Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Angelina Jolie celowo opóźnia rozstrzygnięcie sprawy dotyczącej opieki nad dziećmi? Brad Pitt jest WŚCIEKŁY

56
Podziel się

W poniedziałek aktorka zażądała odwołania sędziego, który od lat prowadzi sprawę zwaśnionych małżonków. Brad jest pewien, że matka jego dzieci "gra na zwłokę".

Angelina Jolie celowo opóźnia rozstrzygnięcie sprawy dotyczącej opieki nad dziećmi? Brad Pitt jest WŚCIEKŁY
Brad Pitt i Angelina Jolie walczą o opiekę nad dziećmi (East News)
bCZgKQGJ

Jeszcze kilka lat temu Angelina Jolie i Brad Pitt uchodzili za jedno z bardziej zgodnych małżeństw w Hollywood. Niestety, prawda okazała się zgoła inna, a z pozoru idealna para rozwiodła się w kwietniu minionego roku. Jak to w przypadku gwiazdorskich duetów bywa, aktorom nie udało się uniknąć publicznego prania brudów. W efekcie do mediów szybko przedostały się informacje dotyczące problemów Brada z agresją i alkoholem, a także doniesienia o manipulatorskich zapędach jego byłej żony.

bCZgKQGL

Brad Pitt ma nową partnerkę. Angelina nie jest zadowolona

Choć od ponad roku gwiazdorzy są rozwodnikami, wciąż spotykają się w sądzie. Jolie i Pitt nie mogą dojść do porozumienia w kwestiach dotyczących majątku oraz pociech. W poniedziałek w kontekście ich sądowych przepychanek znów zrobiło się głośno, bowiem Angie zażądała odwołania prywatnego sędziego, który od lat prowadzi sprawę rozwodową zwaśnionych byłych małżonków. Według aktorki sędzia John W. Ouderkirk zaangażowany jest w te same sprawy, co adwokat Pitta, co rodzi konflikt interesów. Prawnik reprezentujący aktora opowiadał się ponoć między innymi za interesami finansowymi sędziego Ouderkirka oraz przedłużeniem jego nominacji.

W związku z zagraniem 45-latki sprawa sądowa prawdopodobnie przedłuży się o kolejne miesiące. Rozwścieczony tym faktem jest podobno Brad, który już złożył do sądu odwołanie. Jak udało się ustalić People gwiazdor oskarża matkę swoich dzieci o "umyślne granie na zwłokę", co według niego niekorzystnie wpłynie na ich wspólne latorośle.

To kiepsko zawoalowana próba opóźnienia rozstrzygnięcia w sprawie opieki nad dziećmi - piszą ponoć w odwołaniu przedstawiciele Brada.

bCZgKQGR

Co więcej, osoby reprezentujące 56-latka twierdzą, że Angelina od dawna wiedziała o powiązaniach między sędzią a adwokatem Brada i jak dotąd nie miała z tym żadnego problemu.

Myślicie, że darzącym się niegdyś uczuciem małżonkom uda się kiedyś dojść do porozumienia?

bCZgKQGS
bCZgKQHm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(56)
Lucyfer
miesiąc temu
Od miłości do nienawiści
Alalala
miesiąc temu
Ja myśle ze Angie ma powód zeby tak się zachowywać ale go nie ujawniają. Nie róbcie z niego anioła bo wątpię ze jest taki idealny.
.......
miesiąc temu
Pasowali do siebie
bCZgKQHn
Polka
miesiąc temu
Oni są siebie warci.
××××
miesiąc temu
Piękna jest
Najnowsze komentarze (56)
Kasia
miesiąc temu
Cieszę się, że chociaż mój rozwód poszedł gładko. Ale mój mąż nie miał czego ratować, kiedy pokazałam dowody od Detektyw Skrzypek, że mnie zdradza.
Unbekant
miesiąc temu
To też nie tak do końca... Ja jak się rozwodziłem z moją była żona to też mówiła na mnie bardzo źle rzeczy i narobiła mi wiele problemów opowiadając dzieciom małym o mnie bardzo źle rzeczy lub w sądzie i innych placówkach lub zakazując bezpodstawnie mi kontaktów z dziećmi gdzie nigdy nic złego nie zrobiłem nikomu na szczęście po pewnym czasie prawda zaczęła wychodzić na jaw i zostały zabrane jej dzieci i przyznane mi w tej chwili normuje swoje życie i przy moim boku są dzieci które bardzo kocham ale to co przeżyłem nikt niemoze wiedzieć....... Tak samo może być tutaj dopóki nic nie wiadomo niemożna kogoś obrażać lub mówić kto jest winny lub jaka jest prawda wiele też kobiet robi tak aby przy rozejściu się to jej prawda była na wierzchu nie patrząc się na dzieci i próbując niszczyć byłego partnera nipezawsze kobieta jest święta tak samo jak facet
ann
miesiąc temu
mój kochany Brad zrobił największy błąd zadając się z tą jędzą , mówiłam to od poczatku.
Mama
miesiąc temu
Ona musi ciągle nienawidzieć. Do ojca do tej pory się nie odzywa.Swoje dzieci też rak może chować
Fifi
miesiąc temu
Angelina pewnie gra na zwłokę żeby jak najwięcej dzieci skończyło wiek, gdzie będą mogli sami decydować z kim chcą mieszkać, a sąd będzie musiał to uwzględnić. W założeniach Angie oczywiście mieliby chcieć mieszkać z nią ;)
ola
miesiąc temu
taka wielka miłość zamieniła się w nienawiść , jakie to smutne
Poeta
miesiąc temu
Ach jak oni się kochali! Czemu z taką nienawiścią się rostali?
Poeta
miesiąc temu
Świetny aktor, jest przystojny jak ja i podobny jest do mnie - tak moja żona mówi!
bCZgKQHf
Poeta
miesiąc temu
Jolie i Pitt i wstyd!
Mój nick
miesiąc temu
A na insta co tydzień paparazi wstawiają zdjęcia Brada jak jedzie z rana do domu Anglię. W każdy weekend tam jest
Poeta
miesiąc temu
Brad jest The best i Ona też!
mimi
miesiąc temu
Brad niestety borykal sie z choroba alkoholowa ma racje ze czuwa nad dziecmi
patia
miesiąc temu
ona jest złym człowiekiem... sa ludzie którzy udzielaja sie charytatywnie, pomagaja na pokaz, a w związku czy dla rodziców sa podli.... angie ma z głową jakiś problem
Gosc
miesiąc temu
Komemty znikają
bCZgKQHH