Trwa ładowanie...
Goss
Goss
|

Anna Lewandowska z córką na rękach kibicuje Robertowi zza ciemnych okularów (ZDJĘCIA)

274
Podziel się:
274
Podziel się:

W niedzielę Anna Lewandowska ponownie pojawiła się na trybunach, aby kibicować mężowi podczas meczu FC Barcelony z RCD Mallorcą. Z córką na rękach i z okularami przeciwsłonecznymi na nosie zerkała na wysiłek Roberta. Klasa?

1
 / 5
Anna Lewandowska z córką na rękach kibicuje Robertowi zza ciemnych okularów (ZDJĘCIA)
Anna Lewandowska kibicuje Robertowi z córką na rękach
Anna Lewandowska kibicuje Robertowi z córką na rękach (East News)
0
0

Anna Lewandowska bez wątpienia lubi uchodzić za osobę niezwykle zapracowaną. Na co dzień skupia się nie tylko na budowaniu medialnego imperium, lecz także dopingowaniu męża podczas meczów FC Barcelony, do której szeregów Robert Lewandowski wstąpił w zeszłym roku. Ania wraz z córkami były już widywane na trybunach, skąd gorąco mu kibicowały.

Nie inaczej było w niedzielę, gdy Lewandowska pojawiła się na meczu FC Barcelony z RCD Mallorcą. Ostatecznie starcie obu drużyn skończyło się zwycięstwem drużyny Roberta Lewandowskiego, jednak jego żona zdawała się nie tryskać humorem na trybunach tak bardzo, jak zazwyczaj. Paparazzi uwiecznili natomiast moment, jak trzymała córkę na rękach i prezentowała wachlarz min w trakcie gry.

Na okazję meczu Roberta Ania ubrała się w stylizację all-black, a na jej nosie zagościły okulary przeciwsłoneczne, zza których obserwowała zmagania męża. Ich pociecha z kolei ponownie miała na sobie koszulkę, w których wcześniej widywano na trybunach także jej znaną mamę. Tym razem na widok fotoreporterów Ania nie posłała im promiennego uśmiechu, jak to miewała w zwyczaju.

Zobaczcie, jak wyglądała.

2
 / 5
Anna Lewandowska kibicuje Robertowi na trybunach

W niedzielę Anna Lewandowska znów pojawiła się na trybunach.

3
 / 5
Anna Lewandowska kibicuje Robertowi na trybunach

W czasie meczu Ania cierpliwie obserwowała grę męża.

4
 / 5
Anna Lewandowska kibicuje Robertowi na trybunach

Na trybunach towarzyszyła jej córka, której ani na chwilę nie spuszczała z oka.

5
 / 5
Anna Lewandowska kibicuje Robertowi na trybunach

Na tę okazję "Lewa" wybrała stylizację all-black. Odsłoniła też brzuch.

KOMENTARZE
(274)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
555
2 lata temu
Znowu błąd w tytule, nie kibicuje, tylko lansuje się, a to dwie różne rzeczy.
Tatko
2 lata temu
Nawet zza okularów przeciwsłonecznych bije fałszem.
Ania
2 lata temu
Oczy cwaniary… Gdyby nie Lewandowski uczyłaby wf-u. A nie czekaj magistra ponoc kupiła, wie tez jest lewy… To może sprzedawałaby w sklepie sportowym…😁😑
Kasia
2 lata temu
Kiedyś zakryje brzuch? Ileż można nie ma 12 lat
ona
2 lata temu
Co tu komentowac?
NAJNOWSZE KOMENTARZE (274)
tttaaakkk
2 lata temu
jeszcze ze 3 lata lansu na mężu niedobijaku, a potem niebyt, jakie to będzie dla huby przykre
Jak myślicie
2 lata temu
Ciekawe czy jak Lewy grał w Zniczu Pruszków to też przyjeżdżała na każdy mecz wspierać ukochanego 😎
tyle
2 lata temu
normalnie dzieci zabiera się na plac zabaw.......
Iga
2 lata temu
Piękna kobieta,kochana przez męża i dzieci.Szczesliwa rodzina.Robert,jeden z niewielu Polaków,z którego możemy być dumni.Czyzby to były powody do tak wielkiej zazdrości?Inaczej wytłumaczyć się nie da.Pozdrawiam serdecznie całą rodzinkę Roberta i życzę spokoju a także kolejnych sukcesów.
Szuchen
2 lata temu
Lans lans lans, JA JA, lans lans lans, Patrz patrz
precz z kadry
2 lata temu
Co drewno pokazało na Mundialu? Drewno pokazało środkowy palec swoim ogłupiałym fanom.
Anka Cyganka
2 lata temu
O Anno, ale Ty nigdy prze nigdy, nie będziesz sexy. Może Robert tak Ci mówi, ale to nie prawda. Za szczucie innych kobiet należą Ci się te słowa. Ole💃
Prawy
2 lata temu
To na pewno lewa?? Bez loga znanego projektanta na czole??? Chyba jednak nie lewa....
ufff
2 lata temu
Kobieta kot, usta już się nie zamykają, komedia, a nawet tragikomedia.
Iga
2 lata temu
ma piękne włosy
Jaa
2 lata temu
Ania to piękna i pracowita kobieta , wspaniała żona i matka.Lewuski uwielbiam całą waszą wspaniałą rodzinę, pozdrawiamy.
Gość
2 lata temu
Uwaga- w lipcu rusza proces Lewandowskich, oczywiście zapłacili kasę za utajnienie procesu, czy ktoś kto się nie obawia utajnia proces?
nowoczesna ue...
2 lata temu
co za straszna choroba ogarnela dziennikarzykow.a anula chyba jeszcze nie wie czy te dzieci beda dziewczynkami czy chlopcami dlatego im zakrywa twarze.
11111111
2 lata temu
Komentarze świetne jak zawsze
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Znani na gali rozdania nagród Konkursu Chopinowskiego: Omenaa Mensah z córką Vanessą, Kinga Rusin z Markiem, Julia Pietrucha

Na gali rozdania nagród i koncercie laureatów Konkursu Chopinowskiego pojawiło się kilka znanych twarzy. W Teatrze Wielkim - Operze Narodowej obecna była m.in. Kinga Rusin. Wpadła też Omenaa Mensah z córką.
9.

ZATRZĘSIENIE gwiazd na gali Kobieta Roku Glamour 2025: Doda "na biało", Julia Wieniawa w prześwitującej kreacji, Joanna Koroniewska

We wtorkowy wieczór uwaga rodzimych celebrytów skupiła się na gali Kobieta Roku Glamour. Wydarzenie uświetniły swoją obecnością m.in. Doda, Julia Wieniawa i Joanna Koroniewska. Kto jeszcze wpadł?
8.

Elegancka Jolanta Kwaśniewska buszuje w butiku znanego projektanta. Z zakupów wyszła z bukietem kwiatów

Paparazzi przyłapali Jolantę Kwaśniewską podczas buszowania w butiku Łukasza Jemioła. Z zakupów była pierwsza dama wyszła z bukietem kwiatów, a obładowani torbami asystenci zapakowali je sumiennie do auta. Jesteście ciekawi, co sobie zafundowała na jesień?
7.

Agnieszka Hyży relacjonuje rodzinne wakacje w Egipcie. Pokazała też DZIECI!

Agnieszka Hyży podzieliła się obszerną relacją z rodzinnych wakacji w Egipcie, które zrobiły na niej ogromne wrażenie. Jak zapewnia, wkrótce wróci tu z całą rodziną.
6.

Jennifer Lawrence w spódnicy i SWETRZE (?) melduje się na festiwalu w Rzymie. Ładnie wyglądała?

Jennifer Lawrence pojawiła się na festiwalu filmowym w Rzymie, w ramach którego odbyła się premiera filmu "Die My Love" z jej udziałem. Stylizacja aktorki nie wszystkim przypadła do gustu. Zobaczcie.
5.

Gwiazdy pognały na event marki biżuteryjnej: elegancka Martyna Wojciechowska, Katarzyna Nosowska z synem, Agata Kulesza...

Gwiazdy wpadły na event znanej marki kosmetycznej. Na miejscu zjawiły się między innymi elegancka Martyna Wojciechowska, stonowana Agata Kulesza i stylowa Natalia Szroeder. Była też Katarzyna Nosowska, która zabrała ze sobą syna.
4.

Telekamery 2025. Gwiazdy brylują na ściance: Joanna Liszowska, Agnieszka Hyży, Maria Dębska...

Za nami uroczysta gala rozdania Telekamer. Na ściance brylowała plejada polskich gwiazd. Wpadła między innymi Joanna Liszowska, która zaprezentowała się w prostych włosach. Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił.
3.

Marcelina Zawadzka już urządziła się w Dubaju. Ładnie?

Marcelina Zawadzka na początku października obwieściła światu, że wyprowadza się do Dubaju. Celebrytka relacjonuje swoją nową codzienność w mediach społecznościowych. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała niektóre pomieszczenia w apartamencie, w którym obecnie mieszka. Ładnie się urządziła?
2.

Alessandra Ambrosio zabrała na ściankę 17-letnią córkę. Podobna do mamy?

Alessandra Ambrosio pojawiła się na premierze filmu "Tajny agent" w towarzystwie swojej 17-letniej córki, Anji Ambrosio Mazur. Dostrzegacie podobieństwo?
1.

PUDELEK OCENIA: modowe sukcesy i porażki tygodnia. Mery Spolsky z serduszkami na piersiach, Katarzyna Figura w plisowanej spódniczce

Do naszego zestawieniu największych modowych "petard" załapała się Magdalena Boczarska, Anita Sokołowska czy Emily Ratajkowski. Nie popisały się za to Mery Spolsky czy Katarzyna Figura. Zgadzacie się z naszymi ocenami?