Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Agnieszka Chylińska rzadko opowiada o małżeństwie i trójce pociech. Co wiemy o tajemniczym Marku i ich życiu z dala od mediów?

159
Podziel się:

Agnieszka Chylińska od lat należy do gwiazd, które niezbyt chętnie dzielą się prywatnością z mediami. Chroniąca miru domowego gwiazda zdradziła jednak kilka szczegółów na temat życia u boku tajemniczego Marka, z którym wychowuje trójkę dzieci. Jak wygląda życie piosenkarki poza sceną?

Agnieszka Chylińska rzadko opowiada o małżeństwie i trójce pociech. Co wiemy o tajemniczym Marku i ich życiu z dala od mediów?
Agnieszka Chylińska rzadko opowiada o życiu prywatnym. Co wiemy o jej rodzinie? (AKPA, Facebook.com)

Agnieszka Chylińska gości w rodzimych mediach już od wielu lat i ma na koncie wiele sukcesów, co zapewniło jej zainteresowanie także ze strony portali plotkarskich. Mimo tego gwiazda konsekwentnie odmawia dzielenia się prywatnością w poczytnej prasie, a jej życie poza sceną pozostaje w dużej mierze tajemnicą. Tak jest do dziś, lecz artystce zdarzało się nieco otworzyć w tym temacie.

Życie prywatne Agnieszki Chylińskiej bez wątpienia interesuje internautów. Gdy zgasną światła i nadchodzi moment powrotu do domu, na artystkę czekają ukochany mąż imieniem Marek oraz trójka pociech: 16-letni Ryszard, 11-letnia Estera i 9-letnia Krystyna. Piosenkarka dba o prywatność tak bardzo, że do dziś nie pochwaliła się zdjęciem ani z ukochanym, ani z pociechami, którym stara się zapewnić spokojne życie.

Małżeństwo Agnieszki, choć podobno momentami nie łatwe, trwa już od 12 lat. Para poznała się przy okazji aktywności Marka dla zespołu O.N.A., a przyszły mąż gwiazdy projektował dla formacji okładki płyt i plakaty. Z racji tego, że nie pokazują się razem, na temat męża Chylińskiej krążyły w sieci przeróżne plotki. Jedną z nich było to, że Marek jest członkiem społeczności romskiej, jednak piosenkarka temu zaprzeczyła.

Mój mąż nie jest Romem! Mój mąż to łysy blondyn z niebieskim okiem - wyznała w rozmowie z portalem Przeambitni.

To, czym jej zaimponował, było ponoć to, że nie miał nic wspólnego ze światem show biznesu i dostrzegł w niej nie gwiazdę, lecz człowieka. Chylińska wspominała wielokrotnie, że u jego boku zaznała normalności, której w pewnym momencie bardzo potrzebowała. Mają też zupełnie inne charaktery, przez co zdarzało im się kłócić, ale po każdej burzy zawsze wychodziło słońce.

Mówiąc o Marku chętnie i serdecznie, przedstawia go w laczkach, z detergentem w ręku, kupującego mięso na schabowe. Domowy Marek to odbicie jej troskliwego ojca. Nareszcie mężczyzna, który gwarantuje stabilność, a przede wszystkim nie przynależy do destrukcyjnego świata, który ciągnął ją na dno - pisał magazyn "Twój Styl".

Zobacz także: Rozenek kłamie, a Edzia odlatuje w kosmos

W sieci krążyło wiele doniesień na temat rzekomego kryzysu, a nawet rzekomych planów rozwodowych pary. Do tej pory Agnieszka ich wprost nie skomentowała, jednak fragment jej książki "Giler, trampolina i reszta świata" wskazywał na to, że para rzeczywiście mogła przechodzić trudne chwile. Komentarz jej menadżerki jasno wskazywał, że piosenkarka sprawnie wplata własne doświadczenia w pisane przez siebie książki. Sama wizja ewentualnego rozstania pozostaje niejednoznaczna.

Agnieszka w swojej twórczości zręcznie przeplata od lat fikcję z własnymi doświadczeniami, przez co jest artystką wiarygodną i szczerą. A ile w tym prawdy? Nigdy nie komentowałyśmy jej życia i tak już zostanie, bo jest to sfera prywatna i powinna być chroniona - powiedziała wówczas Joanna Ziędalska-Komosińska w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Tym, co już od lat łączy małżonków, są natomiast ukochane pociechy. Macierzyństwo nie było jednak proste dla Agnieszki, gdyż sama przyznała, że fakt zostania mamą był "brutalnym strzałem w jej egoizm". Choć chciała to przyjąć do serca jako wspaniałe przeżycie, to stało się to dla niej gorzką lekcją. Wspominała też, że czuła się w tym wszystkim osamotniona i nie było jej łatwo.

