Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Anna i Robert Lewandowscy jeszcze NIE OCHRZCILI Laury! Nie tylko przez pandemię

212
Podziel się

Podczas gdy Klarze Lewandowskiej trenerka i piłkarz wyprawili chrzciny, gdy ta miała zaledwie dwa miesiące, Laura ma już siedem, a wciąż nie została ochrzczona.

Anna i Robert Lewandowscy jeszcze NIE OCHRZCILI Laury! Nie tylko przez pandemię
Laura Lewandowska jeszcze nie została ochrzczona (Instagram)
bDyUIkUl

Anna Lewandowska oprócz tego, że jest zaprawioną w bojach bizneswoman i wpływową trenerką, której "fitżycie" śledzą na Instagramie już 3 miliony wiernych fanów, sprawdza się również w roli żony i mamy.

W maju Ania powitała na świecie drugą córkę i niemal od razu wzięła się za zrzucanie pociążowych kilogramów, w krótkim czasie zachwycając idealnie płaskim brzuchem.

bDyUIkUn

Choć Laura ma już ponad pół roku, a jej mama zdążyła wrócić do figury sprzed ciąży, dziewczynka wciąż nie została ochrzczona. Jak można się domyślać, nie wynika to z tego, że Lewandowscy nie chcą, by ich pociesze udzielono sakramentu. Wręcz przeciwnie, celebrycki duet ochrzcił Klarę, gdy ta miała zaledwie dwa miesiące, a sama Ania wiele razy podkreślała, że religia odgrywa w jej życiu dużą rolę.

Jestem wychowana w religijnym duchu. W tradycyjnej rodzinie, gdzie co niedzielę chodziło się do kościoła. Czasem mama wyganiała mnie na mszę, ja się buntowałam, ale ostatecznie szłam. (…) Nie chcę, by zabrzmiało to teraz tak, że co tydzień jesteśmy w kościele w pierwszym rzędzie, ale mojego wyznania absolutnie się nie wstydzę - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z Wirtualną Polską.

bDyUIkUt

Jak się okazuje, z wyprawieniem córce chrztu Lewandowscy czekają z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest pandemia koronawirusa, a drugim to, że chcieliby ochrzcić Laurę z jej młodszą o dwa miesiące kuzynką, co najwyraźniej nie jest tak łatwe do zorganizowania.

Z chrzcinami nadal czekamy. Ze względu na pandemię nie można było podróżować, a teraz pojawiło się więcej dzieci, bo Milena, siostra Roberta, urodziła, więc pewnie zrobimy wspólne chrzciny Laurki i Matyldy - zdradza w rozmowie z Elle Man i podkreśla: Dla nas jest to bardzo ważne.

Przypomnijmy, że bardziej sceptyczni w kwestii chrztu są Małgorzata i Radosław Majdanowie: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan NIE ZAMIERZAJĄ ochrzcić synka: "Chcemy żyć w zgodzie ze sobą"

bDyUIkUu
bDyUIkUv
bDyUIkUO
KOMENTARZE
(212)
Martin
miesiąc temu
Tak bardzo mi to obojętne. Już dawno ich nie było na pudelku i niech tak zostanie 🙏🏻
Ala
miesiąc temu
Dlaczego piszecie o czymś takim, a nie napisaliście o tym jak Ania się tłumaczyła z okładki Elle na instagramie i pisała, że rozumie, że nie każdemu się to spodobało, a potem zostawiała serduszka pod komentarzami, w których jej fanki i i psiapsi pisały o tym, że okładka jest wspaniała, a tytuł "siła kobiet" jak najbardziej na miejscu? Przecież do niej nic nie dotarło, dalej się uważa za autorytet kobiet, a każdą krytykę utożsamia z hejtem i zazdrością.
Rachel
miesiąc temu
to jest temat dla ktorego trzeba bylo robic artykuł? Serioo ? Juz nie macie o czym pisac ???
bDyUIkUP
Ohno
miesiąc temu
SZOKUJĄCE. Jestem tak wstrząśnięta, że nie wiem, czy w ogóle dojdę do siebie.
wert
miesiąc temu
Nie rozumiem, czemu Ania trafiła na okładkę z hasłem" Siła Kobiet". Silną kobietą jest np. Ewa Błaszczyk. Kobieta, której mąż zmarł, a kilka miesięcy później jedna z córek wpadła w śpiączkę. Ewa nie tylko opiekowała się sama 2 dzieci, w tym jednym śpiączce, jeszcze wybudowała klinikę dla innych dzieci, które są w śpiączce. To jest dla mnie silna kobieta. Ania ma zdrowe dzieci, męża milionera, mieszka w bogatym kraju, gdzie jest dobra służba zdrowia i wsparcie państwa. Ma bardzo komfortowe i luksusowe życie. Nie wiem na czym polega jej siła.
Najnowsze komentarze (212)
miki
2 tyg. temu
jeszcze nie ochrzscila bo moze z tad tytuly sportowca chociaz Robert na nie zasluguje
zeznania
miesiąc temu
laktacja wróciła, odszedł szczękościsk
100 gecs
miesiąc temu
lubię 100 gecs, a wy?
100 gecs
miesiąc temu
Hey, you lil' piss baby You think you're so f*****g cool?, huh? You think you're so f*****g tough? You talk a lotta big game for someone with such a small truck Aw, look at those arms Your arms look so f*****g cute They look like lil' cig*rettes I bet I could smoke you I could roast you And then you'd love it and you'd text me, "I love you" And then I'd f*****g ghost you With the big boys coming with the big stuff I feel so clean like a money machine, oh, yeah Big boys coming with the big trucks Feel so clean like a money machine, oh, yeah Big boys coming with the big trucks Feel so clean like a money machine, oh, yeah Big boys coming with the big truck Feel so clean like a money machine, oh, yeah Feel so clean like a money machine Feel so clean like a money machine Feel so clean like a money machine Feel so clean like a money machine Tell me what's the deal, I've been tryin' to go to bed I've been up for days, I've been tryna get ahead Said it all before, and I'll say it once again I'm better off alone Tell me what's the deal, I've been trying to go to bed I've been up for days, I've been tryna get ahead Said it all before, and I'll say it once again I'm better off alone Better off alone Better off alone Better off alone Better off alone Big, boy, big- I feel so clean like a money machine, oh, yeah Big boys I feel so clean like a money machine, oh, yeah I feel so clean like a money machine, oh, yeah Big boys I feel so clean like a money machine I feel so clean like a money machine, oh, yeah Feel so clean like a money machine I feel so clean like a money machine, oh, yeah Feel so clean like a money machine I feel so clean like a money machine, oh, yeah Coming with the big trucks Feel so clean like a - machine, oh, yeah Coming with the big trucks Feel so clean like a money machine, oh, yeah Coming with the big trucks Feel so clean like a money machine, oh, yeah Coming with the big trucks Feel so clean like a money machine, oh Big boys coming with the big trucks Feel so clean like a money machine, oh, yeah Big boys coming with the big trucks Feel so clean like a money machine, oh, yeah Big boys coming with the big trucks Feel so clean like a money machine, oh, yeah Big boys coming with the big trucks Feel so clean like a money machine, oh, yeah
Ola
miesiąc temu
A co nas to obchodzi !!!
Jagna
miesiąc temu
A co tam u Zenka?, dajcie newsa bo nie zasnę
Wasyl
miesiąc temu
Co to będzie jak krach na giełdzie będzie? Albo poszuka se młodszej?
Gidc
miesiąc temu
A ci musza chrzcić u mnie wnuczka nie ochrzczona i wnuk bi po co ?
bDyUIkUH
figi
miesiąc temu
komu te informacje są potrzebne, zajmijcie się sobą a nie jakimiś głupotami nas bombardujecie
skarbówka
miesiąc temu
za mało z Apartu dostała, nie starczyło
ana
miesiąc temu
Tak straszne to jest, że trzeba było napisać tytuł drukowanymi literami. Kogo to obchodzi? To ich sprawa. Jeszcze może ich za to ekskomunikujcie! Ja młodszą córkę ochrzciłam dzień prze 1 urodzinami. Za miesiąc urodzę trzecią i nie zamierzam chrzcić wcześniej niż latem lub jak cały cyrk się skończy, żeby cała rodzina mogła być z nami.
Emeryt
miesiąc temu
Do czego potrzebne są komuś takie wiadomości.
Lukash81
miesiąc temu
No i co z tego? Noworodków w ogóle nie powinno się chrzcić. Ponieważ to odbiera człowiekowi jedno z jego fundamentalnych praw do tego w co chce wierzyć i czy w ogóle chce. Gdyby w kościele katolickim nie było takiego zwyczaju ta religia dawno by umarła. Zresztą jest to zwyczaj kompletnie niezgodny z nauczaniem Jezusa który chrzcił osoby dorosłe i świadome swego wyboru. I właśnie wtedy kiedy człowiek jest świadom powinien decydować o swojej przynależności do takiej czy innej religii.
Kudlaty
miesiąc temu
Nie chrzcin się razem dzieci z rodziny bo jedno dziecko zabiera szczęścia drugiemu , jedno ma przechowania potem :D
...
Następna strona
bDyUIkVj