Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Angelina Jolie rozstała się z Bradem Pittem DLA DOBRA DZIECI: "Wciąż skupiam się na ich uzdrawianiu"

75
Podziel się

Myślicie, że Brad się z nią zgodzi?

Angelina Jolie rozstała się z Bradem Pittem DLA DOBRA DZIECI: "Wciąż skupiam się na ich uzdrawianiu"
Angelina Jolie zdradziła powód rozwodu z Bradem Pittem (ONS)
bEhAoPLp

Jeszcze kilka lat temu Angelina Jolie i Brad Pitt byli uważani za jedną z najgorętszych par Hollywood. W 2016 roku po przeszło 12 latach wspólnego życia małżeństwo aktorów zdecydowało się jednak na rozwód.

Rozstanie Angeliny Jolie i Brada Pitta odbiło się szeroki echem w mediach na całym świecie. Niestety parze nie udało się uniknąć publicznego prania brudów. Kolejne odkryte przez tabloidy rewelacje udowadniały natomiast, że ich związek wcale nie był aż tak bajkowy, jak mogłoby się wydawać.

bEhAoPLr

W mediach już wielokrotnie pojawiały się doniesienia o problemach Brada z alkoholem i rzekomego wybuchu agresji w stosunku do ich najstarszego syna Maddoxa. Tuż po rozwodzie Jolie miała natomiast skutecznie utrudniać byłemu mężowi kontakt z gromadką pociech, a nawet celowo nastawiać je przeciwko ojcu. W pewnym momencie Angie chciała wywieźć dzieci za granicę...

Niedawno Angelina Jolie udzieliła szczerego wywiadu magazynowi Vogue. W rozmowie aktorka postanowiła sięgnąć pamięcią do rozstania z Bradem Pittem i podkreśliła, że podjęła decyzję o rozwodzie dla dobra szóstki dzieci.

bEhAoPLx

Rozstaliśmy się dla dobra mojej rodziny. To była właściwa decyzja. Wciąż skupiam się na ich uzdrawianiu. Niektórzy wykorzystali moje milczenie i przez to dzieci widzą w mediach kłamstwa na swój temat, ale przypominam im, żeby trzymali się swojej własnej prawdy i swoich umysłów - wyznała Angelina.

Jolie otwarcie przyznała, że ma szczęście wychowywać "sześcioro bardzo odważnych i silnych młodych ludzi". Gwiazda zdradziła również, że nie boi się rozmawiać z dziećmi o adopcji części z nich.

W przypadku moich adoptowanych dzieci nie mogę mówić o ciąży, ale mogę ze szczegółami opowiadać o miłości, podróży do ich odnalezienia oraz o tym, jak to było spojrzeć im w oczy po raz pierwszy - zdradziła na łamach Vogue'a.

Aktorka podkreśliła też, jak ogromne znaczenie ma dla niej pochodzenie Maddoxa, Paxa i Zahary.

bEhAoPLy

Mają korzenie, których ty nie masz. Honoruj je. Ucz się z nich. To najpiękniejsza podróż, jaką można dzielić - stwierdziła dumna Angelina.

Myślicie, że rozstanie z Bradem Pittem faktycznie miało zbawienny wpływ na rodzinę Angeliny?

bEhAoPLz
bEhAoPLS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(75)
321
12 miesięcy temu
Poza nimi nikt nie wie jak było 😂
MatkaPolka
12 miesięcy temu
Widać po dennych artykułach o nich, jak nierówno traktuje się kobiety i mężczyzn. Wszyscy przypisują jej winę za rozstanie- że apodyktyczna, torturuje go psychicznie i inne takie. A jakoś wszyscy zapomnieli, do czego on się przyznał, że jest uzależniony od alkoholu. Mieliście kiedyś w domu alkoholika? Albo może Wasi koledzy mieli ojca, który był alkoholikiem? Nikomu z Was chyba nie przyszło do głowy obwiniać żonę tego alkoholika za rozstanie. Raczej wszyscy się dziwili, że tak długo z nim żyje. A do tego zdaje się, że Brad zabrał się za rękoczyny i to wobec dzieci. Mimo to i tak wszyscy plują na nią. Nieprawdopodobne.
Iza
12 miesięcy temu
Niestety prawda jest taka , że 80% mężczyzn jest wyłącznie ojcami na papierze 🤷‍♀️ Facet nie ma pojęcia o prawdziwej , bezinteresownej ojcowskIej miłość ... Skupiony jest całe życie wyłącznie na sobie a w dużej mierze to zasługa kobiet które wychowują takich synków pożal się Boże 🙄
bEhAoPLT
Ann
12 miesięcy temu
Wywieść czy wywieźć?
Kobieta
12 miesięcy temu
Silnym kobietom rzadko który facet potrafi dotrzymać kroku.Po prostu wymięka.Jemu zdarzyło się to dwa razy.
Najnowsze komentarze (75)
Jula
12 miesięcy temu
Brad chciał dla dzieci normalnego dzieciństwa, szkoły, codziennych kontaktów z rówieśnikami, a Jolie wykorzystywała dzieci( i ciągle wykorzystuje !) do promocji własnej osoby. Te jej "spontaniczne" wypady do sklepów, a tak naprawdę ustawki z paparazzi, nianie opowiadały w sądzie, że dzieci mogły robić co chciały i nawet w nocy oglądały tv i grały w gry. Jest rozgoryczona, bo jej kariera oparta tylko na urodzie się kończy, a Brad cały czas na topie, więc się mści opowiadając niestworzone historie.
Bell
12 miesięcy temu
Skoro chlał i był agresywny w stosunku np. do Madoxa, to oczywiście, że słusznie, że zabrała dzieci i kazała mu spadać. Nawet jeśli to Brad Pitt.
Nina
12 miesięcy temu
Hmmm, ja by takiego faceta nie zostawiła. On jest jak wino, im starszy, tym przystojniejszy.
ghurfh
12 miesięcy temu
media faworyzują Brada ,bo jest: - facetem( facetom wiecej wolno) - jest większą gwiazdą niż ona - jest, byl i bedzie ULUBIEŃCEM - jest przystojny . a ja jej wierzę. to nie ona zostawiła meża dla innego. to nie ona boryka sie z uzależnieniem od alkoholu.
Annick
12 miesięcy temu
Obydwoje są nieźle pokręceni i chyba rozstanie wyszło na dobre jednemu i drugiemu. jednak szanuję ją za to, ze wybrała dobro i spokój dzieci, choć wychowywanie sześciorga, nawet przy pomocy innych osób, musi być bardzo obciążające
naa
12 miesięcy temu
dla dobra “ jej rodziny “ ??nie ich .. ech ..
ONA
12 miesięcy temu
Co by nie mówić , fajny facet.Nie mogę się napatrzeć od wielu lat.O niej pewnie panowie mówią to samo.
Kobieta
12 miesięcy temu
Silnym kobietom rzadko który facet potrafi dotrzymać kroku.Po prostu wymięka.Jemu zdarzyło się to dwa razy.
bEhAoPLL
Reanata
12 miesięcy temu
Uważam, ze dla niej dzieci są najważniejsze co by nie mówić. Ona jest bardzo wrażliwa i empatyczna wystarczy trochę cofnąć się do jej lat młodości. Sama miała bardzo dużo problemów ze sobą jako młoda osoba, a trzeba wiedzieć że takie osoby są bardzo emocjonalne co by nie mówić. Ona ma w d.. całe te media i celebryctwo, chce pomagać i to widać
Abc
12 miesięcy temu
Jacy “Redaktorzy”, takie pisanie.. żenujący.. brak wykształcenia. Kto ich zatrudnił??
Tytus
12 miesięcy temu
Myślę, że rozstanie z Angeliną faktycznie miało zbawienny wpływ na zdrowie Brada.
Kobieta
12 miesięcy temu
Indywidualiści nie znoszą ograniczeń. Podejmują wyzwania , realizują pasje , plany po prostu idą na przód.Nie poddają się , nie idą na kompromis,mają zasady bo dzięki nim są silni.A gdy ta siła przestaje dawać im szczęście gubią się w rzeczywistości bo związki to kompromis - dlatego czasami jest tak trudno, razem iść dalej.
Omg
12 miesięcy temu
To po co go odbijala innej?Po co rozbijala inna rodzine?
Abc
12 miesięcy temu
A mój były mąż nienawidzi mojego narzeczonego i atakuje mnie za każdym razem kiedy nasz syn ruszy się gdzieś ze mną z domu. Zabrania się z Nim widywać. Próbuje mieć wywalone Ale to takie przykre że ryczec mi się chcę ;((((
...
Następna strona
bEhAoPMn