Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

Anita Lipnicka zabiera głos w sprawie oskarżeń wobec Varius Manx!

176
Podziel się:

Anita Lipnicka opublikowała w sieci oświadczenie, w którym odniosła się do głośnego wpisu siostry Moniki Kuszyńskiej na temat nadużyć, jakich mieli dopuszczać się członkowie Varius Manx. Była wokalistka grupy zdradziła, jak wyglądały jej relacje z kolegami z zespołu.

Anita Lipnicka zabiera głos w sprawie oskarżeń wobec Varius Manx!
Anita Lipnicka komentuje oskarżenia wobec członków Varius Manx (AKPA)

W środę siostra Moniki Kuszyńskiej opublikowała w sieci wpis na temat nadużyć, jakich mieli dopuszczać się członkowie grupy Varius Manx. Marta Kuszyńska wyznała, że w zespole "znęcanie psychiczne i molestowanie było na porządku dziennym", a ona sama była zarówno ich świadkiem, jak i ofiarą. W swoim wpisie kobieta stwierdziła, że męska część zespołu traktowała jej siostrę wręcz okrutnie i otwarcie nazwała ich "toksycznymi oprawcami".

Członkowie Varius Manx zdążyli już odnieść się do oskarżeń Marty Kuszyńskiej, publikując na Facebooku obszerny wpis. Sprawę skomentowały też Katarzyna Stankiewicz i Anna Józefina Lubieniecka. W czwartek głos w sprawie postanowiła również zabrać była wokalistka grupy, Anita Lipnicka.

W obliczu pojawiających się pytań ze strony mediów artystka udostępniła w mediach społecznościowych oświadczenie. W swoim wpisie Lipnicka zapewniła, że koledzy z zespołu nigdy nie zachowywali się wobec niej niewłaściwie.

Zobacz także: Kasia Stankiewicz obwieszcza: "Publiczność zapragnęła Varius Manx w tym składzie"

W związku z licznymi zapytaniami ze strony mediów dotyczącymi wczorajszego wpisu Pani Marty Kuszyńskiej na FB, chciałabym wystosować oświadczenie, że osobiście nigdy nie doświadczyłam żadnej formy "molestowania czy psychicznego znęcania się" ze strony muzyków z zespołu Varius Manx w czasie trwania naszej współpracy - czytamy.

Lipnicka podkreśliła, że doświadczenia wokalistek Varius Manx z czasów pracy z zespołem mogą się od siebie różnić, a ona może opowiadać jedynie o swoich własnych. W oświadczeniu wokalistka wspomniała także, iż jej rozstanie z grupą podyktowane było jedynie chęcią rozwoju kariery solowej.

Każda z nas - wokalistek zespołu - miałaby pewnie swoją, zupełnie odmienną historię do opowiedzenia dotyczącą pobytu w grupie, trudno mi się jednak wypowiadać w kwestii nie swoich doświadczeń. Zakończyłam współpracę z VM 25 lat temu, a moje odejście - jakkolwiek mało sensacyjnie to brzmi - podyktowane było pragnieniem rozpoczęcia działalności artystycznej na własny rachunek i przejęcia kontroli nad swoimi sprawami zawodowymi, o czym wielokrotnie już wspominałam w wywiadach - zapewniła.

Do dnia dzisiejszego pozostaję w bardzo serdecznych stosunkach z Robertem Jansonem, zaś z pozostałymi członkami zespołu nie mam kontaktu od blisko ćwierć wieku - poinformowała.

Na koniec wpisu Anita Lipnicka podkreśliła, że będzie to jej jedyny komentarz na temat oskarżeń siostry Moniki Kuszyńskiej.

Jest to moja jedyna wypowiedź w tej sprawie - dodała.

Zobaczcie oświadczenie Anity Lipnickiej.

W Pudelek Podcast przyjrzymy się teoriom spiskowym o polskich celebrytach krążących w internecie

Zobacz także: Kto jest matką Mai Bohosiewicz i najgorsza scena w nowym filmie Vegi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(176)
Kadia
rok temu
„Trudno mi się wypowiadać na temat nie swoich doświadczeń” / bardzo mądre słowa. Każdy ma swoje przeżycia i swoją prawdę
Luka
rok temu
Komentarz krótki ale dosadny.
Misia
rok temu
Kiedyś wszystkie mówiły coś innego. Pewnie podpisały jakąś ugodę $$$ ale muzykę VM bardzo lubię, zwłaszcza z okresu z Anitą.
Ula
rok temu
Mobbing w relacji dyrektor-nauczyciele w pewnym zespole szkół w Częstochowie. Prezydent Matyjaszczyk o tym wie i nic z tym nie robi.
Ada
rok temu
Naprawdę, Anitko? A co było kiedyś w wywiadach do gazet? Razem z Kasią ubolewałyście, że ta współpraca wiele Was kosztowała. Przecież nikt Cię nie pytał o zdanie, więc czemu się oprawdzasz. Nawet artykułu nie było, a Ty sama zabierasz głos, jak by Ciebie to dotyczyło.
Najnowsze komentarze (176)
Anżej
rok temu
To zdjęcie... wygląda jak milcząca Agata
Czesław
rok temu
Dziewczyny doznały" pomroczność jasną" Szczególnie po latach. Bo taka przyszła z Zachodu moda.
ANNA Z AUSTRA...
rok temu
jak wyglądały relacje w zespołach najlepiej tłumaczyła to Chylińska
Dfgg
rok temu
Wniosek taki, że Anita nadal tkwi w traumie. Biedna, nie wie do tej pory że takie zachowania to molestowanie i znęcanie się. Po prostu
Iza
rok temu
i tak największą hipokrytką jest Stankiewicz
kłamczuszka
rok temu
Nie wierzę Anicie Lipnickiej.Nie wiem czemu to robi?Tak sielsko było i uciekła od nich? Baju baju Pani Anito nawet dzieci pani nie uwierzą
Lola
rok temu
Polish showbiz is similar like american showbiz. No doubts.
gość
rok temu
Dlaczego nie ujawniły tego wcześniej tylko po tylu latach to jest dziwne można sie domyśleć.
Leszek
rok temu
Bzdury Pani opowiada i dobrze o tym wie!!! Miałem Panią za poważną osobę Pani Anito!!! Kłamie Pani tylko dlaczego to już Pani dobrze wie!!!
abecadło
rok temu
Dobrze, że w ten sposób odpowiedziała. Z szacunkiem do Moniki, wypowiadając się tylko o swoich doświadczeniach. Bardzo dojrzała odpowiedź.
prawda
rok temu
Wierze Kuszyńskiej nie miała siły walczyc po tragedii teraz pewnie już ma. Biedna ! Ma talant ! Mam nadzieje, że uda jej się w życiu pomimo tylu krzywd ile ją spotkało...
Anita
rok temu
Zapomniała jak odchodziła 8 na nich pluła, Anita ty masz syndrom sztokholmski! Napisz prawdę!
Niewiara
rok temu
Słabe to oświadczenie Anitko. Chyba nadal boisz się Jansona i jesteś pod jego wpływem.
Megi
rok temu
Skoro tak dobrze jej się współpracowało z VM to dlaczego od 25 lat nie utrzymuje kontaktu z pozostałymi kolegami?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie