Trwa ładowanie...
Paww
|
aktualizacja

Anna Wendzikowska, Joanna Opozda, Sylwia Bomba i nie tylko. Oto celebrytki, które SAMODZIELNIE wychowują dzieci (ZDJĘCIA)

299
299
Podziel się

Nie zawsze sukcesy zawodowe idą w parze ze szczęściem w sferze prywatnej. O ile Olga Frycz świadomie podjęła decyzję o wychowaniu córki w pojedynkę, to Joanna Opozda takiego wyboru już nie miała. Zobaczcie, które znane mamy wychowują dzieci w pojedynkę.

1
 / 16
Anna Wendzikowska, Joanna Opozda, Sylwia Bomba i nie tylko. Oto celebrytki, które SAMODZIELNIE wychowują dzieci (ZDJĘCIA)
Anna Wendzikowska, Joanna Opozda, Sylwia Bomba i nie tylko. Oto celebrytki, które SAMODZIELNIE wychowują dzieci (ZDJĘCIA)
Anna Wendzikowska, Joanna Opozda i Sylwia Bomba. Te celebrytki mierzą się z samotnym macierzyństwem (ZDJĘCIA) (Instagram)
0
0

W polskim show biznesie samotne macierzyństwo robi się coraz powszechniejszym zjawiskiem. Joanna Opozda Magdalena Stępień zostały porzucone przez swoich partnerów jeszcze w czasie ciąży. Celebrytki coraz odważniej opowiadają o blaskach i cieniach samotnego wychowywania dzieci. Swoim doświadczeniem podzieliła się również Sylwia Bomba. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" poinformowała jakiś czas temu, że rozstała się ze starszym o 14 lat partnerem, z którym doczekała się córki Antosi. W jednym z ostatnim wywiadów wyznała, że jego rola w wychowywaniu pociechy polega jedynie na płaceniu alimentów.

Na samodzielne macierzyństwo świadomie zdecydowała się Olga Frycz, która, ogłaszając drugą ciążę, zapewniła przy okazji, że nie obawia się takiej formy rodzicielstwa. Do grona samotnych mam należy także Martyna Wojciechowska, Dorota Gardias oraz Weronika Rosati. Zobaczcie, co gwiazdy mówią na temat wychowywania dziecka w pojedynkę.

Zobacz także: Zero od jurorów z Ukrainy oraz co pogrążyło Ochmana
2
 / 16
Joanna Opozda

Joanna Opozda jest w trakcie rozwiązywania małżeństwa z Antkiem Królikowskim. Aktorka od trzech miesięcy samotnie wychowuje synka Vincenta.

Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę - powiedziała w wywiadzie dla "Party" Joanna Opozda.

3
 / 16
Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska samotnie wychowuje dwie córki. Choć podkreśla, że nie jest łatwo, to nie narzeka na obecną sytuację.

Wiadomo, że jest ciężko. Wiadomo, że we dwójkę łatwiej. Wiadomo, że jak obok jest partner, który wspiera, to jest lepiej i przyjemniej. Ja się śmieję, że rodzina to nie jest temat do ogarnięcia dla jednej osoby, ale co mam zrobić? Położyć się i płakać? Staram się wszystko ogarniać najlepiej, jak potrafię i myśleć, że "jeszcze będzie przepięknie" - powiedziała w "Dzień Dobry TVN".

4
 / 16
Sylwia Bomba

Związek Sylwii Bomby zakończył się po dziesięciu latach trwania. Celebrytka obecnie samotnie wychowuje 4-letnią córkę Antosię. W wywiadach wielokrotnie podkreślała, że samotne macierzyństwo nie jest łatwe.

Samo macierzyństwo jest już trudne, a co dopiero samotne macierzyństwo. Jest jeszcze bardziej trudne. Nie będę ukrywać i mówić, że jest tak super. Ja mam mnóstwo energii i pozytywne nastawienie do świata, wszystko biorę za jakąś naukę albo doświadczenie. Nie siedzę z założonymi rękoma i nie płaczę. Ale nie będę oszukiwać, bo chyba żadna mama nie uwierzy, że samotne macierzyństwo jest superłatwe. Jest trudniejsze niż normalne macierzyństwo - powiedziała Sylwia Bomba w jednym z wywiadów.

5
 / 16
Magdalena Stępień

Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak rozstali się na kilka tygodni przed porodem. Niestety, po kilku miesiącach u syna modelki wykryto nowotwór wątroby. Stępień, nie mogąc porozumieć się z tatą Oliwiera, postanowiła działać na własną rękę.

Żyjemy dalej tak, jakby choroby nie było, to dzięki mojemu podejściu Oliwier jest jeszcze silniejszy. Gdy jesteśmy w szpitalu, personel również daje nam samą pozytywną energię, co widać na zdjęciu. Razem zwyciężymy - napisała w social mediach.

6
 / 16
Dorota Gardias

Dorota Gardias po trzech latach wspólnego życia rozstała się z Piotrem Bukowieckim. Od tego momentu samotnie wychowuje córkę Hanię.

Przekazuję córce, że partnerzy powinni się wspierać we wszystkim. Pewnych różnic nie da się zatrzeć. (...) Wychowuję też córkę na osobę silną i niezależną kobietę, bo w życiu różnie bywa. Uważam, że najlepiej jest liczyć na siebie, czego uczę moją córkę - powiedziała w jednym z wywiadów.

7
 / 16
Joanna Racewicz

Joannę Racewicz los postawił przed koniecznością wychowania syna w pojedynkę. W jednym ze swoich wpisów w social mediach dziennikarka podkreśliła, że woli określenie "samodzielne macierzyństwo", ponieważ nie budzi ono aż tak smutnych skojarzeń.

Nie lubię frazy "samotne macierzyństwo". Jest w niej rys smutku, rozdarcia, nieszczęścia, odrzucenia, pojedynczości skonfrontowanej z całym światem. Jakiś fragment pobłażania, może nawet litości. Znacznie prawdziwiej brzmi dla mnie: "samodzielne". Jestem więc samodzielną mamą, samodzielnie wychowującą syna. Od jedenastu lat. To nie jest sielanka. Kto wie, ten wie - napisała na swoim Facebooku.

8
 / 16
Edyta Górniak

Edyta Górniak w jednym z wywiadów przyznała, że pogodzenie roli matki z karierą było dla niej poważnym wyzwaniem. Dariusz Krupa, gdy ten miał 11 lat, trafił więzienia. Od tego momentu Górniak samotnie wychowywała syna.

Jest ciężko. Wychowywanie dziecka samemu jest naprawdę trudne - żaliła się w "Fakcie" Górniak.

9
 / 16
Olga Frycz

Olga Frycz zaskoczyła fanów wiadomością o drugiej ciąży. Aktorka niemal od samego początki informowała, że ojciec dziecka nie będzie uczestniczył w jego wychowaniu.

Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór. Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie jeśli tylko tego potrzebuję - napisała na Instagramie.

10
 / 16
Weronika Rosati

Weronika Rosati w 2017 roku została mamą Elizabeth. W jednym z wywiadów przyznała, że jest przyzwyczajona do samodzielnego wychowywania córki, ponieważ nigdy nie było jej dane spróbować innego modelu rodziny.

U samodzielnych mam może być to częste, że chcemy im wszystko wynagrodzić. Wiemy, że brakuje pewnej części ich życia, która jest najważniejsza dla dzieci - stwierdziła.

11
 / 16
Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś była związana z Colinem Farrellem, któremu urodziła synka Henry'ego. Aktorka zapytana o samotne macierzyństwo zapewniała, że choć nie jest z ojcem dziecka, to nie może nazwać się samotną matką.

Ale ja go sama nie wychowuję. Mam z jego tatą bardzo dobre relacje i mimo że nie jesteśmy razem, wychowujemy Henia wspólnie - w miłości i przyjaźni. Myślę, że to była i jest najlepsza z opcji - powiedziała.

12
 / 16
Aneta Zając

Bliźnięta Robert i Michał to synowie Anety Zając ze związku z Mikołajem Krawczykiem. Aktorka od kilku lat samodzielnie zajmuje się pociechami. Zając nie widzi jednak niczego nadzwyczajnego w samotny wychowywaniu dzieci.

Większość mam i ojców pracuje wychowując dziecko czy dzieci. Myślę, że to nie jest żadne wyzwanie dla mnie wyjątkowe. Tak jak inni, po prostu sobie radzę - zapewnia.

13
 / 16
Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska wychowuje samotnie córkę Marię. Podróżniczka mimo rozmaitych projektów doskonale dysponuje swoim czasem oraz podziałem obowiązków. Wojciechowska ma również dwie adoptowane córki, Kabulę i Tatu, które pochodzą z Tanzanii.

Macierzyństwo zupełnie zmieniło i przewartościowało moje życie, także zawodowe. Wcześniej byłam zainteresowana głównie sportami ekstremalnymi, wyprawami, sobą w świecie. Urodzenie dziecka sprawiło, że skupiłam się na innych, zapragnęłam lepiej zrozumieć kobiety, doświadczać kobiecości w różnych kulturach naszego glob - wyznała.

14
 / 16
Monika Mrozowska

Monika Mrozowska jest matką czworga dzieci. Obecnie nie jest związana z nikim na stałe. W jednym z wywiadów opowiedziała o podziale opieki nad dziećmi z ojcami pociech.

Logistyka jest trudna, ponieważ z każdym ojcem mam inny system podziału opieki. Jest to albo opieka pół na pół, albo co drugi weekend. Logistyka wymaga ode mnie dużej elastyczności - zdradza.

15
 / 16
Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz wychowuje nastoletniego syna Borysa. Pojawienie się na świecie pociechy zbiegło się z rozstaniem z ówczesnym partnerem. Aktorka nie najlepiej wspomina ten czas.

Miałam kilka miesięcy, żeby się przygotować, przeczytać mądre książki, które na nic się nie przydały, kiedy chodziłam od ściany do ściany z płaczącym dzieckiem na rękach. Nie czułam żadnego pokrewieństwa z rozanielonymi kobietami, które w uniesieniu karmią piersią, z paniami z telewizyjnych reklam pieluch. Byłam szczęśliwa, ale przede wszystkim wykończona. Borys miał wymagania, nie lubił spać. Do tego doszło rozstanie z partnerem - powiedziała w jednym z wywiadów.

16
 / 16
Olga Bołądź

Olga Bołądź w przeszłości była związana z Maxem Ryanem, z którym doczekała się syna, Brunona. Choć para nie jest już razem, dzieli się obowiązkami związanymi z rodzicielstwem.

Od kiedy Bruno skończył miesiąc, miałam nianię. Bez niej sobie tego nie wyobrażam… Wiesz, ja syna wychowuję osobno z jego tatą. Brunek ma zarąbiste relacje z nim, są bardzo blisko i bardzo szybko zaczął chodzić do taty na noc - powiedziała w wywiadzie na blogu prowadzonym przez Annę Lewandowską.

KOMENTARZE
(299)
Hosc
8 miesięcy temu
Miliony kobiet wychowuje samotnie dzieci , i nie stac ich na luksusowe dodatki , wakscje itd ,wiac niech psnie nie narzeksja tylko zagonic towarzystwo do roboty!
Brak slow
8 miesięcy temu
Ja też wychowuje syna samotnie od 15lat napiszecie o mnie tez?
Hmm
8 miesięcy temu
A ilu jest mężczyzn samognie wychowujących?
Beka
8 miesięcy temu
Stawianie bomby z Rosati ktora mimo wszystko jest aktorka to profanacja, na sile robicie z niej "gwiazde".
🤷🤷🤷🤷🤷
8 miesięcy temu
Nie róbcie z nich niewiadomo kogo 🤦🤦🤦 są miliony kobiet, które samotnie wychowują dzieci 🤷 i dają radę
Najnowsze komentarze (299)
klo
6 miesięcy temu
przykłady zwiazkow bez milosci
Gogh
6 miesięcy temu
Nie rozumiem po co robić sobie dziecko z byle kim? Nie szkoda wam dziecka?
Nikt ważny
8 miesięcy temu
Dobra kobiety same wychowujące dzieci ,a ilu jest w związkach które mimo iż mają faceta a i tak są same i wychowują same a facet wielki Pan wygodnicki kopa w d....my kobiety jesteśmy o wiele bardziej samodzielne i zaradne !
sdvs
8 miesięcy temu
Gwiazdki i gwiazdy pobierają się, rozwodzą, rozchodzą, schodzą, kłócą, piorą brudy… ciągle mało im miłości, bogactwa, sławy,… Ciągle za czymś lub za kimś gonimy. Zamiast zająć się sobą. Szukamy gdzieś szczęścia…, akceptacji, popularności, poklasku…"drugiej połówki...”. Ciągle jesteśmy nieszczęśliwi… Gdzie szczęścia szukać? Wszystko w książce pt. „Chcę być szczęśliwy i bogaty, a nie tylko szczęśliwy”. Ciekawe podejście do problemu szczęścia osobistego, ale też pokazuje podstawy tworzenia majątku i wolności finansowej, by nie musieć pracować do końca życia.
oliwka
8 miesięcy temu
wielka tragedia kasy opór i narzekają przecież to nianie je wychowują żenada
zxcb
8 miesięcy temu
wszparke teraz patrzą a tu nic
Magda
8 miesięcy temu
Na własne życzenie
Ciekawy
8 miesięcy temu
A wiedzą przynajmniej z kim mają te dzieci ?
ab negatio
8 miesięcy temu
W tym środowisku panuje zasada , że ciuchy i samochody należy mieć z salonu. Natomiast partnerów należy brać z drugiej , trzeciej , a czasem nawet z czwartej ręki. A jak to zrobić bez porzucania? Taka jest cena obecności w sieci. Dzieci tylko szkoda.
xxxxxxxxxxxxx...
8 miesięcy temu
nie one pierwsze i ostatnie tylko wszystkie się tym chwalą i nie każdej starcza do pierwszego ZENADA
nik
8 miesięcy temu
o i jeszcze Rossata😂
nick
8 miesięcy temu
Opozda, Bomba... doborowe towarzystwo🤣🤣🤣🤣🤣
SDVSF
8 miesięcy temu
smutne wychowywanie dziecka w pojedynke
oko
8 miesięcy temu
"gwiazdy" , których normalne "chłopy" omijają szerokim łukiem.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Anna Lewandowska w brązowym dresie pędzi na trening z kolegą z Hiszpanii po finale WOŚP (ZDJĘCIA)

Anna Lewandowska wykorzystała minioną niedzielę do maksimum. Nie dość, że odwiedziła śniadaniówkę i wzięła udział w finale WOŚP, to znalazła jeszcze czas na trening w ramach Camp by Ann, w którym towarzyszył jej znajomy z Hiszpanii. Tego dnia celebrytka zmieniała stylizację aż trzy razy.
9.

Gwiazdy kwestują z WOŚP: Anna Lewandowska, Joanna Przetakiewicz, Ewa Chodakowska... (ZDJĘCIA)

Finał WOŚP, jak co roku, przyciągnął wiele znanych twarzy, w tym również Annę Lewandowską, która chwilę wcześniej gościła w "Dzień Dobry TVN". Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się w studiu, uśmiechając się u boku Jurka Owsiaka.
8.

Maciej Kurzajewski kończy 50 lat! Najważniejsze momenty dziennikarza nie tylko z życia prywatnego (STARE ZDJĘCIA)

Maciej Kurzajewski od 30 lat pracuje w telewizji. Na swoim koncie ma między innymi prowadzenie programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", chwilowy etat w TVN-ie, wywiad z Adamem Małyszem oraz nieudane małżeństwo z Pauliną Smaszcz.
7.

Oto NAJDROŻSZE AUKCJE w historii WOŚP: wyjazd z Omeną Mensah, hulajnoga Donalda Tuska i rakieta Igi Świątek (ZDJĘCIA)

W tym roku rekordy bije aukcja z rakietą Igi Świątek, bo jej wartość przekroczyła już 260 tysięcy złotych. Rekordzista kilka lat temu podczas licytacji zebrał ponad 740 tysięcy złotych. Pamiętacie, kto to taki?
6.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wrócili do "PnŚ": on z tortem, ona z OGROMNYM PIERŚCIONKIEM! Czy to już ten czas? (ZDJĘCIA)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ledwo co wrócili do Polski z Jordanii, a już musieli wystąpić w "Pytaniu na Śniadanie". Na serdecznym palcu dłoni Kasi dostrzec można było nową błyskotkę. Czyżby kolejny zaręczynowy od Maćka?
5.

Tegoroczne aukcje WOŚP: wianek Moniki Olejnik, występ w teledysku Viki Gabor i trening z Anną Lewandowską (ZDJĘCIA)

Do tej pory największym zainteresowaniem spośród aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy cieszą się rakieta od Igi Świątek oraz magiczny weekend w towarzystwie Omeny Mensah i Rafała Brzoski.
4.

Lara Gessler pałaszuje pączka w turkusowej piżamie (?) i różowym płaszczu (ZDJĘCIA)

Świeżo upieczona mama, Lara Gessler, została przyłapana, gdy smakowała pączka przed rodzinną restauracją. Celebrytka gimnastykowała się przed fotografem w osobliwej stylizacji. Zachęcająca reklama słodkości?
3.

Gwiazdy "M jak miłość" kiedyś i dziś. Pamiętacie, jak wyglądali 23 lata temu? (STARE ZDJĘCIA)

Na przestrzeni ostatnich lat wielu aktorów zrezygnowało w udziale w produkcji. W serialu nie zobaczymy już Małgorzaty Kożuchowskiej, Kacpra Kuszewskiego oraz Joanny Koroniewskiej. Jak dziś wyglądają osoby związane z serialem?
2.

Jessica Alves ZDUMIEWA urodą, nawiedzając londyńską premierę spektaklu (ZDJĘCIA)

Lubująca się we wszelkiej maści operacjach plastycznych Jessica Alves zawitała do swojej ukochanej Wielkiej Brytanii i od razu ruszyła na czerwony dywan. Widać, że jest w swoim żywiole?
1.

Michał Szpak w butach na zabójczych OBCASACH walczy z ponurą aurą (ZDJĘCIA)

Michał Szpak udowodnił, że niezależnie od warunków atmosferycznych, modą można bawić się każdego dnia. Wokalista zgrabnie hasał po kostce brukowej na kilkunastocentymetrowych obcasach.