Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Angelina Jolie przekazała sądowi TAŚMY obciążające Brada Pitta! "Jest naprawdę ZDESPEROWANA"

162
Podziel się

Angelina Jolie jest ponoć w posiadaniu kolejnych materiałów mających pogrążyć Brada Pitta. Aktorka chce także zezwolić na zeznawanie w sądzie niepełnoletnim dzieciom.

Angelina Jolie przekazała sądowi TAŚMY obciążające Brada Pitta! "Jest naprawdę ZDESPEROWANA"
Angelina Jolie przekazała sądowi nagrania obciążające Brada Pitta? (Getty Images)
bEqZatVh

Jeszcze kilka lat temu Angelina Jolie i Brad Pitt uchodzili za jedną z najgorętszych par amerykańskiego show biznesu. Od czasu głośnego rozwodu byli małżonkowie spotykają się jednak głównie na sali sądowej, gdzie wciąż walczą o opiekę nad gromadką pociech.

W ostatnim czasie sądowa batalia Angeliny JolieBrada Pitta stała się wyjątkowo zacięta. Niedawno przeciwko ojcu miał zeznawać najstarszy syn pary, Maddox, co ponoć kompletnie złamało Bradowi serce. W ostatnim czasie media obiegły też doniesienia, że 12 marca Jolie złożyła w sądzie dokumenty, "przedstawiające dowody i podpierające zeznania dotyczące przemocy domowej". Choć nie wskazują one jasno, kto miał dopuszczać się tego typu zachowań, nie trudno się domyślić, że Angelina oskarżyła o nie byłego męża.

bEqZatVj

Teraz okazuje się, że Jolie może mieć w zanadrzu kolejne materiały obciążające Brada. Jak donosi brukowiec Woman's Day aktorka jest w posiadaniu prywatnych nagrań z czasów związku z Pittem będących zapisem nieprzyjemnych wymian zdań między aktorami czy nawet małżeńskich kłótni. Jeszcze do niedawna gwiazda trzymała taśmy w sekrecie, ostatecznie trafiły jednak do sądu i zostały załączone do sprawy.

Brad jest ponoć coraz bardziej załamany całą sytuacją. Zwłaszcza że mówi się, iż Angelina ma zamiar zaangażować w proces ich niepełnoletnie pociechy i zezwolić im na zeznawanie w sądzie. Brad usilnie chciał natomiast trzymać gromadkę dzieci z dala od sądowej batalii.

bEqZatVp

Brad nie może uwierzyć, że [Angelina - przyp. red] uciekła się do wciągnięcia w trwającą bitwę ich dzieci - zdradza informator Woman's Day.

Ponoć Brad utrzymuje, że nigdy nie podniósł ręki na byłą żonę ani szóstkę potomków. Przyznaje jednak, iż jego pociechy czasem były świadkami jego zmagań z uzależnieniem od alkoholu. Aktor zamierza więc dołożyć wszelkich starań, by naprawić rodzinne relacje.

Czuje, że jest coraz bardziej odizolowany od swoich dzieci i jest tym zdruzgotany - dodaje osoba z otoczenia gwiazdora.

Angelina już kilka lat temu oskarżyła Brada o przemoc fizyczną wobec Maddoxa. Aktor został jednak oczyszczony z zarzutów przez organizację zajmującą się ochroną dzieci, DCFS. Ponoć Pitt ma nadzieję, że sąd rozpozna w działaniach Angie kolejną sprytną zagrywkę mającą pozbawić go praw do opieki nad Maddoxem, Paxem, Zaharą, Shiloh, Knoxem i Vivienne.

bEqZatVq

Brad wierzy, że sąd przejrzy jej taktykę tak, jak robił to wcześniej. To tylko ostatnia szansa, by zmusić go do ustąpienia i poddania się jej żądaniom - dodaje źródło tabloidu.

Sceptycznie do zachowania Jolie nastawiona jest również ekspertka od prawa rodzinnego, Evie P. Jeang. Prawniczka jest przekonana, że angażowanie szóstki dzieci w spór z mężem może przynieść Angelinie więcej szkód niż pożytku.

To pokazuje, że naprawdę jest zdesperowana, żeby ograniczyć mu prawa do opieki. Wciąganie dzieci w tak zażarty konflikt powinno być naprawdę ostatecznością - oceniła prawniczka.

Myślicie, że Angelina Jolie i Brad Pitt jeszcze kiedyś się dogadają?

bEqZatVr

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEqZatVs
bEqZatVK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(162)
Ewa
4 miesiące temu
Jako wieloletnia ofiara przemocy dziwię się, gdy słyszę jak te rzekome ofiary mają multum nagrań - ja zawsze byłam zbyt zaskoczona kolejnymi niespodziewanymi atakami i zbyt przerażona żeby choćby pomyśleć o uruchomieniu dyktafonu (stąd też nie miałam nigdy żadnych dowodów na przemoc). Za to moja demoniczna narcystyczna matka zawsze potrafiła tak pięknie prowokować swoje ofiary (najpierw mojego ojca, potem mnie) i tak zaaranżować sytuację, żeby nie dość że skutecznie doprowadzić nas do najgorszego stanu, to jeszcze mieć przygotowane nagrywanie. Dlatego po tych doświadczeniach wiem, że jak ktoś potrafi z lekkością wytrzasnąć multum dowodów, to najprawdopodobniej sam jest przemocowy i w dodatku jest świetnym manipulantem.
lekarz
4 miesiące temu
tak go kochała, że nagrywała ich rozmowy? bo po 10 latach mogą się przydać?
Ewa
4 miesiące temu
Z wielkiej miłości do jeszcze większej nienawiści. Przykre ale prawdziwe .
bEqZatVL
Ania
4 miesiące temu
Nie wiadomo jak tam w ich związku było, może faktycznie pił i nikt...ale nie rozumiem jednej rzeczy. Jak kobieta która ma wszystko dom, majątek, nianie do dzieci tak długo żyła z oprawca i go nagrywała? Co innego zwykłe kobiety wiadomo mają problem żeby odejść od facetów od których czasami są zależne, ale w tym przypadku? Dlatego nie ufam jej i myślę że to wszystko jest ukartowane.
xxxxx
4 miesiące temu
I to jest właśnie miłość ? Jakieś nagrywania po kryjomu kłótni , szukanie haków ???? Cały szoł biznes
Najnowsze komentarze (162)
asdf
3 miesiące temu
Ona ma zimny uśmiech socjopatki. Widać, że jest przemocowa. Tyle że znęca się psychicznie. Pewnie przez nią córka chce zmienić płeć, bo ją upokarzała zazdrosna o jej młodość i urodę. Pamiętam jak w wywiadzie mówiła, że bliźniaczki chore więc zasługują na miłość, biedne sierotki zasługują na miłość, a do swojej białej córki wykrzesać miłości nie umie. Poszukajcie sobie tego wywiadu. Mnie to już wtedy zaszokowało.
gosc
4 miesiące temu
mysle, ze to bzdury brukowca, ktory chce sprzedac wiecej numerow.. kto nagrywa siebie rozmawiajac z partnerem? na pewno nie Angelina, ktora przeciez wtedy nie miala pojecia, ze kiedys sie rozejda i wyszla za niego za maz.
Analna Malina
4 miesiące temu
Po przeczytaniu tego artykulu moi rodzice nareszcie zrozumieli dlaczego zostalem gejem.
Ala
4 miesiące temu
Chyba zaczne nagrywac kazda klotnie z mezem . Moze sie kiedys przyda😜
Kamil
4 miesiące temu
Żyjemy już dawno w erze cyfrowej ej a Amerykanie dalej na taśmach.
sting
4 miesiące temu
jeszcze napiszcie, że dzieci były przez niego zastraszane, a Angelina kuliła się ze strachu przez Bradem Pittem tak bardzo, że wyszła za niego za mąż.
Ytrew
4 miesiące temu
Przecież są zdjęcia jak się spotyka z dziećmi, chcecie oczernić kobietę bo to się dobrze sprzedaje
Bbbzbzbz
4 miesiące temu
A tak się kochali
bEqZatVD
Twój nick
4 miesiące temu
Kobieta chroni dzieci przed przemocą domową a potem jest oskarżana o alienację
stary
4 miesiące temu
Angelina w młodości była wyjatkowo niesfornym dzieckiem, wyrzucano ją z kolejnych szkół, a jej ojciec wyciągał ja z tarapatów, ciekawe, czy nie dokonała kilku aborcji, które wpłynęły negatywnie na jej stan psychiczny. Jej ojciec sam ma obiekcje do jej równowagi psychicznej. Ale nie wyjawił przyczyn tego stanu. Po latach w kobietach odzywa sie sumienie i wtedy zachowuja się nieracjonalnie, przecież jako nastolatka mogła urodzić i oddać dzieci do adopcji, a nie bezpowrotnie je tracić.
Tip Top
4 miesiące temu
Wiele lat nie zauważałem Brada jako dobrego aktora. Z czasem zdałem sobie sprawę, że jest naprawdę świetny. Nie ociosany kamień, może nie podnieca błyskiem, ale ma niesamowitą strukturę i teksturę - w skrócie o nim. Dla mnie drugi po Sean Connerym, opinia hetero... :) Wracając do sprawy, to niestety w moich kręgach znajomych 100% rozpadów i spraw małżeństw gdzie były już dzieci pokazuje, że kobiety po rozpadzie w niewyjaśniony, chory sposób nastawiają dzieci przeciw ojcu. Dzieci zamiast być chronione przez matkę, stają się jej pociskami przeciwko ojcu. Nie rozumiem tego, jest to złe. Ale często tak się dzieje, kiedy nie ma argumentów innych niż punkt widzenia, który jest przecież osądem jednej osoby, czyli jest subiektywny. Dzisiejszy świat wywraca do góry nogami prawa czysto behawioralne, które są częścią świata, jak to że gwiazdy świecą. Powstaje nowomowa, np mowa nienawiści, która pozwala na agresje jednym grupą ideowym nazywając to wyrażaniem opinii a innym się ich zakazuje powołując się na wyżej wspomnianą mowę nienawiści. Czarnoskórym daje się nowe przywileje, chociaż od strony analizy społecznej popełniają najwięcej przestępstw. Dochodzimy jako cywilizacja do przeczenia praw powstania, a efekt jest zawsze ten sam, upadek poprzedzony wojną. Ciao
księżna
4 miesiące temu
Doskonale! Kibicuję Angelinie!!
ian
4 miesiące temu
ponad 50 % Polek matek Polek na maxa alienuje i jest ok, nie ma mocnych.
Kamil
4 miesiące temu
Karma wraca :(
...
Następna strona
bEqZatWf