Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Angelina Jolie prawi o macierzyństwie na łamach brytyjskiego "Vogue'a": "NIE JESTEM W TYM DOBRA"

60
Podziel się:

W najnowszym wywiadzie Angelina Jolie podzieliła się przemyśleniami na temat rodzicielstwa. Gwiazda nie ukrywała, że daleko jej do klasycznej matki.

Angelina Jolie prawi o macierzyństwie na łamach brytyjskiego "Vogue'a": "NIE JESTEM W TYM DOBRA"
Angelina Jolie rozprawia o macierzyństwie (Getty Images)
bEDuTmGJ

Nie jest tajemnicą, że podczas głośnego rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta kością niezgody był przede wszystkim podział opieki nad ich licznym potomstwem - Maddoxem, Zaharą, Paxem, Vivienne, Knoxem i Shiloh. Po zaciętej walce dziś o całą gromadkę troszczy się Jolie. Warunki kontaktów Brada z dziećmi zostały natomiast ustalone przez sąd.

Chociaż w ostatnim czasie Angelina Jolie poświęca się przede wszystkim rodzinie, znalazła czas na sesję i wywiad dla brytyjskiej edycji magazynu Vogue. W rozmowie z pismem aktorka opowiedziała m.in. o swojej najnowszej książce oraz podzieliła się przemyśleniami na temat przemijania.

bEDuTmGL

Jolie zdradziła również nieco szczegółów codziennego życia z gromadką dzieci. Okazuje się, że pociechy bywają nadopiekuńcze wobec sławnej mamy.

Pewnego dnia byliśmy chyba na trampolinie i jedno z dzieci powiedziało: "Mamo nie rób tego. Zrobisz sobie krzywdę". Pomyślałam: "Boże, czyż to nie jest zabawne?" Kiedyś byłam gwiazdą kina akcji, a teraz dzieci każą mi zejść z trampoliny, bo zrobię sobie krzywdę - wyznała.

Czas pandemii koronawirusa Angelina i jej dzieci spędzili w posiadłości w kalifornijskim Los Feliz, wyposażonej w sześć sypialni i 10 (!) łazienek. W wywiadzie Jolie zdradziła jednak, że zdecydowanie nie jest typem domatorki.

Nigdy nie byłam dobra w siedzeniu w miejscu. Czuję, że brak mi umiejętności do bycia tradycyjną mamą siedzącą z dziećmi w domu - przyznała.

bEDuTmGR

Chociaż chciałam być mamą i mieć dużo dzieci, zawsze wyobrażałam to sobie w stylu Jane Goodall, podróżującej gdzieś w środku dżungli. Nigdy w tym prawdziwym, tradycyjnym znaczeniu - tłumaczyła w rozmowie z Vogue.

Aktorka zapewniła, że daje sobie radę z matczynymi obowiązkami. Dodała jednak, iż duża w tym rola jej pociech.

bEDuTmGS

Radzę sobie z tym, bo dzieci są dość odporne. Pomagają mi, wcale nie jestem w tym dobra - zdradziła.

Spodziewaliście się, że Angelina miewa czasem rodzicielskie problemy?

bEDuTmGT
bEDuTmHm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(60)
Pie
8 miesięcy temu
A która mama jest w dzisiejszych czasach dobra? Chyba żadna. Karmi tak, siak, idzie do pracy albo zostaje z dziećmi, wszystko źle, nie tak i tylko krytykować :D
Zofia
8 miesięcy temu
Żadna matka nie jest dobra po latach kiedy dorastamy i zakładamy własne rodziny. Widzimy jak wiele błędów popełnili nasi rodzice i zakładamy że my będziemy lepszymi matkami, tych błędów nie popełnimy. Życie pięknie nas weryfikuje, popełniamy czasem jeszcze gorsze błędy niż nasi rodzice. I kiedy naszej mamy już z nami nie ma, otwierają się nam szeroko oczy i uświadamiamy sobie najczęściej, że nasze matki i ojcowie to bardzo dobrzy rodzice i pojawia się zwątpienie, że może my tacy nie jesteśmy. I tak ma każde pokolenie i to jest zdrowe. Grunt to dobre intencje i chęć bycia dobrym rodzicem. A błędy? Błędy popełnia każdy, na starość jak zostaniemy babciami i dziadkami to jest to miłe wspomnienie i uczucie spełnienia. Nigdy nie wątpcie we własne umiejętności rodzicielskie drogie młode mamy i drodzy młodzi ojcowie. Wasze dzieci i tak was kochają właśnie za to nieidealne życie. Szczęście to uśmiech dziecka, a tego nie zapewni nikt prócz kochającego rodzica.
sandra
8 miesięcy temu
nie znam prywatnie, ale dzieciaki wydają się szczęśliwe, więc chyba aż tak źle nie jest :)
bEDuTmHn
AAA
8 miesięcy temu
piękna jest
Pusa
8 miesięcy temu
A co miala sie chwalic ze siedzi w domu i gotuje rosol?
Najnowsze komentarze (60)
Emma
2 miesiące temu
Nie jest nadęta a dzieci wydają się być szczęśliwe, fajnie, że kilka adoptowala i dała im szanse na życie w rodzinie.
Gościula
8 miesięcy temu
Dlaczego autor dziwi się temu, że kobieta z szóstką dzieci i pewnie jeszcze paroma innymi osobami w domu ma 10 łazienek, jeśli wiadomo, że ją na to stać? To się nie wydaje przesadnie dziwne, zwłaszcza w lockdownie. Dziwniejsze jest to, że kiedy myślała o macierzyństwie, to myślała o Jane Goodall, chociaż pewnie każda matka kilkorga dzieci ma takie momenty, że porównałaby je do szympansów, co ja tam mogę wiedzieć...
yxyxy
8 miesięcy temu
shiloh byłaby ładną kobietą dlaczego została chłopakiem?
Wtf
8 miesięcy temu
A na jakiej podstawie mielibyśmy się spodziewać ze sobie radzi? Kilku zdjęć paparazzi? albo ze sobie nie radzi? Trzech zdań w wywiadzie? Wy tak serio?
Marcin
8 miesięcy temu
Cudownapiekna mądra kobieta
Dddd
8 miesięcy temu
Taki fajny brat pit a dzieci no cóż szkoda nie ich wina
38lat kawaler
8 miesięcy temu
Ładnie się starzeje. Jakby to rzec .... z klasą. Ogólnie, to twarz ma taką, że starzeje się ładnie. Tu kwestia mamony nie wchodzi w rachubę a urody.
Kilo
8 miesięcy temu
Jest niekonwencjonala bo przeciez te dzieci na zaniebane nie wygladaja
bEDuTmHf
PsychologMom
8 miesięcy temu
Z pewnością daje radę.Dzieci szczęśliwy,oczy „uśmiechnięte”.Widać pełna akceptację i dobry kontakt z dziećmi.Jako rodzeństwo taże widać wsparcie,opiekuńczość i wzajemna miłość!Czas poświęcany też na plus!Niejedna/niejeden z Was nie potrafi dobrze JEDYNAKA wychować ,a co dopiero szóstkę dzieci.
...
8 miesięcy temu
Dzięki komenatrzom matek na pudelku upewniłam się tylko, ze nie chce miec dzieci. Dzięki wam, babki!
gosc
8 miesięcy temu
Najstarszy miał studiować w Korei. Chyba nic nie wyszło.Dzieci są rozpuszczone,ale co mnie to obchodzi.
brad pitt
8 miesięcy temu
Syn biologiczny Knox podobny to Angeliny. Ten adoptowany Pax będzie przystojny. Dziewczynki preferują chyba styl tomboy, oprócz czarnej. Generalnie dzieci wyglądają na zadowolone.
Kasia
8 miesięcy temu
Cudne te dzieci
Popi
8 miesięcy temu
Ooo, mój komentarz zniknął!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDuTmHY
bEDuTmHZ
bEDuTmIa
bEDuTmIb
bEDuTmIc
bEDuTmHH