Trwa ładowanie...
Kamil Kozłowski
|
aktualizacja

Antoni Królikowski ma na koncie kilka związków ze znanymi kobietami. Oto WSZYSTKIE miłości aktora (ZDJĘCIA)

210
Podziel się:
210
Podziel się:

Antoni Królikowski zdecydowanie nie potrafi prowadzić życia w pojedynkę. Temat jego ukochanych, które zmieniał do tej pory jak rękawiczki, zawsze wzbudza sporo skrajnych emocji. Przypominamy długą historię jego miłosnych podbojów.

1
 / 9
Antoni Królikowski ma na koncie kilka związków ze znanymi kobietami. Oto WSZYSTKIE miłości aktora (ZDJĘCIA)
Antoni Królikowski ma na koncie kilka związków ze znanymi kobietami. Oto WSZYSTKIE miłości aktora (ZDJĘCIA)
Oto wszystkie partnerki Królikowskiego (AKPA)
0
0

Antoni Królikowski słynie z niezwykle bogatego życia uczuciowego. Od kilkunastu już lat media rozpisują się na temat jego kolejnych partnerek. Żaden związek nie przetrwał jednak próby czasu.

Historia jego showbiznesowych relacji z kobietami sięga 2012 r. To właśnie wtedy u boku Antka na ściankach pojawiła się nieznana wówczas szerszej publiczności aktorka, Laura Breszka. Podobnie jak większość późniejszych wybranek jego serca, nie potrafiła zatrzymać go przy sobie na dłużej. Wytrwali ze sobą dwa lata, co i tak jest jednym z najlepszych wyników w dotychczasowej "karierze uczuciowej" 34-latka.

Punktem zwrotnym w życiu miłosnym Królikowskiego miał być ślub z Joanną Opozdą. Ceremonia odbyła się raptem dwa lata temu, lecz już po zaledwie kilku miesiącach ich związek przeszedł do historii. Niewierny mężczyzna wdał się w romans z... sąsiadką, tuż przed narodzinami syna Vincenta. Aktualnie małżonkowie są na etapie oczekiwania na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy rozwodowej, "urozmaicanego" publicznym praniem brudów i wzajemnym wylewaniem żali.

Na liczniku partnerek Antka Królikowskiego naliczyliśmy osiem pań. Która z nich najbardziej pasowała do niesfornego aktora?

2
 / 9
Antek Królikowski i Laura Breszka (2012-2014)

Pierwszy medialny związek Antka narodził się tuż po jego głośnych problemach z prawem. Niewtajemniczonym czytelnikom przypominamy, że gwiazdor zadebiutował na okładkach tabloidów za sprawą znieważenia i napaści na policjantów w towarzystwie dwóch kolegów po fachu. Ostatecznie sprawa "aktorów-meneli" została umorzona, a Królikowski z powodzeniem kontynuował karierę serialową. Na planie produkcji "Ja to mam szczęście!" poznał 24-letnią wówczas Laurę, z którą spotykał się przez dwa lata. Plotkowano wówczas, że dziewczyna próbuje wybić się na nazwisku znanego chłopaka. Po 10 latach od rozstania Breszka rzeczywiście może pochwalić się pokaźnym dorobkiem aktorskim. Ostatecznie decyzję o odejściu podjęła właśnie ona, nie mogąc znieść ponoć hulaszczego trybu życia partnera.

3
 / 9
Antek Królikowski i Samuela Górska (2014-2015)

Choć podany wyżej zakres dat może sugerować, że Antek i Samuela spędzili ze sobą ponad rok, to jednak nic bardziej mylnego. Aktor i uczestniczka czwartej edycji "Top Model" zadebiutowali na czerwonym dywanie podczas gali rozdania "Róż Gali" w listopadzie 2014 r., a już zaledwie dwa miesiące później modelka zerwała z chłopakiem. Podobnie jak w przypadku poprzedniej wybranki Antka, zawiodła się na jego niedojrzałej postawie. O Samueli słuch zaginął na kilka kolejnych lat. Ostatnio jednak znów zrobiło się o niej głośniej za sprawą rozpoczęcia przez nią kariery... politycznej. Kobieta zamierza startować do Sejmu z list Konfederacji, co budzi sporo kontrowersji, zwłaszcza w kontekście jej dawnych wypowiedzi.

4
 / 9
Antek Królikowski i Joanna Jarmołowicz (2015)

Od rozstania z Samuelą nie minął nawet miesiąc, a Antek jako naczelny playboy rodzimego show-biznesu usidlił kolejną młodą dziewczynę. Tym razem jego serce mocniej zabiło do młodej aktorki, Joanny Jarmołowicz. Był to kolejny kilkumiesięczny związek Królikowskiego. Co ciekawe, Asia pozostała na dłużej w słynnej rodzinie. Po trzech latach zaczęła spotykać się z... młodszym bratem swojego eks. Już od pięciu lat są razem, wychowując wspólnie syna. Pomimo licznych plotek dotychczas nie podjęli decyzji o ślubie.

5
 / 9
Antek Królikowski i Katarzyna Sawczuk (2015-2016)

W 2015 r. młody aktor ogłaszał swoją wielką przemianę. Od tego momentu miał zrezygnować z imprez i przelotnych znajomości, deklarując wszem i wobec, że "już się wyszalał". W tym samym czasie media zaczęły donosić o jego nowej partnerce. Okazała się nią zaledwie 18-letnia Katarzyna Sawczuk. Para chętnie epatowała swoją miłością, głównie za pośrednictwem Instagrama. Pojawiały się nawet pogłoski o sformalizowaniu ich związku, dlatego oficjalne ogłoszenie rozstania po spędzonym wspólnie roku było dla wszystkich sporym zaskoczeniem. Jako główne powody wymieniano m.in. nieporozumienia wynikające z zamieszkania razem, nadmierną ingerencję niedoszłej teściowej w sprawy młodych, a nawet zdradę, jakiej rzekomo miał się dopuścić Antek. Ostatecznie Królikowski uciął wszystkie plotki, zapewniając, że decyzja o pójściu dalej osobnymi drogami została podjęta wspólnie i bez żadnych dramatów.

6
 / 9
Antek Królikowski i Julia Wieniawa (2017-2018)

Początki narodzin uczucia Antka i Julii datuje się na sam początek 2017 r. Podczas imprezy zorganizowanej w ramach 20. plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia" młodzi artyści, którzy pojawili się przed obiektywami fotoreporterów po raz pierwszy jako para, byli obiektem największego zainteresowania zgromadzonych. Z całą pewnością był to najbardziej intensywny i medialny związek aktora. Z ich wspólnych chwil pamiętamy m.in. występ w programie telewizyjnym, w którym postarzeni o 50 lat partnerzy zapewniali o szczerości uczuć i chęci pozostania ze sobą do końca swoich dni. Do historii przeszedł również teledysk Julii do utworu "Nie muszę", powstały w oparciu o kadry i materiały z ich życia prywatnego. Dzisiaj jest to już pieśń przeszłości. Fani gwiazdorskiej pary z rozrzewnieniem wspominają ich wielką miłość, wyrażając jeszcze nadzieje na ich ponowne zejście się. Nic jednak na to nie wskazuje.

7
 / 9
Antek Królikowski i Katarzyna Dąbrowska (2019-2020)

Po odejściu Julii od starszego chłopaka, ten znów zdobył się na głośne wyznania. Wyraźnie dotknięty decyzją Wieniawy aktor chciał skupić się na sobie i przypomnieć, jak to jest wieść życie singla. Prawniczka Katarzyna Dąbrowska, z którą podobno zaczął spotykać się jeszcze pod koniec trwania poprzedniego związku, nie zachłysnęła się celebryckim światem. Unikała blasku fleszy, a na ściankach pojawiała się tylko podczas istotnych dla Antka wydarzeń zawodowych. Osoby z otoczenia pary sądziły, że stroniącej od świata mediów Kasi uda się wreszcie wpłynąć na postępowanie znanego partnera. Również internauci doceniali jej skromność i naturalność. Ostatecznie zakończyli miłosną relację po 1,5 roku.

8
 / 9
Antek Królikowski i Joanna Opozda (2020-2021)

Związek Joasi i Antka zaowocował zawarciem związku małżeńskiego i przyjściem na świat syna Vincenta. Tak odważne, zobowiązujące decyzje miały świadczyć o dojrzałości aktora i rozpoczęcia ustatkowanego życia. Ostatecznie okazało się to krótkim epizodem, po którym dziś pozostały przykre wspomnienia, długotrwała walka o alimentywciąż niesformalizowana sprawa rozwodowa. Mężczyzna dopuścił się zdrady, kiedy Opozda oczekiwała przyjścia na świat ich dziecka. Po ujawnieniu skandalicznej informacji musiał zmierzyć się z falą ogromnego hejtu, którą przypłacił kłopotami zdrowotnymi, problemami z prawem oraz znacznym tąpnięciem kariery zawodowej.

9
 / 9
Antek Królikowski i Izabela Banaś (2022-?)

34-latek odczuwa wyjątkowo silny pociąg do prawniczek. Jego ostatnią (wciąż aktualną!) partnerką jest Iza, z którą kilka tygodni temu pojawił się na premierze drugiej części filmu "Porady na zdrady" ze swoim udziałem. Czy to właśnie na Izabeli zakończy się jego lista związków?

KOMENTARZE
(210)
Pudelica
4 tyg. temu
Pudelku, w końcu coś zabawnego!! I to "(2022-?)" jest prześmieszne, złośliwcu 🤣
Heh
4 tyg. temu
Tacy właśnie przenoszą HPV, Sandra.
Wiedzma
4 tyg. temu
Zdecydowanie Iza i Jarmolowicz najbrzydsze. Ale do niego pasują. Niedługo będzie nowa bo długo to on w związku nie wytrzymuje.
Ida
4 tyg. temu
Kasia Sawczuk jest prześliczna , pięknie śpiewa i gra w serialu. Nie rozumiem czemu Julka zrobiła większą karierę.
Lol
4 tyg. temu
Kasia Sawczuk najładniejsza
Najnowsze komentarze (210)
C,K, n,e
3 tyg. temu
Obydwie są przeciętne -Opozda i Izabella ! ale jakoś i tak one wszystkie przy Julii Wien.wygladaja bardziej oki
Takk?
3 tyg. temu
Przy wieniawie one mają ładna urodę ,a ta od 🐰 jest ma no taka przeciętna i tak
Kami2615
4 tyg. temu
Facet mało atrakcyjny lansujący się kolejnymi gwiazdami. Twarz mało rozpoznawalna to warto zrobić sobie opinię donżuana.
Gość
4 tyg. temu
Ezu, jak nagle pojawiło się ostatnie zdjęcie to aż parsknęłam 🥲
Sobier
4 tyg. temu
Antek już oczkami strzela na boki. Po rozwodzie Iza pójdzie w odstawkę , już ma kogoś na oku .
taktak
4 tyg. temu
Antonina niedługo będzie dziewczyną dla grypserów
(&)&,(&),$&
4 tyg. temu
Opozda ma zwyczajna urodę,ale przy Wieniawie jest bardzo ładna
Hanna
4 tyg. temu
Po tym jak zobaczyłam prawdziwa twarz opozdy na pudelku z lodem i na hulajnodze to już nigdy nie powiem że jest ładna, bardzo zwyczajna, a nawet mniej niż przeciętna. Bardzo rzadkie, słabe włosy, no i widać na nich jej wiek, rozumiem zachwyt na tych przerobionych forach i to że tam młodo wygląda, ale to oszustwo i złudzenie. Pozostałe dziewczyny są dużo ładniejsze.
Kaja
4 tyg. temu
Nie ona pierwsza ani ostatnia
Oki że
4 tyg. temu
Oki że Laury już nie będzie w " Przyjaciółkach " i w innych podobno
No ale
4 tyg. temu
Julia za lladna to nie jest i przy niej one są normalne
Olek
4 tyg. temu
Jarmołowicz przy Izie to piękność.
Julia
4 tyg. temu
Leciał na swojej sławie ale się skończyło. Żadna szanująca się kobieta nie będzie chciała być w związku z tak toksycznym człowiekiem. On nigdy nie odzyska swojej dawnej pozycji bo naruszył wszelkie zasady przyzwoitości.
tajemnica
4 tyg. temu
Co te kobitki w nim widzą, że są tak chętne legnąć u jego boku. Może ma jakiś ukryty walor, o którym tylko one wiedzą.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Weronika Rosati parkuje swoje auto za niemal 300 tys. zł NA ZAKAZIE. Aktorka uzbroiła się w luksusowe dodatki (ZDJĘCIA)

Paparazzi "przyłapali" Weronikę Rosati, gdy załatwiała w Warszawie codzienne sprawunki. Odziana w sportową stylizację za kilkanaście tysięcy aktorka nie omieszkała zaparkować swojego luksusowego audi w niedozwolonym miejscu.
9.

Michał Szpak przemierza stolicę w "barokowej" PIŻAMIE i żółtych, puchatych kapciach. Tak trzeba żyć? (ZDJĘCIA)

Paparazzi napotkali Michała Szpaka spacerującego popołudniową porą z psem. Podczas gdy rodzime gwiazdy trudziły się, aby zaprezentować na ulicy jak najbardziej ekstrawaganckie stylizacje, piosenkarz postanowił wyjść z domu w piżamie i kapciach. Ikona?
8.

Magda Gessler RZUCA TALERZAMI pod "Dzień dobry TVN" i wykrzykuje: "Budzę młode kobiety, które nie chcą iść na wybory. DOSYĆ TEGO!" (ZDJĘCIA)

Magda Gessler gościła w czwartkowym wydaniu "Dzień dobry TVN". Charyzmatyczna restauratorka zaprezentowała widzom swoje słynne rzucanie talerzami. Przy okazji wystosowała apel do młodych kobiet, zachęcając je do wzięcia udziału w wyborach. Padły mocne słowa.
7.

Joanna Opozda wraca z klubu o piątej nad ranem. Imprezowała z partnerem (?) i Magdaleną Stępień (ZDJĘCIA)

Paparazzi "przyłapali" Joannę Opozdę, gdy wczesnym rankiem wracała z jednego z warszawskich klubów. Aktorka mogła liczyć na doborowe towarzystwo. Po raz kolejny towarzyszył jej młodszy o 10 lat mężczyzna, nie zabrakło też Magdaleny Stępień. Fajna ekipa?
6.

Tłum gwiazd na premierze filmu "Doppelgänger. Sobowtór": Maria Dębska, Magdalena Lamparska z mężem, Jakub Gierszał... (ZDJĘCIA)

Uroczysta premiera filmu "Doppelgänger. Sobowtór" przyciągnęła spore grono znanych osobistości. Szykowne stylizacje zaprezentowały m.in. Magdalena Różczka i Maria Dębska. Nie zabrakło też Magdaleny Lamparskiej - tym razem w towarzystwie męża.
5.

Michał Szpak przyprowadził SIOSTRĘ na koncert Patricii Kazadi! Przyszła też Kaja Paschalska z naręczem słoneczników... (ZDJĘCIA)

Patricia Kazadi wraca przed mikrofon i z tej okazji zorganizowała przedpremierowy koncert z udziałem swoich najbliższych przyjaciół z show biznesu. Wśród gości pojawili się m.in. Michał Piróg oraz znana z brawurowego wykonania "La Plage de Saint Tropez" Joanna Moro.
4.

Przez 35 lat NIE ZMIENIŁA swojej fryzury. Po METAMORFOZIE wyglądała jak inna kobieta (ZDJĘCIA)

Na świecie nie brakuje programów o metamorfozach kobiet. Uczestniczki zyskują w nich nie tylko nowe uzębienie, odświeżoną fryzurę czy dopasowane stylizacje, ale również zgodnie z ideą formatu — pewność siebie. Przekonała się o tym 53-letnia Sharone, której oblicze odmieniło się za sprawą nowego uczesania.
3.

Biologiczne dzieci Madonny brylują na Tygodniu Mody w Paryżu. Podobni do sławnej mamy? (ZDJĘCIA)

Najstarsza córka Madonny i jej brat pojawili się razem na pokazie Yves Saint Laurent podczas Paryskiego Tygodnia Mody. Rodzeństwo zadało szyku w czarnych stylizacjach. Jak się prezentowali?
2.

Fotoreporterzy "przyłapali" Pamelę Anderson BEZ MAKIJAŻU w drodze do paryskiej restauracji. Zachwyca? (ZDJĘCIA)

56-letnia Pamela Anderson została "przyłapana" przez fotoreporterów, gdy razem z przyjaciółmi szła do ekskluzywnej restauracji w Paryżu. Podczas wieczornego wyjścia celebrytka zrezygnowała z makijażu. Jak się prezentowała?
1.

Jeansowa Katarzyna Warnke spędza z CÓRKĄ czas na mieście: wspólny wypad do knajpy i szaleństwa na placu zabaw (ZDJĘCIA)

Katarzynę Warnke "przyłapano" ostatnio, jak spacerowała ulicami Warszawy z czteroletnią pociechą, której doczekała się z małżeństwa z Piotrem Stramowskim. Aktorka zabrała Helenę na plac zabaw i do restauracji. Fajnie?