Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Andrzej Duda komentuje śmierć Krzysztofa Krawczyka: "MŁODZI NIE ZNAJĄ". Internauci oburzeni

894
Podziel się:

Pod postem Andrzeja Dudy o śmierci Krzysztofa Krawczyka rozpętała się burza. Internauci są zdania, że w takim momencie prezydent mógł sobie darować przytyki w stronę "młodych" i niedbale zapisany zwrot "RiP". Mają rację?

Andrzej Duda komentuje śmierć Krzysztofa Krawczyka: "MŁODZI NIE ZNAJĄ". Internauci oburzeni
Andrzej Duda komentuje śmierć Krzysztofa Krawczyka (East News, Twitter)

W poniedziałek media obiegła informacja o tym, że Krzysztof Krawczyk nie żyje. Doniesienia potwierdziła żona artysty, Ewa Krawczyk. Jeszcze w Wielką Sobotę małżonkowie cieszyli się, że spędzą razem święta. Krzysztof został wypisany ze szpitala, gdzie był leczony na COVID-19 i zapewniał, że czuje się coraz lepiej.

Żona Krawczyka ujawnia jednak, że to nie koronawirus był przyczyną śmierci legendarnego piosenkarza.

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk chory na COVID. Paradoks wyjaśniony

Media społecznościowe zapełniły się kondolencjami i pożegnalnymi postami: Krzysztof Krawczyk nie żyje. Show biznes żegna wielkiego artystę (ZDJĘCIA)

Wpis zamieścił na Twitterze również Andrzej Duda.

Odszedł Krzysztof Krawczyk. Młodzi może lekceważą taką muzykę albo nawet nie znają, ale nie ma wątpliwości, że jakiś rozdział w polskiej muzyce i rozrywce się zamknął. Z pewnością był Postacią. Tacy Artyści odchodzą, ale nie umierają. Żyją w swojej twórczości. RiP - napisał prezydent.

W komentarzach rozpętała się burza. Internautom nie podoba się, jak Duda sformułował "kondolencje".

"Młodzi nie znają? Chyba nie wie Pan, co pisze", "Młodzi nie lekceważą, proszę pana, młodzi płaczą", "Niech mu ktoś odłączy internet... To już dawno przestało być śmieszne", "Czuję się obrażony jako młody. Wielka strata", "Nie ma to jak mówić za innych, nie mając o tym pojęcia", "Młodzi lekceważą Krawczyka? Ależ pan jest oderwany od rzeczywistości", "Jeszcze ten pokraczny sposób zapisu "RiP"", "Masakra... Aż się przykro patrzy na taki wpis" - piszą.

Też uważacie, że Andrzej Duda mógł bardziej przemyśleć wpis, zanim go opublikował?

Pudelek ma swoją grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(894)
dyplomata
10 miesięcy temu
W jednym krótkim wpisie kondolencyjnym dowalił bogu ducha winnej młodzieży, a o zmarłym napisał, że był lekceważony. No, mistrz taktu i dobrych manier, brawo.
PanAm
10 miesięcy temu
Wow!!!!!!!!!!!! Co za "głębia" w poście Pana AD. Tylko ze względu na wychowanie napisałem "Pana AD" z dużych liter, ale prawda jest tylko jedna!!!! Pan AD to najgorszy, najbardziej niekompetentny, nieobecny - kiedy trzeba itd Prezydent naszego kraju. Koniec.Kropka
Aaa...
10 miesięcy temu
Młodzi znają lepiej piosenki Krawczyka, jak pan prezydenta konstytucję.
młody student
10 miesięcy temu
Cóż pan Duda nie zdaje sobie sprawy, że przed całą tą pandemią Krawczyk był jendą z najbardziej rozchwytywanych i popularnych osób podczas juwenaliów i często studenci kupowali bilety jedynie ze względu na pana Krzysia
Maria
10 miesięcy temu
Kondolencje niestety niskich lotów. Jak można składając kondolencje pisać, że jego twórczość przez część ludzi może być lekceważona.
Najnowsze komentarze (894)
Ewa
10 miesięcy temu
A Prezydent to myśli, że młodzi to tylko disco polo słuchają? Masakra :(
mła
10 miesięcy temu
odeszła legenda, wielki smutek. Współczuję rodzinie zmarłego, sobie jako słuchaczce i innym, którzy przeżyli wiele wspaniałych momentów życia przy przebojach pana Krawczyka. Natomiast nie rozumiem intencji redaktorów tego portalu, żeby dawać teraz taki chamski artykuł. Artykuł, którego jedynym celem jest napuszczenie ludzi i tak już zaślepionych nienawiścią do PAD, żeby mogli jeszcze raz popluć jadem, bo kondolencje ich obrażają. Ludzie zastanówcie się nad sobą, naprawdę chcecie być kimś takim?
verguenza
10 miesięcy temu
Pomijam nietaktowną zawartość, ale jakim językiem to jest napisane? Taki poziom wysławiania się ma prezydent dużego europejskiego kraju, czyli - teoretycznie - elita narodowa? Niepoprawny, nieskładny bełkot, nawet jednego prostego zdania złożonego pan Duda nie potrafi sklecić właściwie? I to ktoś, kto ma uniwersytecki tytuł doktorski?
Amarsntus
10 miesięcy temu
Już widzę jak Julki słuchające k-popu, słuchają również K. Krawczyka
robertLewando...
10 miesięcy temu
wspanjały "jednak prezydent"
x97531
10 miesięcy temu
idź na narty
Dudadodymisji
10 miesięcy temu
To co napisał to można olać, bo to było do przewidzenia, że nie będzie to nic mądrego, ale przed ALE kochany długoPISku stawiamy przecinek ! Zawsze ! No i może wypadałoby popracować nad gramatyką, bo ład i skład ta wypowiedź ma taki sam jak nasz kraj.
Kowalska
10 miesięcy temu
Wybaczcie hejterzy ale mam 24 lata a muzyka Krawczyka była NA KAŻDEJ domówce, nawet na oficjalnych balach i każdy śpiewał, tańczył! Doskonale wiemy kim był ten wspaniały człowiek a frekwencja na Juwenaliach podczas jego wystąpieniach mówi sama za siebie... Mimo młodego wieku uwielbiamy i tak samo odczuwamy smutek. Nie mierzcie nikogo swoją miarą! Był to człowiek szanowany MIMO wielu grup wiekowych i wielu młodych ludzi odczuwa jego stratę. Pozdrawiam cieplutko
Edward
10 miesięcy temu
Niech się lepiej zajmie tym co powinien..i co ważne...COVIDEM i studiowaniem konstytucji która ze swoimi kolegami z PISU notorycznie łamie..a nie wypisywaniem Idiotyzmów w internecie..
Xxx
10 miesięcy temu
I ma rację dziszejsza młodzież to chałota!! !!!!!!!!!! Brawo Andrzej za odwage
Gabi
10 miesięcy temu
No nie wierzę....Nagle każdy dwudziestolatek stał się zdeklarowanym fanem Krzysztofa Krawczyka.
Gosc
10 miesięcy temu
Do „z Kalisza” spójrz na siebie jakie z CIEBIE jest DNO.
Aga
10 miesięcy temu
Z pana prezydenta to naprawdę hiszpańska „wątpliwość słaba”
Hehe
10 miesięcy temu
A ten Pan to chyba na przykładzie swojej córki to napisał bo jego córeczka nie wie nawet jakie utwory śpiewał Krzysztof Krawczyk.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie