnym sensie życie trochę mnie połamało

- powiedziała.

Aktorka zdradziła również, że przechodziła kryzys wieku średniego, a ogromny wpływ na jej sposób patrzenia na świat miały dorastające córki.

Rozmawiają ze mną jak młode kobiety i widzę, czego dla nich chcę. Widzę też, czego nie chcę, by straciły i czego chciałabym, by się trzymały. To przypomina mi także, co sama mogłam utracić. Myślę, że w pewnym sensie one przywracają mi dawną mnie

- tłumaczyła.

Dla laureatki Oscara macierzyństwo wciąż pozostaje najważniejszym elementem życia. Jednocześnie przyznaje, że powoli zaczyna odnajdywać siebie poza rolą mamy.

Moje pragnienie, by dzieci miały w sobie siłę, otwartość, łagodność, wiarę i zadziorność, przypomina mi o tym. (...) Otwiera się dla mnie przestrzeń, by znowu być kobietą, a nie wyłącznie mamą

- podsumowała.

Kibicujecie jej?

Angelina Jolie i Brad Pitt
Angelina Jolie i Brad Pitt © Getty Images
Angelina Jolie z dziećmi
Angelina Jolie z dziećmi © Getty Images
Angelina Jolie
Angelina Jolie © Getty Images
Angelina Jolie
Angelina Jolie © Getty Images
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą