Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Anna Lewandowska wspomina trudne dzieciństwo i zdradza, co by powiedziała "małej Ance": "Nigdy nie wstydź się tego, skąd pochodzisz" (FOTO)

291
Podziel się:

Anna Lewandowska nieoczekiwanie otworzyła się przed fanami, wracając do czasów, kiedy nie była jeszcze sławna i bogata. Trenerka pokazała też archiwalne zdjęcie z dzieciństwa.

Anna Lewandowska wspomina trudne dzieciństwo i zdradza, co by powiedziała "małej Ance": "Nigdy nie wstydź się tego, skąd pochodzisz" (FOTO)
Anna Lewandowska wspomina trudne dzieciństwo i zdradza, co by powiedziała "małej Ance"... (AKPA)

Anna Lewandowska jest obecnie multimilionerką i jedną z najbardziej wpływowych Polek, ale jej droga na szczyt nie była usłana różami. W dzieciństwie z dnia na dzień znalazła się w trudnej sytuacją finansową. Po tym jak jej dobrze zarabiający ojciec postanowił opuścić rodzinę, mama Ani została praktycznie z niczym. W jednym z wywiadów Robert Lewandowski przyznał, że rodzinie jego ukochanej musiał pomagać Caritas.

Żona piłkarza nie ukrywa, że było jej ciężko. W rozmowie z Magdą Mołek zdradziła, że musiała pewnej zimy chodzić w dziurawych butach, bo nie było jej stać na zakup nowych.

Kiedy zaczęłam zarabiać swoje pierwsze pieniądze, to było stypendium. Miałam wtedy 18 lat, to było 800 zł. Połowę oddawałam mamie, a połowę miałam dla siebie - wyznała w TVN Style.

Zobacz także: Wyciek rozmów Cichopek i Kurzajewskiego i kontrowersyjna premiera „365 dni: Ten dzień”

Teraz Lewandowska otworzyła się przed swoimi obserwatorami na Instagramie. Gdy jedna z fanek zapytała ją, co powiedziałaby małej Ance, celebrytka wróciła wspomnieniami do swojego dzieciństwa.

Powiedziałabym, żeby nigdy nie wstydziła się tego, skąd pochodzi, żeby zawsze na pierwszym miejscu stawiała rodzinę i bliskie osoby, żeby zawsze cieszyła się z najmniejszych rzeczy - stwierdziła.

Godne podziwu?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(291)
OLE
7 dni temu
w latach "90 to było normalne i nikogo nie dziwiło. 90% dzieci i młodzieży miało podobne warunki
gigi
7 dni temu
Wielkie rzeczy. Ja większość lat chodziłam w dziurawych butach również zimą bo nie było na nowe. Nie byłam wcale jedyna. Takie były czasy dorastania '90. Tylko ja nie miałam na adidasy marki adidas jak Ania której dziurawe buty były markowe o czym pisały osoby z jej klasy w Podkowie leśnej. Nie ma się co dziwić, jej rodzina pracowała w przemyśle filmowym i miała znaną ciocię. Źle nigdy Aniu nie miałaś.
Lara
7 dni temu
Aniu, większość rodzin tak żyła w tamtym czasie wiec nie gadaj głupot. Myślisz ze tylko ty miałaś ciężko a reszta to w złoto opływała? Żałosna kobieta
JotEm
7 dni temu
Ja na stażu po studiach zarabiałam 450 zł...
Kolega
6 dni temu
Jakoś na obozie sportowym w 2009r nie było widać tej biedy....za to zarozumiałą pewną siebie laskę....😀
Najnowsze komentarze (291)
Najmądrzejszy...
5 dni temu
Jakie masz wykształcenie i czego ewentualnie nauczyli cię rodzice.
Gosc
5 dni temu
Znowu ciężkie dzieciństwo wspomina!!???? No niemożliwe!!! Ale porównuje je do teraźniejszego majątku!!! I dlatego tak mówi. Babcia spiewaczka,ojciec alimenty płacił a mamusia CV ok r ok biła??
agat
5 dni temu
Anna w rodzinie ma taką postać jak Stanisława Leszczyńska- położna z Oświęcimia. To prawdziwa święta, wspaniała osoba.
Gucio
5 dni temu
Do Olla ,zgadza się.
Inka
5 dni temu
Nie można uogólniać ,nie wszyscy mieli trudne warunki bytowe.
Asior
5 dni temu
Kiedyś jej nie lubiłem ale po kilku akcjach wiem już że to dobry i wartościowy człowiek, poza tym piękna kobieta. Wszystkiego dobrego Pani Anno!
Trochę wstyd
5 dni temu
Ojciec operator mama praca w tv babcia śpiewaczka a korzystali. Caritasu?
Nick
5 dni temu
Oczywiście, skoro z Bliskiego Wschodu......
Bolo
5 dni temu
Gdyby sama dochodziła do tego poziomu życia to by się wstydzia a tak jest o czym gadać
Jolka
6 dni temu
Ja miałam znacznei gorzej, bo musiałam chodzic w butach ciotki. Były na lekkim obcasie i myśłałam, ze spłonę ze wstydu. To były lata 80, po prostu nie było butów w sklepach. Na buty moją mamę było jednak stać, chociaż sama nas wychowywałą, pracowała na dwa etaty. Nigdy caritasu o pomoc nie prosiła, pracowała jako nauczyciel, więc małe były zarobki. Mój brat zdobył buty za kanister z benzyną,k tóry załatwił mu wujek. Dał beznynę koledze ojca, a ten dał mu buty. Nic wielkiego w tamtych czasach. I wiecei co? Byliśmy szczęsliwsi niż dzieciaki teraz.
ja -
6 dni temu
Przed operacją Ania miała bardzo ładny nos.
xyz
6 dni temu
W dziurawych butach chodziła? No a gdzie były wtedy te jej niezwykłe umiejętności "rozkręcania biznesów"? Gdzie były te mądrości, którymi nas zasypuje? Dlaczego sama z nich nie skorzystała, żeby poprawić swój los?
Meg
6 dni temu
Co za brednie, ona pochodzi z Podkowy Leśnej z miasto ludzi bogatych. Bardzo prestizowe miejsce.
Bidulińska
6 dni temu
Chleb z gęsim smalcem jadła???
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie