Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska uciszają plotki o ROZSTANIU romantyczną sesją w Pradze: "Takie powroty uwielbiam..." (FOTO)

61
Podziel się:

"Złote dzieci" polskiego show biznesu najwyraźniej postanowiły dać sobie kolejną szansę na wspólną przyszłość. Spadł wam kamień z serca?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska uciszają plotki o ROZSTANIU romantyczną sesją w Pradze: "Takie powroty uwielbiam..." (FOTO)
(Fot. Instagram)

Po wielu miesiącach kreowania na Instagramie obrazu idealnego związku, w relacji Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej zaczęło się robić ciekawie. Między narzeczonymi doszło ponoć do pierwszych poważnych spięć. Po intensywnej kłótni z ukochanym Wiktoria miała wpaść nawet w histerię na planie Rodzinki.pl.

Zdrójkowski uspokajał co prawda tabloidy, twierdząc, że "na razie do rozstania jeszcze nie doszło", jednak czyny Gąsiewskiej mówiły więcej niż tysiąc słów. Celebrytka "odobserwowała" swojego partnera w mediach społecznościowych, co powszechnie interpretowane jest wśród współczesnej młodzieży jako "pocałunek śmierci".

Wygląda jednak na to, że wszyscy, którzy liczyli na porządną medialną burdę i publiczne pranie brudów, będą musieli póki co obejść się smakiem. Z najnowszych zdjęć opublikowanych przez nastoletnich narzeczonych wynika bowiem, że ich uczucie kwitnie w najlepsze na tle wspaniałej czeskiej Pragi.

"Takie powroty uwielbiam" - podpisała jedną z fotografii Wiktoria, nawiązując do tego, że para w zeszłym roku również odwiedziła Czechy w grudniu.

Niemalże identyczne zdjęcie z równie zdawkowym podpisem widnieje obecnie na profilu Zdrójkowskiego, można więc domniemywać, że "spontaniczna" sesja miała na celu ukrócić jakiekolwiek spekulacje na temat ich problemów w związku. W tandemie młodzi celebryci są bowiem warci dla potencjalnych reklamodawców o wiele więcej niż z osobna.

Zobaczcie najnowsze dowody miłości Zdrójkowskiego i Gąsiewskiej. Przekonujące?

KOMENTARZE
(61)
Zosia
2 lata temu
Fajni, mlodzi ludzie którzy się kochają, miło popatrzeć :)
Row
2 lata temu
Piekna para!
Gość
2 lata temu
Oni nie mają wspólnych kampanii, a akurat ona wystrzeliłaby po rozstaniu jak Wieniawa, więc te złośliwości są niczym niepoparte.
xxx
2 lata temu
"wynika bowiem, że ich uczucie kwitnie" - i po c*uj to "bowiem"!??? Droppa, nie nadużywaj tego słowa! Nie ośmieszaj się!
Gość
2 lata temu
A co dzieje się z Dodą ? Siedzi czy co?
Najnowsze komentarze (61)
Deecytgccghgh
2 lata temu
Dobrana para wyglądacie świetnie powodzenia
Ola
2 lata temu
Fajnie się na nich patrzy
Kok
2 lata temu
Ale widoczne tam na niebie chemtrials. Wake Up ludziki wake up
lolo
2 lata temu
Wiktoria w roli pięknej Reyhan z Przysięgi.... Byłoby cudownie popatrzeć : https://www.youtube.com/watch?v=YrMBpLIelcQ&list=PLrkCesw_4OMxhFpPyo2luKlaXlQYKebcb&index=15
lolo
2 lata temu
Kochani tej roli was obsadzam oczyma wyobraźni w 2020 roku : https://www.youtube.com/watch v=YrMBpLIelcQ&list=PLrkCesw_4OMxhFpPyo2luKlaXlQYKebcb&index=15
nickk
2 lata temu
Stary Karolak ma ochotę na Wiktorię i mąci im tym związku.
Sab
2 lata temu
Co nas obchodzi zezolka i ten dorosły bahor
Adwroc 45
2 lata temu
Kto to jest???
Nastolatka
2 lata temu
Celebrytka "odobserwowała" swojego partnera w mediach społecznościowych, co powszechnie interpretowane jest wśród współczesnej młodzieży jako "pocałunek śmierci"- mam 15 lat, odobserwowanie w mediach społecznościowych nie oznacza końca relacji u większości nastolatków
yeez
2 lata temu
Adam wybacz ale żegnaj sie juz . Ona idzie w Świat ale bez ciebie
Noname
2 lata temu
Jeśli udało im się dogadać to super :) są bardzo pozytywną parą
Bea
2 lata temu
Młodzi,śliczni i bardzo poukładani!Strasznie fajne dzieciaki🌝
komie
2 lata temu
fajnie ;] szczescia mlodzi <3
Ona
2 lata temu
Nie pasują do siebie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie