Paw
|

Anna Maria Sieklucka snuje filmowe marzenia: "Najtrudniejszą rolą byłaby rola osoby chorej psychicznej"

105
Podziel się

"Przeczytałam książkę Blanki z ciekawości. Nie sądziłam, że będę odtwórczynią głównej roli" - wspomina.

Anna Maria Sieklucka snuje filmowe marzenia: "Najtrudniejszą rolą byłaby rola osoby chorej psychicznej"
(pudelek)

Anna-Maria Sieklucka zadebiutowała na wielkim ekranie, wcielając się w główną bohaterkę dzieła Blanki Lipińskiej. Produkcja trafiła do kin w ubiegłym tygodniu, a w sieci już pojawiły się pierwsze recenzje filmu. Jak można było się spodziewać, większość z nich jest krytyczna nie tylko w stosunku do scenariusza, ale również ścieżki dźwiękowej, gry aktorskiej czy samego przesłania filmu. Blanka Lipińska zapowiadała, że 365 dni rozpocznie rewolucję seksualną w Polsce, jednak patrząc na oceny krytyków, widzowie będzie chcieli szybko zapomnieć o tym, co zobaczyli na dużym ekranie.


Odtwórczyni głównej roli liczy, że udział w erotyku otworzy jej drogę do kolejnych, bardziej wymagających ról. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej we Wrocławiu w rozmowie z Michałem Dziedzicem zdradziła, z jaką rolą chciałaby się zmierzyć w najbliższym czasie. Sieklucka wyznała, że chętnie zagrałaby postać obciążoną chorobą psychiczną.

KOMENTARZE
(105)
Bennio
2 tyg. temu
Pani Anno Mario, Pani zagrała osobę chorą psychicznie w 365 dniach. Nikt przy zdrowych zmysłach, nie zachowywałby się w sytuacji, w której znalazła się Laura, tak jak to jest przedstawione w filmie/książce.
maniek
2 tyg. temu
Zacytuję opinię na temat jej gry, krytyka filmowego Tomasza Raczka: "drewno". :-)
Gosiak
2 tyg. temu
Grać nie musiałaby nawet.. Żeby zagrać w "arcydziele" 365..już musi mieć nierówno pod sufitem.. No ale kasa jej się przecież zgadza?
AAAA
2 tyg. temu
Trochę niedouczona jest ta niby aktoreczka. Nie chciałaby zagrać osoby chorej psychicznej ???
Gość
2 tyg. temu
Ha ha ha godzina nie minęła i już kolejny "artykuł" o tym tworze literacko filmowym.
Najnowsze komentarze (105)
44444444s
2 tyg. temu
kazdy czy kazda to robi ! chyba ze lgbt.....
44444444s
2 tyg. temu
sprzedala troche prywatnosci ale taka byla szansa . teraz normalne role !
44444444s
2 tyg. temu
generalnie bardzo ladna dziewczyna teraz moze zagrac nawt swiera !
44444444s
2 tyg. temu
jak mowil stary rezyser : jako aktorka dupa ale jako dupa aktorka !
sylwia
2 tyg. temu
Gadacie głupoty ....tanią szmirą 50 Twarzy Greya zachwycała się co druga polka a nawet polak ! A film był o wiele gorszy a ksiązka o wiele słabasza niż tworczosc Pani Lipińskiej. Mi osobiście zarówno ksiązka jak i film bardzo sie podobały. A rola kobieca była zagrana bardzo dobrze .
dash
2 tyg. temu
Ktoś jej ewidentnie załatwił tę rolę. Bo tylko taką można załatwić komuś, kto nie jest prawdziwą aktorką. I na tej rólce zapewne wielka kariera się skończy.
Gosc
2 tyg. temu
Ona jest tylko po lalkach wrocławskich, nie po dramacie.
Erla2
2 tyg. temu
Teraz to ona nie opędzi się od propozycji na pornhubie. Taka aktorka to propozycje odpowiednie.
gość
2 tyg. temu
Film "365 dni" to najgorszy badziew jaki kiedykolwiek widziałam!!!!!
gosc
2 tyg. temu
ona to raczej poprzestanie na rolach w tego typu szmirach,aktorka z niej slaba
Ala
2 tyg. temu
Kiepska aktorka i szkoda,że tak kompromituje rodzinę
nick
2 tyg. temu
Ta pani nie ma pojęcia, czym są choroby psychiczne. Codziennie mija osoby na nie chore. Wydaje jej się, że osoba chora psychicznie, to ktoś z ostrymi urojeniami, mówiący sam do siebie, bez kontaktu z rzeczywistością. Choroba psychiczna to, np. depresja. Nie umiałaby tego zagrać? To ma.rna z niej aktorka.
Www
2 tyg. temu
Byłam, z calym szacunkiem, ale te miny Pani pokazywała podczas kolacji czy calym filmie to była żenada, jedna i ta sama mina, jeśli to miało pokazywać wyższą postawe to nie wyszło. Sceny seksu godzinę trzeba bylo czekać za seksem to dłużej niż w Greyu. Ale jedno musze przyznać w blondzie Pani lepiej. W pewnym momencie nawet aktor nie uciaągał tej dziwnej fabuły. Ale Olga pierwsza klasa.
Aguu
2 tyg. temu
Ja uważam, ze jako początkujaca aktorka zagrała swietnie. Bardzo odwazna rola a ludzie niech sobie krytykują. Ona jest aktorką i cos osiagnie a wy będziecie tylko narzekać .
...
Następna strona