Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Angelina Jolie pozuje z ŻYWYMI PSZCZOŁAMI pokrywającymi jej ciało! (ZDJĘCIA)

116
Podziel się:

Angelina Jolie wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej dla magazynu National Geographic. Pszczoły pokrywały jej ciało i twarz przez 18 minut!

Angelina Jolie pozuje z ŻYWYMI PSZCZOŁAMI pokrywającymi jej ciało! (ZDJĘCIA)
Angelina Jolie pozuje z pszczołami (Instagram)

Angelina Jolie od lat mocno angażuje się w działalność charytatywną i jako działaczka społeczna firmuje swoją twarzą wiele ważnych projektów. Z okazji Międzynarodowego Dnia Pszczół gwiazda dostała propozycję wystąpienia w sesji dla magazynu National Geographic. Publikacja miała na celu zwrócenie uwagi na to, jak ważne dla naszego ekosystemu są pszczoły. Ekolodzy od lat alarmują, że z powodu zanieczyszczania środowiska i używania pestycydów liczba pszczół miodnych drastycznie się zmniejsza. Mocne zdjęcia Jolie z pewnością sprawią, że problem będzie szerzej dyskutowany.

Aktorka zgodziła się, by podczas sesji pszczoły pokrywały jej ciało oraz twarz. Na planie było kilku pszczelarzy, którzy dbali zarówno o bezpieczeństwo Angie, jak i owadów. Autorzy fotografii przekonują, że podczas pracy nie ucierpiała ani jedna pszczoła.

Angelina we współpracy z National Geographic chciała zrobić portret z pszczołami. Jestem pszczelarzem i kiedy otrzymałem zlecenie pracy z Angeliną, moim głównym zadaniem było zapewnienie bezpieczeństwa - napisano pod zdjęciem na profilu magazynu.

Zobacz także: (Prawie) wszystkie związki Angeliny Jolie

Owady pokrywały ciało aktorki przez 18 minut. Ani jedna pszczoła nie użądliła hollywoodzkiej gwiazdy.

Użyliśmy włoskich pszczół, które przez całą sesję zachowywał spokój. Wszyscy na planie, z wyjątkiem Angeliny, musieli nosić kombinezon ochronny. Musiało być cicho i dość ciemno, aby pszczoły były spokojne. Zastosowałem feromon w miejscach na jej ciele, w których chciałem, aby gromadziły się pszczoły. Feromon przyciąga je, ale jednocześnie nie zachęcał ich do roju. Umieściliśmy również dużą liczbę pszczół na desce, która spoczywała przed jej talią. Angelina stała nieruchomo, okryta pszczołami przez 18 minut bez użądlenia. Przebywanie w pobliżu pszczół jest zawsze doświadczeniem, które budzi we mnie podziw - czytamy w opisie fotografii.

Jesteście pod wrażeniem efektów sesji?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(116)
Prawda
2 lata temu
No bo jak pszczoła nie czuje zagrożeni to NIGDY nie uzadli. Zrozumcie to ludzie i nie płaczcie jak jakaś obok przeleci
anabana
2 lata temu
„Kiedy zniknie ostania pszczoła na Ziemi, człowiekowi pozostaną tylko cztery lata życia”- są to słowa wypowiedziane przez Alberta Einsteina.
Anna
2 lata temu
Piekna inicjatywa... popieram! Jak zabraknie pszczół, nie będzie życia na Ziemi! A Angelina... Boże jak ja sie w niej kochałam za czasów Lary Croft 😍 piekna kobieta, terez już starsza i szczuplejsza, ale klasa sama w sobie !!
Bambi
2 lata temu
Piekna☺️
Karolina
2 lata temu
Piękna
Najnowsze komentarze (116)
vica
2 lata temu
Tak, jestem pod wrażeniem. Wielkim. To jest PRZEKAZ dla ludzi, dla świata. A czym jest kopanie piłki? co daje ludziom, środowisku, Światu? oczywiście to pytanie retoryczne
Miki
2 lata temu
A ja mam 'misz masz' w ogródku, pełno krzaków, kwiatów i zakamarków. 2 lata temu na pnacej róży zadomowiły się gołębie i co roku mają młode, widuję ciupeńkie jaszczurki, ropuchy a nawet jeża i nie mam pojęcia skąd przywędrował bo mieszkam jakieś 10 km od lasu. Latem motyle i pszczoły zlatują się do lawendy, jaśminowca, budlei, prawoślazu, o 5 rano śpiewa kos, nieco później sikorka i jakieś inne ptaszki, wieczorem grają małe, zielone robale coś jak świerszcz czy inny 'konik polny'. Wyjmijcie słuchawki i zacznijcie słuchać dźwięków natury.... Coś pięknego😀Jedyny brzydki odgłos to sroki drące dzioby.
Magda
2 lata temu
Przepiękna kobieta. Miedyś miałam do niej negatywny stosunek a dziś myślę, że wpływ na jej wybryki miał wielki świat.... Jest niepowtarzalna, dostojna jak bogini. Piękny gest z jej strony.
BabyWitch
2 lata temu
Na pewno były odurzone. Mój dziadek hodował pszczoły, robił to zawsze przed wyjmowaniem plastrów z uli.
Kij
2 lata temu
Następna sesja z szerszeniami, te nie będą tak zadżumione
gosc
2 lata temu
anoreksja jej nie sluzy, a wczesniej taka ladna byla
Linton
2 lata temu
Ona lubi takie rzeczy
Anastazja
2 lata temu
Piękna, piękna, najpiekniejsza.....
Jes
2 lata temu
Szacun
Maiescha
2 lata temu
Jak ona to robi, że się wcale nie starzeje?
empatiA
2 lata temu
w poprzednie lato pszczoła zaplata się w moje ubrania, i kiedy je ubierałam, użądliła mnie, tak na prawdę, było mi jej żał, nie siebie, bo ona użądli i zginie, a mnie pobolało przez kilka dni i przeszło. szkoda pszczół. tak jak każdych zwierząt.
Mix
2 lata temu
A mnie ona nie przekonuje swoją twarzą - co by nie reklamowała czy perfumy, kosmetyki, czy jej sesje zdjęciowe - w jej przypadku jestem na NIE
Garry
2 lata temu
Mistrzyni szokujących ale dobrych dla niej pijarowo ruchów. Raz na oarę lat i wystarczy
Karma
2 lata temu
STOP GOLENIU TRAWNIKÓW. Pszczoły umierają, bo ludzie golą trawniki i zwierzęta umierają z głodu. Gdy umrą ostatnie przyczoły - wyginą ludzie.. Sami sobie szykujemy zagładę.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie