Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga debiutują jako prowadzące "Dzień Dobry TVN": "Ciekawe, czy będzie między nami ISKRZYŁO"

166
Podziel się:

Jak widać efekty "polowania" Edwarda Miszczaka na nowe prowadzące okazały się sukcesem. Nie obyło się jednak bez kilku krytycznych uwag ze strony fanów programu.

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga debiutują jako prowadzące "Dzień Dobry TVN": "Ciekawe, czy będzie między nami ISKRZYŁO"
Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga debiutują w "Dzień Dobry TVN" (East News)

W Dzień Dobry TVN doszło kilka tygodni temu do kilku zmian personalnych. Z redakcji popularnej śniadaniówki odszedł Piotr Kraśko, który od niedawna prowadzi główne wydanie Faktów tej samej stacji. W obliczu braku partnera w programie i chęci rozwoju porannego show nie poprowadzi już także "reporterka bez granic" Kinga Rusin.

Po tym, jak Kinga Rusin i Piotr Kraśko opuścili redakcję Dzień Dobry TVN zastanawiano się, kto poprowadzi program w ich zastępstwie. Intensywne poszukiwania trwały przez wiele tygodni, a Edward Miszczak nie ukrywał, że "polowanie" na nowych gospodarzy śniadaniówki wciąż trwa. Pojawiały się jednak pewne poszlaki, takie jak jego spotkanie z Agnieszką Woźniak-Starak, które uwiecznili paparazzi.

Zobacz także: Klaudia El Dursi snuje plany o "Dzień dobry TVN": "Panu Edwardowi się nie odmawia"

Wkrótce oficjalnie ogłoszono, że nowymi prowadzącymi programu zostały właśnie Agnieszka oraz obecna w stacji od lat Ewa Drzyzga. W poniedziałek miał miejsce debiut nowej pary prowadzących, który uważnie śledziły zarówno media, jak i wierni fani formatu. Na początku ich pierwszego dnia w nowej roli zaprezentowano materiał-niespodziankę, który przygotowały dla nich pozostałe pary.

Kochane, no to z przytupem, bo Wy jesteście petardy - mobilizowała je Paulina Krupińska.

Prowadzący Dzień Dobry TVN poradzili im między innymi, jak nie zaspać do pracy, a Bartek Jędrzejak nawet wręczył nowym gospodyniom show budziki. Wszystko oczywiście w przyjaznej atmosferze.

Dziękujemy za te wszystkie rady. To też jest mój patent. Ja też nastawiam tych budzików strasznie dużo, potem wchodzę pod prysznic i o nich zapominam, a potem dzwonią - wyznała Woźniak-Starak.

Ciekawe, czy będzie między nami iskrzyło? - wtrąciła Drzyzga. Będą huragany? - dopytywała koleżanki.

A będą kłótnie? - zapytała Agnieszka. To zupełnie tak, jakbyś wchodziła w nowy związek. Nie wiesz, co cię czeka, ale jest ekscytująco - skwitowała.

Pierwszy dzień Agnieszki i Ewy przebiegał raczej bez większych zakłóceń, a w międzyczasie na stronach programu w mediach społecznościowych zaczęły się pojawiać pierwsze recenzje. Co ciekawe, zdecydowana większość okazała się pozytywna dla obu pań i fani chwalili to, jak szybko złapały wspólny język.

"Fajne prowadzące, wiedzą, o czym mówią i to od razu słychać", "Choć przyzwyczajeni byliśmy do duetów mieszanych, Agnieszka i Ewa bardzo mi się podobają", "Bardzo przyjemnie się ogląda nowy damski duet" - czytamy.

Niestety, jak to zwykle bywa, nie zabrakło też kilku bardziej krytycznych głosów. Nie odnosiły się one jednak do profesjonalizmu samych zainteresowanych, lecz do ich... obuwia.

Coś się panie nie dogadały w sprawie obuwia. Jedna w kozakach, druga w sandałkach. Wyglądają groteskowo - napisała jedna z fanek programu i zgodziło się z nią kilka kolejnych osób.

Nie pozostaje więc chyba nic innego, jak życzyć w pracy tylko takich problemów... Jak oceniacie debiut nowych prowadzących?

Ten i inne programy możecie oglądać w WP Pilot!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(166)
Gość
rok temu
Drzyzga w swoim żywiole. Ten program pasuje do niej
Bell
rok temu
Od ósmej jesteśmy w robocie. Jak nimi mieliśmy to oglądać?
anonim
rok temu
Wydają się być spoko babki
üpö
rok temu
Czas pokaze a ze sa dziennikarkami z wieloletnim doswiadczeniem nie musi znaczyc ze wszyscy, czy prawie wszyscy widzowie ich zaakceptuja, ja zycze im jak najlepiej
Życzliwy
rok temu
Czy tylko mnie wkurza to uzywanie, w każdym kontekście, słowa petarda? Ktoś naprawdę myśli, że to jest takie fajne?
Najnowsze komentarze (166)
Gosc
rok temu
Ja już 5 lat nie mogę stanąć na nogi po śmierci męża a kobieta uśmiechnięta ,żartująca ,to była milosc
Prawda
rok temu
W końcu ktoś Drzyzge zabrał z Krakowa i tych głupich programie które prowadziła.. najpierw rozmowy w toku (reżyserowane u udawane) później 36,6 , trochę lepszy format ale tez słaby.. ktoś to oglądał ?
anna
rok temu
Pani Agnieszka i pani Ewa są bardzo przygotowane do programu. Widać, że starają się wypaść jak najlepiej. Musi upłynąć trochę czasu, żeby były bardziej "na luzie". Powodzenia !
Jan
rok temu
Lepiej obie prowadza niz Rusin z Piotrusiem.
Tybet11
rok temu
Obie fajne dziewczyny ale nie pasują razem coś w tym duecie nie gra
Agata
rok temu
No niestety, w takim kraju, jak Polska, w którym kapitalizm jest dość młody, olbrzymie wrażenie robią pieniądze. I dlatego właśnie ludzi tak bardzo interesują tacy ludzie. To wzbudza ciekawość i sensację.
KASIA
rok temu
Najlepszy duet to Pan Prokop i Pani Wellman ale Paniom również życzę powodzenia:)
Warka
rok temu
Aga naturalna i swobodna, a Ewa spięta i kontrolująca. Oby się dotarły, bo trudno się ogląda. Stres Ewy udziela się widzom. Powodzenia dziewczyny!
sdfku
rok temu
Jak obie naraz gdakają,ciężko cokolwiek zrozumieć....
sdfku
rok temu
Jak obie naraz gdakają,ciężko cokolwiek zrozumieć....
sdfku
rok temu
Jak obie naraz gdakają,ciężko cokolwiek zrozumieć....
sdfku
rok temu
Jak obie naraz gdakają,ciężko cokolwiek zrozumieć....
njxfhht
rok temu
"Rozmowy w Toku" na żywo......porażka.
njxfhht
rok temu
"Rozmowy w Toku" na żywo......porażka.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie