Goss
|
aktualizacja

Agnieszka Woźniak-Starak nie zrezygnuje z nazwiska zmarłego męża? "Nie przeszło jej to przez myśl"

139
Podziel się

W sierpniu ubiegłego roku dziennikarkę spotkała ogromna tragedia, która z pewnością nie pozostała bez wpływu na jej przyszłość. Słuszna decyzja?

Agnieszka Woźniak-Starak nie zrezygnuje z nazwiska zmarłego męża? "Nie przeszło jej to przez myśl"
Czy Agnieszka Woźniak-Starak wróci do poprzedniego nazwiska? (East News)

Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła w sierpniu zeszłego roku ogromną tragedię. W wyniku śmierci męża dziennikarka wycofała się z życia publicznego i zawiesiła wszystkie zawodowe projekty. W jedynym z wywiadów, których dziennikarka udzieliła po tych wydarzeniach, Agnieszka wyznała, że "nie wyobraża sobie wrócić do rozrywki". Ostatecznie wybrała pracę w radiu, gdzie prowadzi teraz autorską audycję.

Od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka minęło już kilka miesięcy, jednak dopiero niedawno dziennikarka postanowiła wrócić do pracy. Zaczęła od poprowadzenia premiery filmu Sala samobójców. Hejter, gdzie podzieliła się nawet kolejną, dość trudną historią ze swojego życia.

Po powrocie Agnieszki do mediów wiele osób zastanawiało się, czy dziennikarka będzie teraz ponownie występować pod poprzednim nazwiskiem. Choć jest to dość delikatna kwestia, to pojawiły się pogłoski, że taki krok miałby ostatecznie zamknąć ten bolesny rozdział w jej życiu. Nazwisko Szulim w końcu nie tylko przyniosło jej sławę, lecz także nie kojarzyłoby się ze śmiercią Piotra, którą dziennikarka bardzo mocno przeżyła.

Okazuje się, że mimo plotek Agnieszka nie ma takich planów, o czym informuje Fakt. Pogłoski na temat tego, że dziennikarka miałaby wrócić do poprzedniego nazwiska, zdementowała w rozmowie z tabloidem osoba z jej otoczenia.

Od razu usłyszeliśmy, że Aga nie widzi powodu, by to robić. Nawet nie przeszło jej to przez myśl ze względu na miłość, jaką czuła i nadal czuje do Piotra - twierdzi tajemniczy informator.

Udało nam się potwierdzić informacje tabloidu:

To prawda. Agnieszka nie zamierza zmienić nazwiska i nawet o tym nie myślała. To część Piotra, która zawsze będzie przy niej - zdradza nasze źródło.


Przypomnijmy, że do wypadku z udziałem Piotra Woźniaka-Staraka doszło w sierpniu zeszłego roku na jeziorze Kisajno. Po pięciu dniach poszukiwań odnaleziono ciało producenta filmowego i przekazano do identyfikacji oraz obdukcji. Jego pogrzeb obył się pod koniec sierpnia w Konstancinie-Jeziornie.

KOMENTARZE
(139)
Inka
3 tyg. temu
To nie jest jej były mąż. Byłym mąż staje się po rozwodzie. Jej mąż umarł. Wdowy zwyczajowo nie zmieniają nazwisk.
Jula
3 tyg. temu
Głupoty piszecie . Od kiedy wdowa zmienia nazwisko ? Temat z d..y wyciągnięty
Jaaaaaa
3 tyg. temu
Dajcie spokój! Niby dlaczego miałaby zmieniać nazwisko? O czym w ogóle mowa? Zgłupieliście do reszty? Czy w przypadku Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej też pozwolilibyście sobie na podobne insynuacje? No ludzie!!! Jak tak można???
Kiki
3 tyg. temu
Ma do tego prawo
Ivi
3 tyg. temu
Pierwszy raz słyszę że żona po śmierci męża ma zmienić nazwisko. Jest wdową A nie rozwódką.
Najnowsze komentarze (139)
gosc
2 tyg. temu
potem 3 maz i 3 czlonowe zrobi
Oskar
2 tyg. temu
Ona poluje od dawna na teścia....... tego od milionów. Mąz był droga do celu, niestety.
She
3 tyg. temu
Ale obrączkę od razu zdjęła.
To co
3 tyg. temu
Zmienia zainteresowania na pieski, żeby nie skończyła jak Willas, kocham psy ale wszystko musi mieć umiar
Wek
3 tyg. temu
Co by znaczyła bez nazwiska?
RMII
3 tyg. temu
Podrzędna prezenterka, niezbyt lubiana, prowadząca denne programy typu BB raptem, po śmierci męża, ze zwykłej wyrobnicy telewizyjnej stała się wielką gwiazdą !
Gość
3 tyg. temu
Jest wdową! Co to są za bzdury kompletne! Dlaczego miałaby zmienić nazwisko?
Rocco
3 tyg. temu
Ona ma depresje, bo dziecka nie ma!
TunaTuna
3 tyg. temu
Nazwisko wzięte od teścia nie będącego ojcem A ojczymem jej męża, tylko dlatego że jest bogaty..słabe
Rostock
3 tyg. temu
Dlaczego kobiety, w tym wydawałoby się inteligentne,robią sobie takie usta które mocno sugerują że nie służą jedynie do jedzenia ale oferują znacznie więcej..jakiś kompleks, oferta ? Smutne jak nisko się cenią..
Didi
3 tyg. temu
Najwieksze zyciowe osiągnięcie agnieszki czyli wejscie do rodziny milionerów, a wy sugerujecie zmianę nazwiska czyli porzucenie status symbol, akurat...
Dyr
3 tyg. temu
Takie jest zycie starej pudernicy
Gabi
3 tyg. temu
Pani Agnieszko uśmiecha się Pani ale uśmiech nie ukryje ogromnego smutku w Pani oczach,to się nie uda.
Alicja
3 tyg. temu
Biedna polska mlodziezy ogarnijcie sie. Bohaterami juz teraz sa kobiety, dziewczyny pracujace w Biedronce, lekarze, pielegniarki...
KotyLotki
3 tyg. temu
Czemu miałaby rezygnować. Wdowy nie rezygnują. Nie zrezygnuje również z jego fortuny, szofera, ochroniarza, wypadów do najdroższych fryzjerów, zakupów ...itd. Moznaby wymieniać. A mnie szkoda ze Starak odszedł, był świetnym producentem i wspierał dobre kino.
Ja też
3 tyg. temu
Śmierci współmałżonka znosi rozdzielność majątkową. Ja też z wdzięczności zostawiłabym nazwisko.
Ola
3 tyg. temu
Nie ma żadnego prawa, ktore w ogóle pozostawia wdowie opcje zmiany nazwiska. Musiałaby normalnie jak każdy Kowalski przejść procedurę zmiany w USC. Dlaczego ma się nazywać inaczej po tym jak jej mąż żmarl?
Kleorst
3 tyg. temu
Pogrzeb w Konstancinie? Oj plotek plotek... bełkot i bzdury. Kto to pisze? Autor niech się zrzeknie swojego nazwiska i nazad do podstawówki dokończyć nauki
LejdiDi
3 tyg. temu
A co z tą jak je tam było, Ewą z łódki?
cotomabyc
3 tyg. temu
kiedy ona przestanie malowac oczy czerowonymi cieniami zeby podkreslac rzekomy smutek? słabe.
Twój nick
3 tyg. temu
Fajna i silna kobieta, przestańcie pisać takie durne „artykuły”
Es.tee
3 tyg. temu
Bełkot. Tylko i wyłącznie podczas rozwodu usłyszymy od prowadzącej rozprawę zapytanie o nazwisko i poinf. nas jaki mamy na to termin.
XYZ
3 tyg. temu
DOŚĆ MASOCHISTYCZNE MOIM ZDANIEM, W JEJ SYTUACJI. ALE , KTO , CO , LUBI .
hahaha
3 tyg. temu
Miłość międzynarodowego towaru do zmarłego producenta.
...
Następna strona