Macierzyństwo miało być dla mnie kolejnym sukcesem, rolą, w którą wejdę instynktownie, z radością, zapałem i pewnością siebie. Etapem idealnie wklejonym do mojego ówczesnego życia, gdzie miało być "doklejone" do bieżących spraw jak rodzaj pluszowej przybudówki. Okazało się brutalnym strzałem w mój egoizm, w wieczne dogadzanie sobie w myśl zasady, "bo ja zawsze miałam ciężko"... Musiałam umrzeć, a wraz ze mną wszystko, w co wówczas wierzyłam. Byłam w tym procesie bardzo osamotniona, pogubiona... Dzisiaj mogę powiedzieć, że macierzyństwo mnie uratowało, pomogło odnaleźć w sobie pokłady miłości, o której istnienie siebie samej nie podejrzewałam. Ale to moja historia i mój proces. Proces, który cały czas trwa... - pisała na Facebooku.

Artystka wspomniała też o dzieciach przy okazji tragicznej w skutkach decyzji TK w sprawie aborcji. Choć zaznaczyła wtedy, że sama by się na nią nie zdecydowała, to zakazywanie tego wszystkim kobietom jest nieludzkie. Wówczas zdobyła się na wyznanie dotyczące jej własnych pociech. W książkach gwiazdy przewijał się wątek autyzmu, co, w obliczu słów jej menadżerki, nabrało dla wielu zupełnie innego wymiaru.

Ja nigdy się nie żaliłam i publicznie nie opowiadałam o tym, jak jest mi ciężko z tego tytułu, że dwoje moich dzieci jest dzieciakami szczególnej troski - wyznała w instagramowym nagraniu.

Codzienność z mężem i dziećmi Agnieszka wiedzie z kolei w zaskakująco skromnym domu, w którym trudno doszukiwać się rockandrollowego stylu, z którego jest znana. Wielu uznaje rodzinne cztery ściany piosenkarki za wyjątkowo "swojskie" i dalekie od gwiazdorskich posiadłości, a wśród książek i bibelotów można też natrafić na wizerunki świętych, w tym Matki Boskiej. Nie powinno to nikogo dziwić, bo Chylińska w ostatnich latach ma z Bogiem coraz lepszy kontakt, o czym wspominała wielokrotnie.

Myślicie, że Agnieszka zdecyduje się kiedyś sama uzupełnić własną "medialną" historię?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(159)
kpina
miesiąc temu
skoro ona się nie uzewnętrznia, to ty pudel nie drąż bo brak ci tematów, uszanuj to
ONA
miesiąc temu
Jak nie opowiada i nie pokazuje to znaczy , ze macie nie grzebać i tyle w temacie. Ona pokazuje tylko swoje sceniczne JA
Ania
miesiąc temu
Dziękuje wam za polecenie tutaj blogerki która zdradziła sposób na odebranie bonusowych 4000zl. Dzięki temu wyszłam z cięzkiej sytuacji.. Kto nie odebrał można sobie wyszukać w internecie Korawilska to wyskoczy
ciekawa
miesiąc temu
Dlaczego media milczą na temat protestu i strzelania do rolników w Holandii?
Lili
miesiąc temu
Uwielbiam Agę!
Najnowsze komentarze (159)
Koza
miesiąc temu
Wszystko ok. ale tatuaże na jej ciele przerażają tak jak jej zachowanie. Ciekawa jestem wyglądu Agnieszki za 40 lat.
Iga
miesiąc temu
A jednak można żyć nie pod publiczkę. Super kobieta, wniosla muzykę na wyższy poziom. Myślę że miałaby sporo do opowiedzenia ale po co...od tego ma najbliższych
Tiiiiikiiii
miesiąc temu
Lubię Agnieszkę. To bardzo wrażliwa osoba. A kto krytykuje to niech spojrzy na siebie.
wikary
miesiąc temu
Nie wiem kto to jest ta Chmielińska, ale podobno z różańcem się nie rozstaje.
Babka piaskow
miesiąc temu
Kiedyś dawno temu pokazywała swój dom i mówiła,że mąż jest Romem, a teściowie Romowie podarowali im mieszkanie urządzone w ich stylu i ona, aby nie robić im przykrości nic w nim nie zmienia. I kto tu pieprzy?
Xxx
miesiąc temu
Jej to juz calkiem odbilo
Gucio polska
miesiąc temu
Gdyby nie Kombi to nikt by o niej nie słyszał
Hi, hi,hi
miesiąc temu
A kto ją chciał? Widać taki sam, jak ona.
Alka
miesiąc temu
Chyba żeby zrobić te dzieci musiał zasłaniać jej twarz gazetą, przecież ona robim wszystko, żeby jak najgorzej wyglądać.
mia
miesiąc temu
Uzależnienia swoje zrobiły.
123
miesiąc temu
Jedyna, którą potrafiła swoje życie prywatne nie wystawiać dla publiki. Szacun. Reszta to postawa sceniczna. To przecież artystką.
Polak
miesiąc temu
jej dzieci mają FAS, są podobne do Mai Bohosiewicz.
Hshkk
miesiąc temu
Uwielbiam ją
roman s.
miesiąc temu
musiał dużo grzeszyć i dostał taka pokutę.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie