Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Ludzie mnie nie lubią, bo jestem zbyt idealna!"

1852
Podziel się

Uwaga! Natasza Urbańska udupia się do końca! Musicie to przeczytać!

"Ludzie mnie nie lubią, bo jestem zbyt idealna!"
bDzPAxkR

Natasza Urbańska nie przestaje się pogrążać. Tym razem na amen. W najnowszym wywiadzie dla Vivy opowiada już takie pierdoły, że naprawdę zrobiło nam się jej żal. Ta kobieta jest pod destrukcyjnym wpływem swojego tresera i nie rozumie, że sama zniszczyła swoją karierę.

Już na początku wywiadu sugeruje, że jest... zbyt idealna, dlatego ludzie jej nie lubią. Tak, dokładnie tak!

Za co ludzie mnie nie lubią? Zastanówmy się razem - zaczyna Natasza. Kiedy nagrywałam "Przebojową noc", podeszła do mnie pewna pani redaktor: "Natasza, ty to jesteś za idealna", usłyszałam. Zaskoczyła mnie. "Mam być żałosna, mam być niedołęgą, żeby mnie polubili? Chory pomysł."

bDzPAxkT

Ona już chyba zupełnie straciła dystans do siebie. Siedzą z tym Józefowiczem, nakręcają się i rozpamiętują swoje "osiągnięcia". To ludzie, którzy stracili kontakt z rzeczywistością. Zapomnieli że to SHOW-BIZNES. Że gwiazdą zostaje kobieta, która wzbudza sympatię, a nie najlepiej wysportowana gimnastyczka, nie robiąca błędów ale bezduszna i nieludzka.

Co najbardziej niesamowite - ona wciąż wraca do swojej przegranej w Jak ONI śpiewają. Konsekwentnie nazywa ją "porażką", mówi jaka niesprawiedliwość ją spotkała i jak bardzo zabolała ją wygrana Włodarczyk, mimo że przecież zajęła drugie miejsce! Gdyby ona i Józefowicz nie zrobili z tego swojej życiowej przegranej, obrażając się i oskarżając Polsat o oszustwo w liczeniu głosów, byłby to pewnie początek kariery Urbańskiej. Ale nie - ona nadal się udupia (UDUPIA!), na własne życzenie. To naprawdę niesamowite:

Po przegranej w "Jak ONI śpiewają" przeszłam szkołę przetrwania. Bywały momenty, kiedy marzyłam, by zniknąć. Wydawało mi się, że gram w jakiejś strasznej zabawie: Pojawia się piękna dziewczyna, która tańczy, śpiewa, jest zwyczajnie dobra i trzeba pokazać, gdzie jest jej miejsce.

Tak - dobrze przeczytaliście! Urbańska nazwała się "piękną dziewczyną, która jest zwyczajnie dobra"! No sorry, co za narcyzm. Nie dziwne, że ludzie reagują na nią alergicznie.

bDzPAxkZ

Ale to nie wszystko! Natasza znowu atakuje Polsat, twierdząc, że jest... "ofiarą czarnego PR-u" i że była świadomie niszczona w programie. Nie dopuszcza do siebie myśli, że jest po prostu niesympatyczna. To przez Polsat wydaje nam się, że jest niesympatyczna!

Poznałam moc czarnego PR-u - żali się. Moje odpowiedzi tak montowano, umiejętnie stawiano znaki zapytania, że zawsze byłam tą "czarną" i "be".

Natasza atakuje też ponownie Isis Gee i broni swojego nazistowskiego tekstu "dość obcych":

To niepoprawne słowa, ale tak myślę. Rok temu reprezentowała nas Rosjanka, z teraz Amerykanka. O jakich Polakach mówimy?

bDzPAxla

No wiesz Natasza, Sasha Strunin może się na ciebie obrazić. Co ją różni od prawdziwych, "czystej krwi Polek" (przejmując już twoją nazistowską terminologię)? Mieszka od wielu lat w Polsce i mówi po polsku jak wszyscy. Nazywanie jej pogardliwie (bo w takim kontekście - jako kogoś gorszego) "Rosjanką" jest trochę nie na miejscu. Isis jeszcze możesz tak jechać, ale Sashę?

Urbańska wspomina też, że to przez chamów zaproszonych przez Isis nie wygrała eliminacji do Eurowizji:

Fani Isis zagłuszali mój występ buczeniem. Był taki huk i wrzawa jak na stadionie. Wciąż pokazywałam reżyserowi, że nic nie słyszę. Zaśpiewałam najlepiej, jak mogłam w tamtych żenujących warunkach.

Ale przyznaj, że "trochę ich sprowokowałaś... Przypomnijmy - to Michał Piróg zaczął buczeć, gdy usłyszał, że jego koleżanka to "obca" i powinna wracać skąd przyjechała.

bDzPAxlb

Pamiętajcie - Natasza powiedziała to wszystko w autoryzowanym wywiadzie, więc dokładnie sobie to przemyślała. Razem z Januszem siedzieli i dopieszczali wszystkie zdania w Wordzie...

bDzPAxlu
KOMENTARZE
(1852)
elleonora
13 lat temu
Pojawia się piękna dziewczyna, która tańczy, śpiewa, jest zwyczajnie dobra i trzeba pokazać, gdzie jest jej miejsce. taaa zyj nadal w swiecie swojej wyobrazni to pewnie pomaga ;)))
gość
13 lat temu
nie przesadzajmy, facjata pospolita a glos i aktorstwo pozostawia wiele do zyczenia... wiec gdzie ta doskonalosc???....
gość
13 lat temu
jest strasznie zadufana w sobie - nie lubię takich ludzi
bDzPAxlv
gość
13 lat temu
Gdyby nie JÓzefowicz .... zaszłaby daleko! Gdyby!
gość
13 lat temu
Śliczna jest, ale jak widać g****a, arogancka i pozbawiona dystansu do rzeczywistości, a paradoksalnie również kontaktu z nią.
Najnowsze komentarze (1852)
gość
9 lat temu
"Tak - dobrze przeczytaliście! Urbańska nazwała się "piękną dziewczyną, która jest zwyczajnie dobra"! No sorry, co za narcyzm. Nie dziwne, że ludzie reagują na nią alergicznie." No ale przecież powiedziała prawdę...dlaczego, jak ktoś mówi prawdę to jest narcyzem?:/
gość
9 lat temu
"Po przegranej w "Jak ONI śpiewają" przeszłam szkołę przetrwania. Bywały momenty, kiedy marzyłam, by zniknąć. Wydawało mi się, że gram w jakiejś strasznej zabawie: Pojawia się piękna dziewczyna, która tańczy, śpiewa, jest zwyczajnie dobra i trzeba pokazać, gdzie jest jej miejsce." Ma w 100% rację...ładna, utalentowana w tańcu, nie śpiewie czy aktorstwie, bo śpiewa przeciętnie, ale tańczy niesamowicie, no w końcu była gimnastyczka, ludzie zazdroszczą, że natura dała i talent i urodę...niektórzy ani tego ani tego nie mają, no cóż, równowaga w przyrodzie musi być, no to faktycznie pokazuje się gdzie jej miejsce, bo my takich ludzi, ładnych nie lubimy, a już jeszcze jak ktoś jest ładny i ma talent to już gwóźdź do trumny dla niego...pewnie niech sprząta kible ładna osoba z talentem, a ty obrzydliwe beztalencie idź i ku*wa graj w teatrze, napewno wszyscy będą zachwyceni twym talentem i napewno będzie na czym oko zawiesić...
gość
9 lat temu
Ma dziewczyna rację...ładna, utalentowana tanecznie, zdolna, nie w aktorstwie czy śpiewie, ale w tańcu napewno...takich ludzi ładnych do tego jeszcze z talentem nikt niestety nie lubi...zwykła zazdrość, że dostała od natury wszystko i urodę i talent, a niektórzy ani tego ani tego...no cóż równowaga w przyrodzie musi być.
gość
9 lat temu
hmm...no ale z tą piękną, śpiewającą i tańczącą...sądzę, że z dobrą to przecież powiedziała prawdę:) ma rację:)
k.
11 lat temu
Wiesz jak go zdobyć i wiesz jak go utrzymać przy sobie...To potrafi tylko prawdziwa kobieta...Jest już cały twój, ale ciągle musisz go mimo wszystko zaskakiwać...Bo tacy są faceci. A ty..., ty po prostu go kochasz...Miłość powoduje u ciebie geniusz twórczy... Jesteś wspaniała.
gość
11 lat temu
ma rację i tyle.
gość
11 lat temu
ja pierdykam co za i*****a... ;/
gościówa.
11 lat temu
no teraz to jej nie trawie... okropna jest!!! Zakochana w sobie i*****a... ;/ wyprowadzę Cię z błędu pani''idealna'' nie jesteś ani ładna ( a nawet jeśli to na ulicy można spotkać ładniejsze dziewczyny od Ciebie. ani utalentowana ani dobra więc s*******j! ... A przez te rasistowskie teksty po prostu przegięłaś pałę.
bDzPAxln
gość
11 lat temu
artykuł świetny urbańskiej nie lubiłam od początku, ścierwo.
gość
11 lat temu
A teraz prawda: Natasza śpiewa, tańczy, gra.. W Polsce niema takiej gwiazdy która ma warunki na Hollywod... A Natasza ma
gość
12 lat temu
Pogubilas po drodze wwszystko; szczegolnie rozum...:(
gość
12 lat temu
Zapytajcie np.Dodę co o sobie myśli! to dopiero was udupi.Brawo Natasza jesteś najlepsza!!!!
gość
12 lat temu
jest straszna i przegrana
gość
12 lat temu
ze co ?
...
Następna strona
bDzPAxlP